Zodyak işaretine göre sıra dışı yatakları seçin – Bölüm 1

fantezi çarşafları kış yatakları sıcak desen çarşafları

Burç işaretine göre sıra dışı yatakları seçin 

 

Yeni zarif yatak çarşaflarını seçmek zorunda mısın? Bu gerçekten iyi arkadaşlar ve aile üyeleri için çok iyi bir hediye fikri. Ancak, burç işaretine ve yıldız karakterinize göre yatak seçimini de özelleştirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Her iki olayın nasıl ilişkili olduğu bu yazıda açıklıyoruz.

Uygun bir yatak çarşafını nasıl seçmelisiniz?

fantezi yatak bicolor chevron desen nane yeşil beyaz
Rahatlatıcı renk nüansları

Mavi keten açık mavi beyaz zarif kış yatak

Paslı desenli mavi keten

sıradışı keten açık mavi zerafet ve inceOğlak için eşleşen yatak örtüleri

Yapmamanız gereken şey, göz kamaştırıcı nüanslarda zarif yatak çarşaflarını seçmektir. Ayrıca, soyut resimler bu burç halkı için çok kötü bir fikir. Yataklar da renkli olmamalıdır.

Oğlak gri gibi renk nötr tonları anlamına gelir

fark ettim keten gri desen kumaş çarşaf

Ibex klasik ve sakin tonlarda iyi hissettiriyor. Tek renkli renk paletlerini de sever. Yatak çarşafları sadece gölgede olmalıdır. Ayrıca en çok tercih edilen tonlar: tüm koyu tonları, açık sarı, gri mavi, mavi, siyah, koyu yeşil. Zodyak elementi - Dünya yüzünden, ibex'ler pratik şeyleri tercih eder. Bu nedenle tam bir yatak takımı en uygun olanıdır.

Koyu mavi yatak takımı

Fantezi Yatak Mavi Kış Yatak Chevron Desen

Kahverengi ve mavi - dünyevi bir renk kombinasyonu

fantezi yatak örtüleri kahverengi açık mavi iki tonlu

Bejde lüks keten

fantezi yatak kahverengi yastık kılıfı

Daha basit bir şey, ibex'in insanları için daha uygun.

Gri ve beyaz basit keten çarşaflar

Fantezi keten düz renk yatak odası aksesuarları

Atıcılar için zarif yatak

Atıcılar dinamik ve her zaman yeni zorluklar arayan insanlar. Onlar için zıt yatakları seçin. Bu durumda, yatak minderleri ve setin geri kalanı farklı nüanslarda olabilir. Atıcılar harika resimleri sevmeye devam ediyor. Hatta biraz çocuksu olanları bile seçebilirsiniz. Seyahat ile ilgili her şey de çok uygun.

Eyfel Kulesi ile süslü yatak takımı 

hediye fikri olarak süslü yatak

Bedtime keten

fantezi yatak iyi geceler desen ay ve yıldız

Çiftler için yatak çarşafları

onu ve onun için fantezi yatak hediye fikirleri

Atıcıya en uygun nüanslar mor, mor, pembe ve mavidir. Dengeli karakter tüm mavi tonlarda yansıtılır.

Pastel renklerde geometrik desenli keten

süslü yatak geometrik desen çarşaf

Ancak atıcılar aynı zamanda hayatı sevdikleri ve yeni şeyler keşfetmek istedikleri için göz kamaştırıcı tonlarla kombinasyonlar da uygun olabilir.

Mor orijinal yatak desen

Akrep burcu

Akrepler provokasyonu sever. Onlara gerçek bir zevk vermek için, ilginç bir desenle ya da gerçekten dikkat çeken bir şeyle yatak çarşaflarına ihtiyacınız var. Ayrıca, bu zodyak işareti insanlar için mistik görüntüler çok uygundur. Kırmızı ve siyahın kombinasyonu ideal olurdu.

Diğer renkler ile birlikte kırmızı

süslü yatak mavi kırmızı beyaz çizgili

Akrepin favori tonları sarı, ahududu kırmızısı, koyu ve parlak kırmızıdır.Güvenli tarafta olmak istiyorsanız kırmızıda kalmak istersiniz. Tüm nüanslarında kırmızı bu yıldız işaretinin enerjik, bağımsız ve manyetik doğasına karşılık gelir. Sarı hala akreplerin güçlü iletişim becerilerinin gerçek bir göstergesidir.

