Garaj, yaşam alanına dönüştü – rahat bir yaşam ortamı yarattı

oturma odası için garaj konut duvarı yeniden inşa edildi

Garajın dönüşümü

Eğlenmek için harika bir yere dönüşmek istediğiniz tembel bir depolama odanız var mı? İşte size harika bir örnek!

Biri, küçük kullanılmış bir garajı, çocukları ve gençleri asmak için mükemmel bir yere dönüştürdü. Bozukluğu giderdiğiniz ve tarz ve kutlama için gerekli adımları takip edin.

Yeşil turuncu renk paleti çocuk ve gençlik dostudur. 1960'lardan ilham alınmış aksan ve ışıklar ile ilgilidir. Ahşap zemin, duvar rafları ve büyük kanepe garaja oda benzeri bir karakter kazandırır.

Kahvaltı saati - garaj yaşam alanına dönüştürüldü

oturma odasına garaj, rahat ortam yeniden inşa edildi
Buzdolabı, mikrodalga fırın ve bozuk parayla çalışan bir otomatla donatılmış bu mini mutfağa bakın. Bu, aç boynuzlarının takılabileceği bir atıştırmalık bölgesidir. Özel dolaplar, mutfak tezgahları ve mozaik karo arka plakası gibi detaylar, Garaj yaşam alanına dönüştürüldü Daha çok bir oda gibi hissediyor.

Oynamaya hazır

oturma odasına garaj turuncu süslü yeniden inşa edildi

Burada ayrıca uzun bir sıra duvar şeridi var. Orada bir raf sistemi, yer minderleri ve resimlerini görebilirsiniz. Düz ekran TV, her yönden net görüntü sağlayan yüksek bir konuma monte edilmiştir.

Daha fazla parlaklık sağlamak için aynaların önüne modern aydınlatma ekipmanları kuruldu. Garaj kapısı kapalıysa, oda çok fazla ışık almaz. Aynalar, tesislerin ışığını odaya geri yansıtıyor.

Akıllı depolama seçenekleri

Garaj-to-oturma odası dönüştürülmüş-raflar duvarDolaplardaki raflar, oyuncakların, oyunların ve elektrikli ekipmanların düzenlendiği bir alan sağlar.

Masada

Burada gösterilen tabloyu farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Gençler için snack bar veya ekstra oturma alanı olabilir. Her durumda, kendisinden ve sağlanan tablolardan uzayda tasarruf sağlar. Kullanıma hazırlar.

Garajın dönüşümü

oturma odası garaj yeniden mobilya seti

Kalabalık görünen bir garajdaysanız, dönüşümü evinize canlı bir ekleme yapın.

Sorun: soğuk

Garajın nasıl inşa edildiğine bağlı olarak, yeterli yalıtımın olmaması ve sıcaklığın kullanım süresini belirlemesi olabilir. Klima ile atmosferi rahat tutabilirsiniz.

Diğer seviyede - eski garaj yaşam alanına dönüştü

Garaj tabanlarının çoğu, kapının karşısındaki diyagonaldir ve böylece drenaj sağlar.

Dolapları ve zemini planlarken bu zorluk için hazırlıklı olun

oturma odası garaj kahve masası rulo yeniden

Türabschweifung

Birçok şehrin garaj kapısını çıkarmak için izin alması gerekiyor. Onları çıkarmak yerine onları kullanın. İçini bir duvar gibi boya ve sıcak günlerde kapıyı aç.

Gelecekteki kullanım

Garaj kapısını el değmeden bırakmak için iyi bir sebep daha. Tekrar satış yapabilirsin. Garaj bu konuda çok önemli olabilir.

Bir şeyi değiştirmeden önce, bir aracıyla konuşmalısın.

garaj açık alan aydınlatma oturma odası