Kendiniz bir palet havuzu oluşturun – önemli ipuçları ve fikirler

Kendiniz bir şey inşa etmek istiyorsanız, paletler sadece başarılı malzeme seçimi olarak kalır. İç veya dış mekan tasarımında kullanılan paletler mutlak hit olarak kabul edilir. Ama bir palet havuzu inşa etmek o kadar kolay gelmiyor. Ancak, bu prosedürü çok kolay hale getiren ve böylece tüm DIY hayranları için basit bir DIY projesi yaratan, inşaatın en önemli detaylarını seçtik.

Bu tür bir projeye yaklaşım genellikle iyi planlanmış olmalıdır. Bu, inşaat malzemeleri, aletler ve inşaat hakkında net bir fikre sahip olmanız gerektiği anlamına gelir. İlk olarak, proje için bir taslak oluşturulması tavsiye edilir. Ayrıca, havuzun konumlandırılması çok önemlidir, çünkü sadece belirli bir yeri olan sağlam bir yapıdır. Bu, bahçede yeterince güneşli olduğunu düşünmek zorunda olduğunuz anlamına gelir.

Sonuçta doğal bir görünüm var

yaz aylarında havuz diy

Havuzun yapısı

Havuzun yapısı için iki çeşidi vardır: yuvarlak ve dikdörtgen şekli. Vida ve çivi ile birleştirilen havuz için yaklaşık 10 Euro palet alır. Zaten bir havuz şekliniz varsa, o zaman havuzun iç kısmında bir ahşap lambriye ihtiyacınız var.

Paletler herhangi bir bahçe tasarımı için mükemmeldir, ancak projenin en önemli şeyleri genellikle gözden kaçan küçük şeylerdir.

Havuz folyosunun kalitesi, havuzun iç tasarımı için özellikle önemlidir. Film kırışıksız olarak tasarlanmalıdır. Filmin kendinden serilmesi çok kolaydır ve birkaç adımda yüksek kaliteli bir havuz kaplaması elde edersiniz. Filmin havuz duvarlarına yavaşça asılmasına izin verirseniz, havuz aynı anda sürekli yoğun ve güzel kalır. Nitelikli filmler yüksek UV direncine ve renk haslığına sahiptir ve bu, DIY projenizin ömrünü önemli ölçüde uzatır.

Basit inşaat, ama bina keyfini çıkarın

Havuzun paletlerden başlaması
Havuz bakımını düzgün bir şekilde düzenleyin

Ayrıca özellikle havuz için filtre önemlidir. Bir filtre satın almadan önce, havuzun boyutunu hesaplamanız önerilir, çünkü sistem havuzun boyutuna göre uyarlanmalıdır, böylece kir sürekli olarak filtrelenebilir.

Uygun havuz bakımı için suyun mikroorganizmalardan ve yüzme havuzu enfeksiyonlarından korunması tavsiye edilir. Bu, her havuz için bir zorunluluk olarak kabul edilen klor kullanılarak yapılır. Yaz mevsiminde enfeksiyon şansı çok yüksek olduğundan, havuzun bakımı en üst düzeyde öneme sahiptir. Bu nedenle havuzun pH'ını kontrol etmeli ve çocuklar için olası risklerden kaçınmalıdır.

Palet havuzu, herhangi bir bahçe tasarımı için bir eğlence cennetidir.

havuz kendisi inşa palet diy

Havuzun konumu çok önemlidir

havuzu tabaklardan görüntüleAvrupa paletleri

euro paletleri resim havuzu Paletler bahçe peyzaj havuzu mükemmel havuz diy palet havuzu havuz kendisi inşa palet diy paletler diy gelen havuz palet havuzu havuz tasarım paletleri yuvarlak şekli  havuz kendisi fikir oluşturmak Havuz manşonu palet yapmak kendi havuzunu yap