Garaj karolarını seçmek ve döşemek için talimatlar

Garaj çini ile çalışmak için önemli bilgiler

Modern ev tasarımında kişi tek bir odayı hafife almamalıdır. Hem banyo hem de bodrum katı, şık ve işlevsel olarak iç mekanın geri kalanına entegre edilmelidir. Göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör vardır. Bir yandan, bu alanın en etkili kullanımını garanti eder. Uzun yıllara dayanan deneyimlerden, farklı odalar arasındaki yumuşak geçişlerin ve birleşik bir konsepte tabi tutulduğu duygusunun evde yaşamanın rahat bir karakter verdiği öğrenildi.

Esas olarak kendi zevkinize göre bronzlaşma karolarını seçin 

garaj fayans garaj zemini satranç tahtası utandım ahşap

Görsel kaynaklardan ilham alın 

garaj fayans zemini satranç tahtası utandım mavi
Teknik gereksinimleri karşılayın 

garaj fayans zemini satranç tahtası döşeme güvenlik kat

Bu arka plana karşı, garaj tasarımını da düşünmek isteriz. Ana işlevine ek olarak, bu alan diğerlerini de alabilir. Yaşam alanınızı genişletin ve burada çok rahat ve rahat hissedin. Birçok mobilya ve aksesuar için garajda yer yoktur. Aynı zamanda iç mekanın geri kalanıyla eşleşen konforlu bir karakter, zemin ve duvar tasarımı ile sağlanmalıdır. Bu sebeple, doğru garaj zemini seçimi nihai etkide çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu yazıda, mevcut tüm döşeme karosu çeşitleri arasında başarılı bir seçim yapabilmeniz için size basit bir rehber sunacağız.

Estetiği ve güvenliği birleştirmek 

garaj fayans yer karoları fayans damaArabanıza iyi bir şeye davranın

garaj zemini zemini satranç tahtası utandım döşeme

Bitmiş veya özel bir çözüm arasında karar verin

Yapmanız gereken ilk karar, bitmiş fayans satın almayı tercih edip etmemeniz veya sizin durumunuz için özel bir çözümünüz olup olmadığıdır. Prensip olarak, piyasadaki seçim, hazır bir şeye karar vermek için yeterli olmalıdır. Bazı özel durumlarda, durum böyle olmayabilir. Garaj karolarının özel gereksinimleri karşılaması gerekebilir. Ayrıca, birçok garajda çok fazla nem ve diğer zorlu koşullarla bekleyebilirsiniz. Bu ikinci durumda çok sürdürülebilir garaj karolarını seçmelisiniz.

Garaj katını planlamak için bilgisayar yazılımı kullanmak

garaj kat garaj zemini satranç tahtası otopark

Düzgünce yatıyor 

garaj fayans zemini fayans dama profesyonel

Doğru öncelikleri belirleyin

Garaj karoları çeşitli avantajlar getiriyor. Her biri farklı şekilde telaffuz edilir. Bazı garaj karoları diğerlerinden daha kolay monte edilir. Daha ayrıntılı ve daha basit formlar var. Bazı garaj karoları odayı gevşetir ve diğerleri de kesintisiz bir görünüm kazandırır. Bazı fayanslar daha sağlam, bazıları daha kolay temizlenir. Önceliklerinin bir listesini yapın ve sizin için en uygun seçeneği seçin.

garaj fayans garaj zemini dama tahtası güvenlik

Garaj için cesur renkler seçin 

garaj kiremit zemini Dama Tahtası sinyal kırmızı

Plastik fayans veya halı?

garaj kiremit zemini kiremit dama renk desen

Kurulumu planla

Garaj karolarını seçerken doğru kararı verebilmeniz için bunları çok iyi planlamanız gerekir. Bu konuda size yardımcı olabilecek bilgisayar programları bile var. Bu vesileyle, garaj karolarının şekli, boyutu, dokusu ve rengi ile deney yapın. Böylece son bir görsel görüntünüz var ve uygun fayanslar için arama yapabilirsiniz. Görsel ihtiyaçlarınızı karşılayan tekliflerin bir listesini yapın. Sonra pratik kriterleri takip ederek ikinci, daha dar bir seçim yapabilirsiniz.

Çerçeve önemli alanlar 

garaj fayans garaj zemini dama desenli

garaj fayans garaj zemini dama tahtası kayma tehlikesi yok

Doğru malzeme

Sizin için en uygun materyal hangisi, elbette, zevk almak istediğiniz pratik avantajlara da bağlıdır. Çoğunlukla sentetik malzemelerden yapılmış karoları kullanırsınız. Temizliği kolaydır, farklı dokuları taklit edebilir, ancak her zaman en sürdürülebilir çözüm değildir. Seramik karolar bakımı daha kolay ve daha sürdürülebilir. Bu nedenle daha yüksek bir fiyat var.

Dikkatinizi çekmek istediğimiz üçüncü seçenek, yapıştırıcıyla sağlanan özel fayanslardır. Kurulumu çok kolaydır ve yüzeyleri göz alıcıdır ve genellikle diğer kiremit türleri kadar sık ​​sık yeniden işlenmesi gerekmez.

Her başlangıç ​​zor 

garaj karoları garaj zemini satranç tahtası utandım

Son sonucu düşünün

garaj kiremit zemini dama kontrol deseni

Bu üç varyantın garaj karoları için en iyi olduğunu görüyoruz. Diğer herkes çok kolay değil ve yeterince sürdürülebilir değiller.

Garaj karolarının doğru seçiminde rehberimiz o kadar çok noktaya sahip değildir çünkü bu karolar çok karmaşık bir iş değildir. , Ancak, her adımda yeterli zaman ayırmalısınız. Garaj zemini çok yüklü olduğundan ve fayansların değiştirilmesi hantal ve birçok maliyetle ilişkili olduğundan, aceleci kararlar vermeyin.

Basit tıklama sistemi

garaj fayans zemini satranç tahtası utanç mor

garaj fayans garaj zemini satranç tahtası sefil

Yazılımla bazı fikirleri ve varyantları gözden geçirin ve ardından asıl çalışmayı başlatın. 

garaj karoları garaj zemini satranç tahtası yeniden konumlandırma yazılımı

Görünürde kayma riski yok

bir araya garaj zemini zemini

Aşağıdaki video size yardımcı olabilir 

Bazı kendi deneyimleri zarar görmez

PVC fayans döşeme iyi şanslar!