Kır evi mobilyaları ile büyük bir cazibe nasıl elde edilir

 dış ülke ev mobilya fikirleri gaudy aksan

Ülke ev dekor fikirleri

 

Klasik, zarif ve konforlu: bunlar kırsal stile atfedilebilecek istisna özelliklerinden yoksundur. Kır evi mobilyaları Pratik ve konforlu hale getirmek zor bir iş değildir. Aynı zamanda, her şeyi basit ve organik tutmak önemlidir.

Bu tarz, başkalarıyla birlikte imkansız olan birçok olanak sunar. İç mekan tasarımına birçok aksesuar ve mobilya parçaları ekleyebilirsiniz. Bunlar evinize benzersiz bir karakter kazandırır.

Herhangi bir ev, kırsal ruhu içselleştirebilir ve çevredeki manzaradan bağımsız olarak harika çalışır. Kırsal, minimalist ve rahat, arzu ettiğiniz öğeleri vurgulamanızı sağlar. Her şey detaylar için bir tercih ile çalışır.

Ülkemizi nasıl şık ve konforlu hale getirebiliriz

ülke ev mobilya fikirleri organik dokular
Kırsal stilin en saygın özelliklerinden biri, kendi demo koleksiyonlarınızı ve atmak zorunda kalacağınız eski mobilyaların tasarımını kullanmayı mümkün kılmasıdır.

  1. Açık alan tasarımı

Kır evi tasarımını oluştururken, iç mekan tasarımına olduğu kadar çevreye de dikkat etmek önemlidir. Kırsal tasarımın resimsel olarak yarattığı hissi anlatmayı seviyorum: Bu anı, kapıdan sadece bir adım öteye geçiyor ve zaten eve dönmenin rahatlamasını hissediyor.

Tüm evi çevreleyen bir veranda, klasik ama kırsal bir görünüme ulaşmanın en iyi yollarından biridir. Bu, ev eşyalarının geri kalanının tonunu gerçekten belirleyen bir unsurdur. Yeterli alanınız yoksa, bu işlev ön bahçe, teras, balkon veya ön avlu tarafından da alınabilir. Dekorasyonun uygun tasarımı üzerinde boyutuna ve çok daha azına bağlıdır.

Güzel veranda

ülke ev iç tasarım fikirleri dış tasarım

Çevredeki verandayı veya avluyu birkaç sallanan sandalye ile doldurun. Ayrıca birkaç kap bitkileri ve harika gülleri de düşünün. Ahşap bir yazıya sarıldığında ne kadar güzel görüneceğini hayal edin. Fener ışıkları, belirli sınırları aşmadan kır evi güzelleştirmek için basit ve etkili bir yolu temsil eder.

Romantik aydınlatma

ülke ev mobilya veranda fenerlerKöy evi teras tasarımı

ülke ev mobilya fikirleri veranda veranda

  1. Ahşap ile çevrili

Ahşap aksanlar her geçen gün daha popüler hale geliyor. Aslında ahşap, yazlık özel karakterini veren ana unsurdur. Evin her yerinde hakimdir. Duvar panelleri, parke zeminler ve çıplak ahşap kirişli tavanlar bile klasik kabin karakterini vurgulamakta ve vurgulamaktadır. Hohloberflächen yaş mükemmel bir şekilde. Bu, pratikte onlarla donatılmış evin zamanla daha güzel hale geleceği anlamına gelir. Eğer ağırlıklı olarak ahşap kullanmak istemiyorsanız, kullandığınız taş ve betonun kırsal ve kaba bir karakter sergilediğinden emin olmalısınız.

Ahşap ev mobilyası

modern mobilya fikirleri kır evi mobilya ahşap

Burada klasik Fransız kapıları ve diğer ışık açıklıklarını tek tip bir konsept içerisinde deneyimliyoruz. Bunu görmezden gelirseniz, mümkün olduğu kadar az cam kullanmak için çaba sarf ettiniz. Çünkü bu malzeme evlerin kırsal karakterini bozuyor. Doğal ahşap mobilyalar, kır evine daha fazla sıcaklık katmanın harika bir yoludur.

Geleneksel oturma odası

oturma odası mobilyaları villa mobilyaları

  1. Işık ve rahatlama

Ülke evinin en tipik özellikleri, ekonomisi ve erişilebilirliği, modern ülke evlerinde en çok kullanılan gölge ve mükemmel bir anlam ifade ediyor. Çoğu sahip sınırlı bir bütçeye sahip olduğundan, basit, beyaz bir görünüm seçtiler.

Biraz daha renk katmak istiyorsanız, açık bej veya krem ​​de işe yarayacaktır. Ancak, mümkün olduğunca beyaza asın. Böylece geleneksel Landhausaura'ya ulaşacaksınız.

Daha fazla renk için renkli aksanlar

oturma odası ülke ev mobilya parlak renkler

  1. Davetli mutfak ve harika yemek alanı

Mutfak, en modern evlerin ruhu ve kalbi, ve yeni fikirler üzerine, tekrar tekrar vurgulamaktan asla vazgeçmiyoruz. Ancak bir ülke evi konsepti içinde daha da önemlidir. Tasarımlarıyla başlamak ve daha sonra tanımladığınız stili odanın geri kalanına yaymak en iyisidir.

