Modern Ahşap Merdivenler – Move & amp; dinlenmek

Modern ahşap merdiven cam korkuluk

 Modern merdivenlerde hareket

İnsanların ve hayvanların resimleri nasıl daha canlı hale getirdiğine dair birçok resim gördüm. Bu, diğerlerinin yanı sıra, aşağıdaki gibi. Merdivenlerden bir kadın gelir. Onu gördüğümde, "diye düşündüm" Modern ahşap merdiven harekete işaret eden statik yapılardır.

İnsanları onlara ekleyerek hareketi harekete geçirir. "Çoğunlukla, kişi bulanık bir figüre benziyor. Modern merdivenlere bakmanın hangi yolu yukarı ve aşağı tırmanan insanlara bakmaktan daha iyi olabilir.

Burada merdivenlerin resimlerine insanların dahil edilmesinin bir başka avantajı daha var. Hayatlarımızın çoğunu içeride geçiriyoruz. Sonuç olarak, merdivenler insanların geçmek istediği unsurlar olarak görülmelidir. Yani, iyi yaşama engel olarak görülmemelisiniz.

Tasarım bu bağlamda önemli bir rol oynar. Doğru tırmanma oranı, malzeme ve merdivenin iç tasarıma nasıl yazdığı ile başlıyor.

Bu düşünceler ve güncel bağlam nedeniyle, bu merdivenler açık ve bitişik odaların entegre bir bölümünü temsil etmektedir.

Sitemizde bu gibi insanlarla birçok fotoğraf bulacaksınız. Böylece çeşitli özellikler gösterilmektedir. Bununla açıyı, malzemeleri, geçirgenliği kastediyoruz. İnsanlar bize ölçek hakkında bir fikir verir ve gözlerimizi belli bir yöne yönlendirir. Hadi inen kadını takip edelim! Cam korkuluklu bir merdiven üzerinde yer alır ve mutfağa ulaşır. Buradan tekrar düşük seviyeye ulaşabilir.

Korkuluklar aslında bir yapısal elemandır. Adımları destekliyorlar ve bu, cam işlerinde teknolojideki gelişmeler sayesinde mümkün oldu.

Modern ahşap merdiven

Modern ahşap merdiven cam korkuluk yüzen
Lastik sırtı ön planda camı nasıl aştığını not edin. Tekrar merdivenlere bakın ve özellikle bu ayrıntıya yakından bakın. Sonra inişin hem ofis hem de kütüphane olarak hizmet ettiğini göreceksiniz.

Geçirgenlik tamamen beyaz bir duvarla da elde edilebilir

Oturma odasında hovering Modern ahşap merdiven cam korkuluk

 Bu düz-run merdiven ile durum böyle. Bu ve önceki merdivenlerdeki açıları karşılaştırın. Bacak kaslarının ikinci durumda daha kolay olduğunu düşünüyorum!

Odanın ortasında bir merdiven oluşturmak için birçok yol vardır.

Modern ahşap merdiven cam korkuluk metal korkuluk merdiven Bu durumda, cam üç farklı şekilde kullanılmıştır. Bundan sonra ön planda bir duvar, arka planda bir pencere yaptı. Dahası, iki tane daha fazla ışık açıklığı yarattınız: Biri arka planda, arka avluya, diğeri sağa bakar ve terasa bakar. Küpeşte sadece Sepertine'nin ortasında gereklidir.

Modern ahşap merdivenler - şeffaflık her zaman arzu edilmez

Modern ahşap merdiven cam korkuluk renk düzeni beyaz

 Bunun bir alternatifi, güneş ışığının geçmesine izin veren şeffaf bir alanı görmektir. Çeşitli figürler merdivenleri inerler. Ahşap zemin üzerinde mermer bir inişe ulaşır.

Bu durumda, şeffaf ve sağlam yönü eğlenceli bir şekilde birleştirilmiştir.

Modern ahşap merdiven cam korkuluk dolap içinde inşa

 Böylece, merdiven boşluğunun ortasında bulunan figür tüm dikkati çeker.

