Oturma odası dekorasyonu için serin yaşam ipuçları

Serin Yaşam İpuçları Oturma Odası Dekorasyon yeşil deri koltuk masa lambaları yastık

Renkleri seçin

Bir odayı dekore etmek, yemek hazırlamakla aynı şeydir: üs için kaliteli malzemeler ve her şeyi unutulmaz kılmak için uygun bir tada ihtiyaç duyarsınız. Oturma odanızda veya dairenin herhangi bir odasında, dayanıklı mobilyalar ince bir düzendir, renkler ve dokular ise posttata ekler.

Yeniden tasarlamadan önce, bu oturma odası yeterli ama sıkıcıydı. Tasarımcı Elaine Griffin, koltuğu en uzun pencerenin önüne yerleştirdi ve aslında trafik akışını kolaylaştırdı.

Oturma odası dekorasyonu için yararlı fikirler

Serin Yaşam İpuçları Oturma Odası Dekorasyon perdeleri duvar masa lambası kırmızı
Odaya mükemmel ve mükemmel bir görünüm yaratmak için simetri sanatına hakim olun. Pencerenin her iki tarafında duvar plakaları ve kanepeye bitişik olan benzer yan masalar ve lambalar vardır. Aksesuarlar, zarif döşemeli kanepe ve pencereleri çarpıcı hale getirerek 'görsel sınırlar' olarak hizmet veriyor.

Sonsuz ve Trendy

Serin Yaşam İpuçları Salon Dekorasyon kumaş kapak kanepe yastık

Her zaman güncel olan mobilyaları seçin ve artık modaya uygun ve modern olan çekici dokunuşlar ekleyin. Tarzlar ve trendler değişirken, geleneksel kanepe, sandalye veya yemek masası farklı detaylar, aksesuarlar ve dokularla birleşiyor.
Fotoğrafta düzenlenmiş birçok renkli atma yastığı ile kumaş kapaklı bir kanepe görüyoruz. Daha sonra, bu yastıklar diğer tarafından çok farklı olabilir. Şekiller ve boyutların akıllı bir karışımı, bireysellik ve çağdaşlık sunar.
Çok çeşitli renkler kullanmak istiyorsanız, sadece tek bir tip veya mizanpajı seçin - örneğin değerli taşlar, pastel renkler veya burada gösterildiği gibi - kalın parlak renk nüansları.

Farklı kalıpları birleştir

Serin Yaşam İpuçları Oturma Odası Dekorasyon desen zengin süsler yastıkDesenli dokular ambiyansı güzelleştirir ve odada hoş bir atmosfer yaratır. Geleneksel desenlerden, çiçeklere, geometrik desenlere ve motiflere kadar, birleştirdiğiniz kalıpların yanı sıra, bazı temel hususlar da vardır. Büyük, orta ve küçük desenleri karıştırın, çok güzel görünüyorsun. Odadaki renk düzenine en uygun desenleri bulun. Desenli atışlı yastıklar ve perdeler harika bir başlangıçtır, çünkü odadaki ek doku desenlerini belirleyebilirler.

Alt raf ile donatılmış sehpa

Serin yaşam ipuçları oturma odası dekorasyon sehpa rafları

Oturma odası mobilyalarını seçerken, işlevlerine dikkat edin ve birleştirirken cesur olun. Bu sehpada kitap saklayabileceğiniz bir alt raf bulunurken, yan sehpa sadece dekoratif ve modern.

Tabii ki, oturma odası dinlenebileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz bir alandır. Fonksiyonu forma dönüştürmek için böyle yollar seçin.

 Parlak pastel renkler - narin, soluk duvar boyasıSerin Yaşam İpuçları Oturma Odası Dekorasyon Perdeleri Resimleri DuvarOturma odasında kalın, doymuş dokular  Cool-oturma ipuçları oturma odası Dekorasyon boyama koltuk-kanepe-deri-Bunt Yeşil boyalı metalik tabure yan sehpa görevi görür Serin yaşam ipuçları Oturma odası dekorasyon dışkı yeşil boyalı Beyaz renkli yan sehpa ile süslenmiş beyaz basit sehpa Serin yaşam ipuçları Oturma odası dekorasyon yan masa şekilleri vazolar

Açık duvar rafları sarı - ev kütüphanesi

Serin Yaşam İpuçları Salon Dekorasyon rafları sarı kitap

Sadece yemek alanında servis yapmak

Serin Yaşam İpuçları Oturma Odası Dekorasyon Hizmet Panoları Çiçek Vazo Kitaplar Duvarları resimlerle süsle Serin Yaşam İpuçları Oturma Odası Dekorasyon Masa Lambası Beyaz Abajur