Gömme dolaplar – en yüksek talepler için pratik çözüm

Dinamik günlük yaşamımızda, bir iç tasarım kuralı her zaman ve her yerde - her köşeyi ve nişini en iyi şekilde kullanmak ve daha fazla yaşam ve depolama alanı sağlamak için çabalamaktayız. Şüphesiz durumu biliyorsunuz: evinizde, çoğu zaman işlevsel bir görev atfedilmeyen ve orada kel olmalarını sağlayan çekici olmayan duvarlar, açılar ve / veya eğimler vardır. Tabi ki bu değişmeli, çünkü her santimetre şimdi sayar ve kullanılmalıdır. Biri çekici olmayan, kullanılmayan yüzeyler ile ne yapmalı? Bu büyük soru, bu tür sorunlara cevap verilmelidir. Evde akıllı noktalar için pratik ve uygun çözümler nasıl bulabiliriz, size hemen göstermek istiyoruz. Buradaki anahtar kelime yerleşik dolaplardır ve size konuyla ilgili harika canlı fikirler sunuyoruz. Bizimle kalın ve pratik yerleşik dolap fikirlerimizden ilham alın!

 Evinizde daha fazla depolama alanı sağlayın!

dolapları beyaz şık tasarım

Modern gömme dolaplar nereye takılır?

Çoğu zaman belli bir odada bulunan depolama alanı yeterli değildir. Çoğunlukla yatak odasında, ama sadece orada değil. Gömme dolaplar, depoyu en üst düzeye çıkarır ve giyim ve yatak takımları için daha fazla alan sağlar. Durum kreşte aynı görünüyor.

Çoğu zaman küçük hazinelerimizin büyük oyuncaklarının nerede olduğunu merak ediyoruz. İşte pratik çözüm geliyor ve yine gömme dolaplar denir. Oturma odanızda çok sayıda kitap koleksiyonunuzu sergilemek istemiyorsanız, yerleşik bir duvar ünitesini tercih edin. Zarif ve şık görünüyor ve sunmanın birçok pratik avantajı var. İçinde her gün ihtiyaç duymadığınız her şeyi saklayabilirsiniz, ancak her zaman yakın çevrede olmak istersiniz. Mutfakta, modern ev hanımı için gömme dolaplar her zaman zorunludur. Bunlarda çanak çömlek, çatal bıçak takımı, masa örtüleri ve çok daha fazlasını saklayabilir ve her zaman elinizin altında olsun.

Mutfağınız için başka pratik bir çözüm var mı? Kesinlikle değil, çünkü gömme dolaplar gerçekten en iyisi! Merdivenlerin altında veya çatı katındaki bir dairede, bu tür dolaplar çok önemlidir, çünkü bunlar istenen yere tam olarak uyarlanır ve boş alanı iyi doldururlar. Koridorda veya giriş holünde, gömme dolaplar mükemmel bir depolama seçeneğidir, kış kıyafetlerinizi, botlarınızı, ayakkabılarınızı ve şemsiyelerinizi elbette saklayabilirsiniz. Aynı zamanda pratik ve zarif, değil mi? Yerleşik dolapların uygulama olanakları aslında tükenmez, sadece yaratıcı düşünmek zorundasınız ve evdeki akıllı yerler için en iyi varyantı bulup onlara yeni fonksiyonlar atfetmeniz yeterli.

Ankastre ayakkabı dolabı koridorda mükemmel depolama olanağı sunar

Koridorda dolaplar ayakkabı rafı
 Yerleşik duvar ünitesi çok fazla depolama alanı gizler

gömme dolaplar gömme dolap koridorda duvar

Yerleşik dolapların uygun tasarımını seçin

Bu fonksiyonel mobilya tasarımları açısından, hiçbir şey yerine getirilemez. Modern tasarımı mı tercih edersiniz yoksa eski tarzın hayranlarını mı tercih edersiniz? Palet, klasik tasarımlardan, romantik ve lüksten Asya tarzına kadar uzanır. Aslında birçok ev sahibinin tercih ettiği modern, fonksiyonel ve süper pratik tasarıma sahip yerleşik dolaplar var. Seçeneklerin bolluğuna rağmen, doğru kararı vermeden önce ev dekorunuzu ve tarzınızı iyi değerlendirmelisiniz. Sadece kendi istek ve fikirlerine, tam olarak ne seçeceğinize bağlıdır. Her şeyden önce, kayın, akçaağaç veya kiraz ağacı gibi çeşitli ağaç türlerinden birini seçebilirsiniz. Tipik renkleri de beyaz ve gri ile tamamlanmaktadır. Ayrıca raflı veya çekmeceli sürgülü kapılara sahip gömme dolaplar da bulunmaktadır. Yaşam alanınızı görsel olarak büyütmek istiyorsanız, aynalı kapılarla dolapları kullanmayı tercih edersiniz. Odada daha fazla şeffaflık istiyorsanız, cam kapıları olan gömme dolapları seçin. Beceriksizliğin sınırı yoktur!

