Yaz mevsiminden ilham alan şık düğün dekoru trendleri

Yeni düğün sezonu çoktan başladı. Yakında yaz resmen başlıyor. Açık havada evlenmek bu yüzden daha popüler hale geliyor. Geçen yaz yeni yaratılan fikirler için etrafa bakıyorsun. Hangi düğün dekorasyon trendleri çok popülerdi, hangileri bir dönüş yaşıyor ve hangileri yeni? İşte senin için birkaç önemli düğün kutlaması. Bizimle kal ve daha fazlasını öğren ...

Mumlar giderek daha önemli bir rol oynamaktadır

Mumlar düğün dekorasyonu için her zaman önemlidir. Neden? Çeşitli efektler sağlarlar ve doğal görünümlerini asla kaybetmezler. Hem parıltılı hem de parfümü, zamanın ve mekanın sınırlarını bulanıklaştırır ve bizi büyülü hissettirir. Böylece düğün partisindeki ruh hali daha romantik ve mistik hale geliyor.

Çünkü herhangi bir düğün bir rüyaya sahip olmalı, değil mi?

Düğün dekorasyon trendleri yaz masa dekorasyon rüzgar ışıkları cam

Fenerler

Düğün dekorasyonunda birçok yenilik bu sezon aydınlatma ile ilişkilidir. Büyüleyici bir etki sağlayan mumlara ek olarak, fenerler de giderek daha popüler hale geliyor. Ayrıca iç ve dış mekan kullanımı için çok evrenseldir.

Genellikle tekstilden üretilen modeller de vardır.

Bunlar tabii ki ateşe dayanıklı malzemelerdir. Kombinasyon muhteşem ve şu anda piyasada bulabileceğiniz en romantik eğilimlerden birini temsil ediyor.

Yuvarlak kağıt fenerler bile oldukça zarif görünebilir

düğün dekorasyon trendleri masa dekorasyon yaz çiçek cam şişeler
Güller ve yaprakları hakkında

Güller, yaşları için romantizmi sembolize eder. Onun varlığı her zaman kadın güzelliğine iltifat sayılır. Ayrıca bu sezonda sıklıkla düğün dekorasyonunda gelirler. Doğal karizmalarına önem verir ve güzel karakterlerini avantajlı hale getirir. Güller sadece buketler, gelin ve düğün masası şeklinde dekore etmek için orada değildir. Gül yaprağı halıları birçok gelinlik çiftleri sunak yolunda kuşattı.

Şık çiçek aranjmanları ile Romantik Plaj Düğün

Düğün dekorasyon trendleri plaj çiçek aranjmanı

Çiçekler ile DIY fikirler

DIY fikirler günlük yaşamımızda giderek daha fazla. Onlar da düğünlerde giderek daha popüler. Özellikle cam ve çiçekleri bir araya getiren düğün dekorasyonları, birçok yaz festivalini süslüyor. Özellikle bol miktarda yeşillik ve harika bitkilerle doğal ortama uyum sağlar.

Daha iyi bir ruh hali için şerit

Bahsettiğimiz düğün dekorasyon trendlerinin çoğu modern ama bir şekilde yeni değil. Bu sezon sadece daha yoğun bir şekilde kullanılıyordu. Bu arada, bu yaz aynı zamanda önceki yılların dekorasyonunda çokça devam ettirilmiş olmasıyla da karakterize ediliyor.

Orijinal, alışılmamış bir şekilde düzenlenmiş narin güller

Düğün Dekor Trendleri Rosendeko AsılıAma yeni ve modaya uygun olan şey, parlak kıyafete, gelinlik elbisesine karşılık gelen çizgilerdir. Bu çizgilerle, düğün masasında ya da yaylardaki çiçekleri asarsınız.

Bez şeritler hala sandalyeleri süslüyor

düğün dekorasyon trendleri sandalye ortanca güller

Perdelik kumaşlar ve oluşturuldukları kumaşlar, ancak bu mevsime, özellikle orijinaline düşüyorlar. Onlar da genellikle gelinlik ile uyum içinde.

Düğünleri geleneksel olmayan renkler

Düğün dekorasyonunu alışılmamış bir şeye dönüştüren birçok renk var. Beyaz giderek arka plana itiliyor. Seçilen nüansların onunla daha fazla ihtişam ve ihtişam getirmesi önemli bir gerekliliktir.

Eğer ışıltılı ve ihtişamı tercih ederseniz

düğün dekorasyon trendleri masa örtüsü parlak altın

Çadır - Romantik ve pratik

Bir düğün resmi nasıl olmalı? Dışarı çıkıp gitmemeli mi? Son ifade, doğaya yakınlığı arayan birçok kişi için geçerlidir. Ama bu kadar hayalperest olduğunuzda, pratik düşüncenin her zaman sizin için kullanılabileceğini unutmamalısınız. Bahçedeki bir çadır, "gökyüzünün altında" deneyimini, bir yağmurun her şeyi bozmayacağı huzurla birleştirebilir.

Modern kavramlar, maddelerin tamamen veya kısmen emilmiş olma olasılığını sağlar

Düğün dekorasyon trendleri çiçek masa dekorasyon kristal avize

Yani çok sıcak bir günde, aslında biraz gölge alabilirsiniz. Resmi olarak giyinen konuklar kendi koltuklarında ter atmak istemiyorlar değil mi?

Küçük, asılı cam şişeler ile dahice dekorasyon fikri

Düğün dekor trendleri çiçek asılı cam şişeler

Beyaz zemin üzerinde mor ve pembe çiçekler daha da anlamlı görünüyor

Düğün dekor trendleri mor pembe çiçekler güller

Basit fikirler bazen en eşsiz

düğün dekorasyon trendleri pembe güller tabii ki

Tadına taze çiçekler ile metal kemerler süsleyin

Düğün Süslemeleri Trendler Güller Çiçek Dekor

Tatlı ve elbette düğün pastası ile şık ve tabiki kalın.

düğün dekorasyon trendleri masa dekorasyon tatlılar düğün pastası

Telkari origami kuşlar şenlikli masa dekorasyonunun merkezini süsle

düğün dekorasyon trendleri yaz

düğün dekorasyon trendleri plaj yaz