Dekorasyon vitrinleri – Yüksek düzeyde vialden satış

Vitrin dekorasyonları Luis Vuitton Sofia Coppola

Vitrin vitrinleri - vitrinler için harika iç tasarım fikirleri

 

Bir hizmeti veya ürünü bağımsız olarak satmaya çalışan insanlar, çekici görünümün temel bir rol oynadığını bilirler.

Her zaman yarışmadan bir adım önde olmak zorundasınız.

Bugün, sizin için dünyanın dört bir yanından birkaç ilham kaynağı derledik.

İlk resim bize Milano'daki evrensel mağaza La Rinascente'deki Tommy Hilfiger markasının vitrinlerini gösteriyor. Tasarımcı Fabio Novembre. Bu giysi ve aksesuarlar sunuldu ki, bu görüşe göre erkek gardıropunun ana unsurlarını temsil ediyor.

Fotoğraf: Pasquale Formisano

vitrin süslemeleri tommy hilfiger
Tokyo'daki Tymote stüdyosundan Kazunori Matsumura bu işi yarattı. Bu canlı ve sakin kurulumu yarattı. 1500 zarf ve 200 kartpostaldan oluşmaktadır. Harfler manevi ve duygusal birliği sembolize eder. Işık efektleri ile süper çekici bir görünüm elde edilir.

Fotoğraf: Kenta Hasegawa

vitrin dekorasyon Kazunori Matsumura stüdyo tymote tokio

Bugün üçüncü mobilya fikri, Japon şirketi Vertu ile birlikte fabrika Poliform tarafından oluşturuldu. Vitrinler en kaliteli cep telefonlarının üretimine adanmış bir şirketten. Burada, tasarımcı mobilya ve aksesuarlarının benzersiz etkileşimini gösteren eşsiz bir tasarım yarattınız. Belirli mobil cihaz modellerini temsil eden mobilya parçaları sergiledi.

Fotoğraf: Poliform

vitrin süslemeleri poliform tasarım fikirleriBurada Japon tasarımcı Yochi Yamamoto tarafından yaratılmış harika bir vitrin görüyoruz. Proje, Boutique Issey Miyake için gerçekleştirildi. İnanılmaz, ortaya çıkan harika görsel yanılsamayı buluyoruz. İki metrelik yüksek rakamlar, izleyicinin onları üç boyutta algılayacak şekilde sergilendi. Ahşap yüzeylere bakın! Gerçek bir masa ve sandalye seti ile uğraştığın anlaşılıyor.

Fotoğraf: Yoichi Yamamoto Mimarlık

Yochi Yamamoto tasarım fikirlerini süsleyen vitrin

Aşağıda gerçekten muhteşem bir şey var! New York'taki Prada mağazasıyla ilgili. Olağandışı ve cesur, teatral hayal gücü ile karakterizedir. Mankenler sıvadan yapılmıştır. Onların malzemeleri gerçek insanlar tarafından birbirine yapıştırıldı. Kendilerine özgü aldıkları tuhaf formları gerçekten buluyoruz. Her şeyin bir yönetmen tarafından yaratıldığını kaçırmak zor. Tadeusz Kantor.

Fotoğraf: Barney

vitrin süslemek prada moda mağaza tasarım fikirleri

Ardından Barselona'daki Fransız stüdyo "Zim ve Zou" tarafından yaratılan Hermes markasının vitrinlerini göreceksiniz. Bu durumda, turuncu-mavi bir kurulumla uğraşıyoruz. Tüm öğeler - hem kurulumdan hem de satılacak eşyalardan en iyi şekilde etkilenecek şekilde dağıtılmıştır.

Fotoğraf: Nacho Vaquero

vitrin süslemek hermes mağaza Zim ve Zou tasarım fikirleri

Moda evi Luis Vuitton'un vitrin tasarımı daha az popüler değil. Sofia Coppola bu projenin arkasında. Gösterişli ve anlamlı olan, bu yüklemeye başvurduğumuz terimlerdir. Parisli alışveriş merkezindeki masal enstalasyonu genç kızların hayallerini anımsatıyor. Burada güneşli havayı, renklerin bir denizini ve muhteşem aksesuarların fazlasını hissedebilirsiniz.

Fotoğraf: Mundo Flaneur

Vitrin dekorasyonları Luis Vuitton Sofia Coppola

Antropoloji dizisinin işletmeleri her zaman kendine özgü karakterleriyle karakterize edilir. Döşeme fikirleri daima kişinin içinde bulunduğu yerin özelliklerine atıfta bulunur. Yunanistan'daki iş de Ege Denizi'nin eşsiz cazibesini yansıtmak istiyor.

Fotoğraf: antropoloji

vitrin süslemek Antropropoloji yunanistan mağaza tasarım fikirleri

Burada, Fire Selfridges'un eşsiz "Bright Young Things" adlı vitrin projesini görüyoruz. Genç bir ruh hali sergileyen bir dizi kurulum yaşarsınız. Genç tasarımcılar çevre dünya için vizyonunu gösterdiler. Simgeler ve resimlerle yaptılar.

Fotoğraf: T. Lipop

vitrin dekorasyon parlak genç şeyler selfie

Son bir örnek olarak, moda fikirleri Luis Vuitton'un vitrinlerini mobilya fikirlerimiz arasından seçtik. New York'ta ressam Daniel Buren tarafından tasarlandı. Bu, şerit şeklinde kalıcı bir kurulumu temsil eder. Efsanevi Damier kumaşlarını anımsatıyor. Ayrıca perspektifler, mekansal kavramlar ve optik yanılsamalar fikri ile oynaktır. Bunlar her şeyden önce harika renk kombinasyonları ile elde edilir.

Fotoğraf: Julien Boudet

Vitrin dekorasyonları Luis Vuitton Daniel Buren

Bugünün ev dekorasyon fikirlerinin örnekleri unutulmaz mıydı? Temsil edilen markaların benzersiz karakterine katkıda bulunduğunuzu düşünüyor musunuz? Bu aynı zamanda tanınan markaların ilk sınıfı mı?