Rahat oturma odası kurmak: geniş yaşam alanları yapmak

Rahat oturma odası geleneksel olarak büyük gömme şömine taşını oluşturdu

Oturma odanızı sevin: Büyük yaşam alanlarından nasıl faydalanabilirsiniz!

tarafından Sıcak renkler, iyi tanımlanmış alanlar ve doğru aydınlatma, mağaranın atmosferini rahat bir mekana dönüştürmenizi sağlar.

Ortalama oturma odasından daha büyük mü?

Onun ezici etkisi korkmayın! Bu odada çalış!

Akıllı aydınlatma, yerleşik mimari öğeler ve iyi düşünülmüş mobilya planı özellikle yararlı olacaktır.

Birkaç basit adımda, aileniz ve arkadaşlarınız için kendiniz için süper rahat, konforlu ve rahat bir oturma odası yaratabilirsiniz.

Sıcak renk paleti seç

Rahat oturma odası döşenmiş klasik klasik mobilya şömine
Gölgeleme, çok bireysel bir karardır ve doğru olanı bulma süreci çoğu zaman zorlukla zor olabilir. En önemlisi, odanızdaki sıcak nüansları denemelisiniz. Böylece oda kişisel ve sade bir şekilde hissedilecektir.

Halılar ve mobilyalarla daha renkli aksanlar yaratabilirsiniz. Bu tabii ki daha pahalı bir seçenek. Resim yaparak daha ucuza gidebilirsiniz.

İpucu: birkaç kartı boyayın ve odaya dağıtın. Süpürgelikler, pencereler ve perdelerin yanına koyun. Böylece onların etkisi için daha yakın bir fikir edinebilirsiniz!

Oturma odasında sessiz bir yer tasarlayın

Rahat oturma odası kurmak sehpa elmas şekilleri çerçeve

Mobilya uzun taraf boyunca dağıtılmış mı? Çeşitli aktiviteler düzenleme fırsatınız var! Yani bazıları yalan söyleyip okuyabilir, başkaları da oturup konuşabilir.

İpucu: Büyük odalar ve büyük boyutlu mobilyalar düşünülüyor. İşte birkaç dışkı ile kanepeler yanı sıra gün yatak, banklar ve şezlong sadece harika.

Tavanın ilginç bir tasarımını yapın!

Rahat oturma odası geleneksel olarak büyük gömme şömine taşını oluşturduGeniş oturma odalarında, dekorasyon ya da tutumlu olmayanlar uygun değildir ve çok "sonsuz" ve soğuk görünüme katkıda bulunabilir

Rahat oturma odası geleneksel olarak kanepe koltuk halı masa deri

İpucu: Bütçeniz plastik bir dekorasyon için yeterli değilse, sonraki resimde olduğu gibi çizgili de kullanabilirsiniz. Bugün kaldırım ve ahşap çeşitliliği harika sonuçlara katkıda bulunabilir.

Bir çalışma alanı ekle

Rahat oturma odası kurmak taş şömine avize

Bir çalışma alanının oturma odasına entegrasyonuna dair birçok artı ve eksiler vardır. İnternette sörf yapan kişiyi ne sıklıkla seyredebiliyor olsanız da. Bununla birlikte, eğer oturma odasında rahatlamak isterseniz, onsuz daha iyi yapabilirsiniz.

İpucu: PC'nin konumunu belirlerken güneş ışığı durumunu düşünün. Alanı bir bilgisayar ve istenilen yükseklikte bir masa ile test edin. Elbette gün boyunca perdeleri kapatmak istiyorsun, değil mi?

Bunun gibi duran bir masa tablası nasıl olur?

Rahat oturma odası kurmak sarı perdeler seramik vazo seramik raf

 Bu daha akıllı bir çözüm değil mi? Çocukları internette de izleyebilir ve beklenmedik misafir ziyaretlerinde gazeteleri saklayabileceğiniz bir odaya sahip olabilirsiniz.

İpucu: Ünitede kablolar için delik yok ve antika değilse, eki ayarlamalısınız.

Çalışma aydınlatma kullanın

Rahat oturma odası kurmak kırmızı duvar dekorasyon yastıklar

İyi dengelenmiş oturma odalarında bu çok önemli bir unsurdur. Bir masa lambası, diğer ışıklarla birleştirerek ruh halini tamamen değiştirebilir.

İpucu: Işıkların kaç watt olduğunu bilmek ister misiniz? Odanın genişliğini uzunluğa çarpmak zorundasınız. 3 ile gazlı bez çarpın ve şimdi kullanılan pamuk var!

Farklı halıları kullan

Rahat oturma odası kurmak şömine şömine kanepeler pencere masa

Böylece farklı alanları da harika bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Bunlar renklere karşılık gelebilir. Anlamlı renkler, gerçekten pahalı mobilya parçalarını etkisiz hale getirmeye yardımcı olabilir.

Şimdi oturma odanızın tasarımı hakkında tekrar düşünebilirsin. Umarım farklı fikirlerle kendinize bazı harika çözümler yaratabilirsiniz!

Size çok eğlenmenizi dileriz!

Rahat oturma odası kurmak sehpa elmas şekilleri çerçeve