Katlanabilir yatak ile duvar ünitesi – Pratik duvar yatakları için yaşam fikirleri

katlanır yatak duvar yatak dolap yatak yeşil ile dolap duvar

Küçük yatak odaları için 15 yerden tasarruf sağlayan duvar yatakları

Küçük bir dairen var mı? O zaman, deneyimden, yerden tasarruf sağlayan mobilyaların ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz? - katlanabilir yatak ile duvar ünitesi

Bu yüzden piyasada çok fazla var: katlanan masalar veya sandalyeler olarak da kullanılabilen katlar; Aynı zamanda kanepeler kanepeler olabilir veya depolama alanı içerebilir.

Bugün, makalemiz özellikle duvar yataklarıyla ilgilidir. Farklı kullanışlı özelliklere sahiptirler. Bazılarının yanında bir çerçeve vardır ve diğerleri bunu bir görüntüleme alanı olarak kullanır. Ayrıca kanepeler olarak da kullanılabilecek raflar ve diğerleri var.

Bu yataklar, herkesin uzay tasarrufu sanatını ustalaştırmasını kolaylaştırır ve herhangi bir odada iyi kullanılabilir. Bugün sizin için bir araya getirdiğimiz harika duvar yataklarının koleksiyonuna bir göz atalım mı?

Burada bir kanepeye dönüştürülebilen bir duvar yatağı görüyoruz. Bu ahşap çıta tabanı sayesinde tek adımda çalışır. Yatağın altında, yatak duvarlara yaslandığı zaman kullanılabilen bir kanepe vardır.

Nuovoliola 10 - katlanır yatak ile duvar ünitesi

dolap duvar katlanır yatak duvar yatak dolapları beyaz döşeme
Siena koleksiyonu

dolap duvar katlanır yatak duvar yatak dolap tavan aydınlatma

Bu yatak kendi karakteri ile bir oyma ve pervaz gösterir. En üstte, aynı zamanda kolay bir şekilde aşağı çekmeyi sağlayan tutamaklarınız da var.

Büyük ısmarlama duvar ünitesi

dolap duvar katlanır yatak duvar yatak dolap misafirlerBurada entegre medya merkezine sahip özel yapım bir duvar görebilirsiniz. Ayrıca özel olarak yapılmış merdivene sahip iki katlı bir tasarım görüyorsunuz.

Vancouver duvar yatağı

dolap duvar katlanır yatak duvar yatak dolapları ahşap

Yatağın kendisine ek olarak, her iki tarafta da depolama alanlarına yer verilmiştir. Orada harika kişisel eşyaları barındırabilirsiniz.

Altea Kitabı 90/ 120

dolap duvar katlanır yatak duvar yatak dolapları renkler

Eğer Katlanır yatak ile duvar ünitesi bu şekilde konumlandırılmış, yanlardaki rafları görebilirsiniz. Ancak istenirse gizlenebilirler.

AALTO

katlanır yatak duvar yatak dolap yataklar ahşap döşeme ile dolap duvar

Bu küçük yatak odasında, yatak katlandığında kesinlikle daha fazla alan vardır. Duvar döşemesi aynı zamanda iyi bir dekorasyona sahiptir çünkü duvarın daha rahat uyumasını sağlar.

Katlanan daire

dolap duvar katlanır yatak duvar yatak dolapları mavi

Yatak özel olarak üretilmiştir ve küçük parçalar birkaç farklı şirket tarafından yapılmıştır. Güneşin geçmesini sağlayan delikli metal ızgaraya dikkat edin. Harika bir tasarım, değil mi?

Poppi Ponte

dolap duvar katlanır yatak duvar yatak dolapları yeşil taze

Yorganın rengi, depolama alanına mükemmel uyum sağlar ve bir ünite gibi görünür. Bu tarafta şeffaf bir gardırop ile iyi görünüyor.

Lollisoft yüksek yatak sistemi

katlanır yatak duvar yatak dolap yatak yüksek yatak ile dolap duvar merdiven

Aynı odayı paylaşması gereken çocuklarınız var mı? Buradaki tasarım muhtemelen sizin için doğru olacak, sizce düşünmüyor musunuz?

Bir transformatördeki tavan arası

katlanır yatak duvar yatak dolap yatak duvar ile dolap duvar

İlk bakışta görebildiğiniz gibi, her şey bu transformatörde özel olarak üretildi. Ayrıca yan raflara sahip bir duvar yatağı da vardır. Bu 50 metrekarelik çatı katında kullanılan malzeme boyunca ceviz ağacıdır.

Ev ofisinde iki adet çift kişilik yatak

katlanabilir yatak duvar yatak dolap yataklar geleneksel dolap duvar

Buradaki iki ikiz duvar yatağı, harika kardeşlerin burada yaşayabilmesi için tasarlandı.

Lollibuch

katlanır yatak ile duvar yatak dolap raflar dolap duvar

Önceden görüntülenenlerden farklı olarak Katlanır yatak ile duvar ünitesi Buradaki raflar var. Ayrıca bir çatı katı yatak gibi görünüyor.

Lake Counrty oluşturucu

katlanır yatak ile duvar yatak dolapları geleneksel dolap duvar

Burada özel yapılmış bir çatı yatağı görüyoruz. Bu çağdaş Asya esintili odada harika görünüyor, değil mi?

Ulisse çekyat

katlama yatak duvar yatak dolap yataklar mor ile dolap duvar

Sağ taraftaki raflar hariç, solda da bir dolap var. Altında Katlanır yatak ile duvar ünitesi  Burada da bir kanepe bulacaksınız.

Yaz Alev ahşap yüzeyli oda ve bir çatı katı yatak

dolap duvar katlanır yatak duvar yatak dolapları kahverengi

Burada ayrıca bir köşe masası içeren bir set var. Ayrıca çekici görünüme katkıda bulunan düşük rafları da görebilirsiniz.

Itiraf et: eviniz için bu modellerden en az birini istiyorsun, değil mi? Bu kesinlikle diğer birçok kişi için eşanlamlıdır! Doğru modeli seç ve ondan gelen rahatlığın tadını çıkar.