 Sürgülü kapaklı gömme dolap - modern, zarif ve pratik

gömme dolaplar siyah şıkÖlçmek için gömme dolapları sipariş edin

Evet, kabul ediyoruz ki, mobilya mağazalarındaki teklif çok büyük. Ancak çoğu durumda, geleneksel dolaplar tam olarak uymuyor ya da tasarımınızı beğenmiyorsunuz. Sonra bu sorunu çözmenize yardımcı olacak başka bir seçeneğiniz var. Ölçmek için yapılmış gömme dolaplar denir! Yeni veya çatı katı bir daireye geçmeyi düşünüyorsanız ya da eski evinize yeni ve modern bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, ısmarlama gömme dolaplar sizin için en uygun çözümdür.Niş veya eğiminizin milimetre boyutlarına ihtiyacınız var ve Sizin için özel dolaplar üreten bir şirket bulun.

Mutfakta yerleşik bir gardırop tam olarak uymalıdır, çünkü her milimetre sayar

gömme dolaplar mutfakta gömme dolap

Çevrimiçi plan yapın ve gömülü dolapları tasarlayın

İnternet ayrıca hafife alınmaması gereken başka seçenekler de sunar. Çevrimiçi planlama ve tasarım hakkında. Emrinizde, gömülü dolaplarınızı nasıl tasarlayacağınıza dair iyi bir görsel fikir verecek çevrimiçi planlamacılar vardır. Bu konuda oldukça yararlı olan başka çevrimiçi araçlar da vardır. Kendinizi iyi bilgilendirin ve cesurca hareket edin! Çünkü gömme dolaplarla yanlış gidemezsin! Sadece kendi dört duvarınızın iç tasarımını yeni, daha yüksek bir seviyeye getirin! Ve biz size bunu diliyoruz!

 Pembe romantik yatak odasında yerleşik gardırop için başarılı bir çeşididir

pembe gömme dolaplar fonksiyonel gömme dolap

Entegre tezgahlı beyaz gömme dolaplar

gömme dolaplar tezgah ile pratik çözüm

Aynalı kapılara sahip gömme dolap, küçük giriş holünün optik olarak daha büyük görünmesini sağlar.

gardıroplar şık ve rahat

Gömme dolaplarda ceketleriniz ve botlarınız için yeterli depolama alanı vardır.

gömme dolaplar çok fonksiyonel ve çok modern

oturma odasında gömme dolaplar şık bir görünüm verir

daha fazla depolama alanı için gömme dolaplar

mutfakta gömme dolaplar odayı daha işlevsel hale getirir

yaşam alanı için uygun aydınlatma ile gömme dolaplar

gömme dolaplar daha fazla depolama alanı için güzel yaşam fikirleri

gömme dolaplar oturma odası için fantezi yaşam fikirleri

modern koridor için gömme dolaplar konut fikirleri

modern ev için güzel beyaz canlı fikirler

koridor için gömme dolaplar

Mutfakta gömme dolaplar ve sıra dışı dokular

ahşap görünümlü beyaz ve güzel zeminli gömme dolaplar

modern evde dolaplarda güzel yaşam fikirleri inşa

yatak odası için güzel yaşam modern dolaplar

Daha fazla konfor için yatak odası ve halı katında güzel yaşam modern dolaplar

ana yatak odasında güzel yaşam fikirleri fonksiyonel dolaplar daha fazla depolama alanı ve daha fazla alan

güzel yaşam fikirleri fonksiyonel dolaplar modern beyaz yerleşik dolaplar yerden tasarruf

Beyaz tezgah ile mutfak mutfak adası için kahverengi güzel yaşam modern dolaplar

güzel yaşam fikirleri ayna ince renklerle yatak odasında fonksiyonel dolapları birleştirir

güzel yaşam fikirleri fonksiyonel dolaplar modern ev ile lots-in yer

mutfakta güzel yaşam modern dolaplar ve beyaz fonksiyonel mutfak adası

merdiven altında güzel yaşam modern dolaplar daha fazla alan için fonksiyonel depolama fikirleri