Mutfak ve yemek odasını bir araya getirin

ülke ev mobilya fikirleri mutfak yemek odası

Ülke mutfağında her şey basit ve canlı. Renk paleti tipik olarak nötrdür ve mobilyaların eklektik bir karışımı için mükemmel bir zemin sağlar Ahşap burada güçlü bir açıklama yapar. İkincisi, hem et hazırlığının hem de mutfak adasının çalışma alanını tüketir.

Aşağıdaki resimde, ekipmanın başka bir parçasını görebilirsiniz. Bunlar, çiçek kapları, öndeki lavabolar ve yemek masalarıyla kombine edilmiş ahşap yemek masaları için raflar. Antika avizeler eklemek ve klasik grafikler kullanmaktan çekinmeyin. Bu sayede geçmişe bir çeşit zaman yolculuğu gerçekleştirebileceksiniz, bu da daha rahat bir görünüm sağlayacaktır.

Küçük mutfağı şık bir şekilde dekore edin

ülke ev mobilya fikirleri mutfak ve yemek odası

Basit çizgiler

mutfak kurmak kulübe mutfak mobilya ahşap lavabo

  1. Açık raflar ve dolaplar

Cam kapıları olan büyük açık rafları ve dolapları fark ettiniz mi? Ahşap çerçeve sadece muhteşem olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle sade ve kırsal raflarla uğraşıyoruz. Aralarında hemen ülke evine ulaşabilirsiniz. Dabai, yenileme için çok fazla yer ve bütçe talep etmiyor. Bu açık raflar duvara karakterli bir görünüm kazandırır ve farklı dekorasyonlar arasındaki değişimi çok basitleştirir. Farklı stillerdeki rafların karıştırılması ve ayarlanması, kendi tarzınıza ulaşmak için harika bir yoldur.

Mutfaktaki açık raflar basit ve davetkar

beyaz mutfak kır evi mobilya açık raflar masa

Rengi minimumda tuttuğunuzdan emin olun.

  1. Güzel renkler ve klasik ocaklar

Küçük bir dekorasyon ve daha az kumaş denemek istemiyor musunuz? Böylece, bir oturma odası ve yatak odasında bir çiftlik evi tarzı elde edebilirsiniz. Vuruşlar ve demo yastık kılıfları söz konusu olduğunda, basit şeritler ve damalı desenlere sahip bir görünüm iyi görünüyor. Yeterli miktarda gölge almanızı sağlarlar. Ekipmanınıza mükemmel uyan herhangi bir uygun parça bulamayacağınız konusunda endişeli misiniz? Kır evi tarzı sandalyeler, yataklar, kanepeler ve kumaşların eklektik bir kombinasyonunu barındırmayı kolaylaştırır.

Doğru ülke ruhu

oturma odası mobilyalar kır evi kanepe dolap

Rustik bir şömine oluşturmak biraz daha zordur. Burada mükemmel sonuçlar elde etmek zorundasınız, aksi takdirde iyi görünmeyecektir. Vintage bir korniş ve bir tuğla dış göz önünde bulundurun. Böylece, otantik bir görünüm elde edeceksiniz. Ayrıca, rahat, rüya gibi bir görünüm sağlarsınız. Bununla en soğuk kış günlerinde bile rahat ve güzel hissedeceksiniz.

Kır evi mobilyaları - bir şömine entegre

Ülke ev mobilya fikirleri oturma odası şömine ahşap masa

  1. Vintage modern dokunuş

Ülke evi dekorunu güzelleştirebileceğiniz birçok küçük içeriden bilgi vardır. Büyük bir yenilemeyi mutlaka yapmak zorunda değilsiniz. Basit bir ayak banyosunu düşünün. Hafif bir gölgede yapıldığında, modern görünüyor ve kendini temasa entegre ediyor. Güzel ahşap dolaplar ve yan sehpalar, tüm zemini yeniden tasarlamak zorunda kalmadan güzel ahşap tonları da sağlar. Yani, bağbozumu ile modern birleştirme şansınız var (bu durumda, çağdaş ile karıştırılmamalıdır). Bu durumda formun işlevinin daha üstün olduğunu unutmamalısınız.

Villa inziva

mobilya fikirleri kır evi yatak odası çatı eğimi

Kullanılabilir bir sürü vintage eşya var mı? Yerel antika dükkanına bir alışveriş gezisi yapın. Bundan kısa bir süre sonra, gururla gösterebileceğiniz benzersiz bir deco elde edeceksiniz.

Eğimli çatıya sahip yatak odası

mobilya fikirleri kır evi yatak odası çatı eğim yatağı

Kır evi stilini seçerseniz, bu eşsiz görünümden daima ilham almalısınız. Bunu basit ve etkili bir şekilde ekleyebilirsiniz. Kişisel dokunuşlarınızla doğaçlama yapabileceğiniz mükemmel bir zemin olacaktır. Diğer tasarım stillerinden farklı olarak, kır evi tasarımı zamanla basit ve büyüleyici görünüyor.

Kır evi banyo fikirleri

ülke ev mobilya fikirler banyo müstakil küvet

Banyoda ahşap zemin

banyo ahşap zemin ahşap dolap kır evi

Ülke stilinin hayranı mısınız ve bunu uygulamak için uygun bir yer var mı? Eğer öyleyse, bu makalenin size yardımcı olacağını umuyoruz.