Akrep için enerjik tonlar

pembe yatak çarşafları

Turuncu yaprak 

Lüks yatak turuncu desenli

Yataklarda samimi bir ortamda okumak çok önemlidir. Bu, yaşamın diğer tüm alanlarında olduğu gibi burada da geçerlidir.

Uyumlu ve davetkar görünen renkli yataklar

renkli yatak çiçek olmayan demir yatak odası fikirleri

Terazi burcu

Ölçekler hafif bir karaktere ve büyük bir mizah anlayışına sahiptir. Eğlenceli bir mizahi karakteri olan bir yatak takımına kolayca koyabilirsiniz. İnce çarşaflar çok uygun olurdu. Başarılı renkler pastel tonları yeşil ve turkuazdır. Aynı zamanda ölçekler karakterde oldukça dönüştürülebilir. Bu yüzden temelde çok hızlı bir şeyden sıkılmayı riske atıyorsun. Bundan kaçınmak için tarafsız bir şeyden bahse girmelisiniz. Elbette, bir Terazi zarif beyaz saten yataktan hoşlanırdı. Bu onun zorlu karakteri ile eşleşecek. Bütün olarak, yatak çarşafları, terazi konfor hissi vermelidir.

Terazi burç Terazi yatak odasında hüküm sürüyor

Süslü keten mavi beyaz desen sepeti

Başarılı bir renk kombinasyonu

süslü keten chevron desen süslü keten chevron desen bej beyaz

Başak burcu

Bakireler, emirden başka hiçbir şeye aşık değiller. Bu nedenle, yatak takımı farklı, büyük desenlerle çok kalabalık olmamalıdır. Her şeyin net, anlaşılabilir ve anlaşılır bir şekilde düzenlenmesi gerekiyor. Saten ve diğer klasik modeller en çok.

"Düzenli" bir yatak düzeni

Fantezi keten basit geometrik desen gri beyaz

Bakirelerin özellikle olduğu renkler yeşil, mor, açık mavi, beyaz ve çok cesur olmayan bir şey. Morda rahatlığı seviyorlar ve bir şeyin sessiz uykusunu bozmasını sevmiyorlar.

Mor uygun bir renktir

Süslü yatak mor beyaz çarşaf

Bu zodyak altındaki kadınlar hayvanları ve doğayı severler. Eşleşen resimlerle yataklamayı severler. Erkek bakireler tek bir renkle yataklamayı severler, çünkü bu onların siparişe bağımlılıklarını karşılar.

Erkekler bakireler için bir teklif

iki tonlu yatak keten siyah beyaz zarif

Parlak yeşil doğayı temsil eder

Fantezi yatak denizcilik tarzı beyaz açık yeşil

Aslan burcu

Her aslan görkemli renkleri sever. Bunlar örn. Altın, siyah ve mor. Şık uyku setleri bu zodyak işareti için özellikle uygundur. Aslanlar, ipek yatakları çok çekici bulmaktadır. Dikkat merkezi olmayı severler. İşte bu yüzden pratik olarak yüksek kalitede ve maliyeti yüksek olan her şey onlarla uyumludur. İpek yerine saten için seçim yapabilirsiniz. Sofistike bir desen üzerinde harika görünüyordu.

Hassas bir gölgede ipek çarşaflar

Fantezi keten düz renk saten çarşaf şeftali rengi

Bu makalede yıldız işaretini bulamadınız mı? Konunun devamında diğer tüm zodyak işaretlerinin tercihlerini öğreneceksiniz. Yakında güzel bir uyku diliyoruz!

Romantik fikirler

özel yatak çarşafları nokta pembe beyaz

Bir prenses gibi uyu!

özel yatak keten turuncu desen kış yatakdemir eski gül çarşaf olmadan özel yatak çarşafları

özel yatak çarşafları beyaz kış yataklarırenkli yatak örtüsü oryantal tarzı turkuaz mavisi özel yatak çarşafları yeşil ve damalıözel yatak ve perdeler gri beyaz desen Tasarımcı keten calvin küçük bambu çiçekler katı renk keten gri battlaces düz renk beyaz yatak yorgan kış yatak zarif yatak takımı bej klasik yatak odası Zarif keten gri desen birleştirir klasik tarzda zarif yataklar zarif yatak döşemeli yatak sömürge tarzısıcak nevresim kahverengi çarşaf kış yatak sıcak nevresim kahverengi battaniye kış yatak sıcak keten örme kış yatak fikirleri