Hilla Shamia’dan serin ahşap ve metal mobilya

serin mobilya alüminyum ahşap sandalyeler

Harika mobilyalar muhteşem bir sanat olarak ortaya çıkıyor

 

Birkaç kez dikkatinizi taze fikirlere çektik. serin mobilyalar ve dünyaca ünlü tasarımcıların sunduğu aksesuarlar. Tasarımcı mobilya, sadece bireysellik nedeniyle değil, aynı zamanda etkinliği nedeniyle benzersizdir. Tasarımcı mobilya parçaları benzersiz bir karaktere sahiptir ve üreticilerinin yaratıcılığını ve hayal gücünü yansıtmaktadır.

Bu yüzden onları benzersiz olarak tanımlayabiliriz. Sanatsal çalışmaları ve yetenekleriyle, tasarım dünyasında unutulmaz bir iz bırakan insanlar var. Sanatı kalıcılığı ve güzelliğiyle büyülüyor ve büyülüyor.

Hilla Shamia'nın çekici tasarımcı mobilyaları

serin mobilya alüminyum ahşap rustik masa
Harika tasarımlı rustik sandalye

serin mobilya tasarımı alüminyum ahşap sandalye

Alüminyum ve ahşap karşılamak

Serin mobilya tasarımı alüminyum ahşap masaBenzersiz tasarım

serin mobilya tasarımı alüminyum ahşap masa rustik

Bugün sizi Hilla Shamia adlı yetenekli bir tasarımcıya tanıtmak istiyoruz. Parlak bir İsrailli sanatçı olan Shamia, ahşap ve alüminyumdan yapılmış özgün, sıra dışı masa ve sandalyeler yaratıyor. Eşsiz üretim yöntemi, soğuk alüminyumu güzel, sıcak ahşapla buluşturuyor. Kullanımda, uzunlamasına kesilmiş selvi ve okaliptüs geliyor. Erimiş alüminyumun yakılması, ahşap yüzeyinde siyah bir karbon tabakası oluşturur ve metalin soğuk gümüş rengi ile ahşabın sıcak ve doğal rengi arasında güzel bir görsel sınır yaratır. Erimiş hali nedeniyle, alüminyum ahşapdaki her çatlağı doldurur ve iki malzeme arasında güçlü bir ilişki yaratır. Son sonuç nefes kesici! İlginiz, benzersiz tasarımlarıyla sizi büyüleyecek ve evinize benzersiz bir görünüm kazandıracak mobilya parçalarıyla dikkat çekecek!

Sandalyeler ve masalar Hilla Shamia

Serin mobilya tasarımı alüminyum ahşap masa ve sandalyeler

Birlikte bu tasarımcının sanatının tadını çıkaralım ... Bir şey kesin, insanın hayal gücü sınır tanımıyor!

Tasarımcı mobilyaları iç tasarımınızı tamamen değiştirebilir      serin mobilya tasarımı alüminyum ahşap masa ve sandalyeler rustik

Mobilya üreticilerinde yenilikçi yöntemler

serin mobilya tasarımı alüminyum ahşap masa eşsiz

Operasyonda

serin mobilya tasarımcısı mobilya şirketi

Metali dökün

serin mobilya metal dökmek yapmak

Iki dostu malzemeler

serin mobilya benzersiz tasarım alüminyum ahşap masa