Katı ve yarı saydam özellikler de bu merdivende karışıyor

Modern ahşap merdiven cam korkuluk ahşap dokular güzel

 Bu durumda ahşap ve yatay raylarla uğraşıyoruz. Bu, cam ve korkuluklar gibi diğer katı yüzeylerin kullanımına alternatif olabilir.

Kablolar ayrıca geçirgenlik sağlayabilir

Modern ahşap merdiven cam korkuluk trendy iç dekorasyon

 Ayrıca, güvenlik yönetmelikleri açısından sıklıkla tercih edilirler. Yerdeki ve tavandaki çapalardan gerildiler. Merdiven kirişlerine tutturulmuş deliklere yakalanmışlardı. Böylece, korkulukların tam yüksekliğine ve diyagonallerin dokusuna ulaşır. Bu şekilde düz dikeylerden sapıyorsunuz.

Metal çubuklar bir korkuluk görevi görür ve bu merdivende diğer bir taşıma taşıyıcısını destekler

Modern ahşap merdiven korkulukları yüzen hareket

Buradaki merdivenler dört köşede gerilmiş ve desteklenmiş bir metal kavgaya sahiptir.

Modern ahşap merdiven cam korkuluk ızgara metal

 Profillerin kordonları kolayca geçebilecek kadar ince olmasına dikkat edin.

Her zaman merdiven altındaki alanı kullanmanın yolunu düşünüyorum.

Modern ahşap merdiven korkuluk kutu endüstriyel

Bu resim her metrekarenin nasıl kullanılacağını ve bu depolama alanının görünümünü evin geri kalanına nasıl entegre edeceğimizi gösteriyor. Benim için biraz pratik olmayan tek şey, çok yüksek ilk aşama.

Özellikle küçük dairelerin sahiplerinin, depolama alanı fikrine - modern ahşap merdivenlere erişmeleri şaşırtıcı değildir.

Modern ahşap merdiven korkuluk kutusu çekmeceler

Çatı katındaki birçok kentsel daire, daha önceki örneklerin izlerini takip ediyor. Bu merdiven teknik olarak bir kitaplıktır. Kesinlikle uygun değildir, çünkü kişinin göründüğü tavan çıkışına açılması çok düşüktür.

Bugünün örneklerinin çoğu açık aşamaları gösteriyor

Havadar yüzen modern ahşap merdiven korkulukları

Bu da mantıklı, çünkü merdivenler genellikle çift yüksekliğe uzanan tek ev yapılarıdır. Üzerinde bulunan bir kişi ile bu ve diğer resimler, bu yapıların saydam karakterini güçlü bir avantaj haline getirmektedir. Buradaki örnek, altında meydana gelen her şeyin dikkate alınmaması gerektiğini göstermektedir.

Açık merdivendeki basamakların yüksekliği, bir odanın ne kadar açık olabileceğini gösterir.

Modern ahşap merdiven korkulukları yüzen çocuklar

 Önceki örnek bundan daha açık. Küçük çocukları olan insanlar için daha iyi olan şey açıktır.

Masif duvarlar arasındaki açık merdivenler yaygındır

Modern ahşap merdiven korkulukları zarifçe yüzer

 Bu, buna ve resme göre görülebilir. Ancak, merdivenin detaylarda nasıl yapılacağı bu tür bir merdivenle çok kritik bir konudur. Korkuluklara monte edilmeye bir alternatif, duvarlara doğru kesiliyor. Böylece, minimalist görünüm burada avantaj getirecektir. Bu arada, korkuluklar birilerinin onları kullanacağı konusunda bir garanti vermez.

Bu son iki örnek olağandışı üçgen destek gösteriyor

Modern ahşap merdiven korkulukları zarif düz

Her ikisi de bir ve aynı mimarın işi. Burada merdivenlere yaklaşan bir kadın görüyoruz.

Yukarıdan bakıldığında, merdivenler çok sağlam görünüyor

Modern ahşap merdiven korkulukları zarif cam

Alışılmadık ve spiral bir şekil gösterir. Ayrıca, pis parçaları ve cam korkulukları keser.

Torna biraz güvensiz ve sorgulanabilir, merdivenlerde koşarak fiziksel ve psikolojik bir test yapıyor

Modern ahşap merdiven korkuluk geometrik şekiller yüzen