Dünyanın her yerinden 10 ünlü mobilya tasarımcıları ve iç tasarımcılar

dünya çapında ünlü mobilya tasarımcıları top 10

On seçilmiş iç ve mobilya tasarımcıları

 

Hepsi modern ve en büyük yıldızlardan bazılarıyla çalıştı. Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki 6 yıldızlı otellerde tatil yapabilenler tarafından işe alındılar.

Bu makaledeki 10 mobilya tasarımcısı, Mimari Digest dergisinin en iyi mimarlarından ve iç mimarlarından oluşan Top 100'de yer alıyor.

Dünyanın her yerinden ünlü tasarımcıları

mobilya tasarımcısı Thad Hayes iç tasarım fikirleri yemek odası
Charles Allem

Charles Allem, Johannesburg, Güney Afrika'da yaşıyor ve çalışıyor. ABD'de iç tasarım eğitimi aldı. Halen New York, Los Angeles ve Miami'de ofisleri var. Mobilya eşyalarıyla ilgilenen herkese, farklı sanat dönemleri hakkındaki bilgilerini olabildiğince derinleştirmek için tavsiye eder.

Tarzının karakteristiği muhteşem ve neredeyse savurgan bir yaklaşımdır. Dahası, Charles Allem'in eserleri harika kombinasyonlar sergiliyor.

Charles Allen, iç mekan tasarımına olan ilginin arttığına inanıyor.

İç tasarım projelerinde Charles, genellikle öğeleri kendisi tasarlar. Masa, halı, lamba ve koltuk tasarlıyor.

Her şey gerçekten yeni bir şey keşfetmiyor. Bilinen şeyleri yeni yönleriyle zenginleştirir. Modern tarzın eski eğilimlerin yeni bir yorumunu temsil ettiğini savunuyor. En modern görünümlü çözümlerin bile bir istisna olmadığını söylüyor.

Charles Allem ve kendine özgü tarzı

mobilya tasarımcısı iç tasarım Charles Allem fotoğraf

Penny Drue Baird

Penny Drue Baird, Amerikalı bir tasarımcıdır. Yarısını New York'ta, yarısı Paris'te geçiriyor.

Ayrıca Charles Allem'in eski tarzların yeni yorumu hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor. Dramatik yeni keşifler neredeyse hiç yok. Tekrarlarla uğraşıyoruz. Çoğu tasarımcı, Penny Drue Baird'e göre, 40'ların Fransız Art Deco tarzına ve 70'lerin uluslararası modernizmine geri dönüyor.

Penny Drue Baird

mobilya tasarımcısı Penny Drue Baird portreSanatçıya göre, modern tasarım eski formları yeni, daha yüksek seviyelere taşır. Daha basit, daha temiz görünüyorlar. Modern mobilya daha az ve daha az ağırlıklı hatlara sahiptir.

Modern iç tasarımda klasik elemanlar

mobilya tasarımcısı Penny Drue Baird iç tasarım örnekleri

Penny Drue Baird, farklı ressamlarla çalışıyor. Müşterilerinin dairelerine çok sofistike bir karakter kazandırıyor. Getirdiği fikirler genellikle eşsizdir. Bir örnek, altında bir şarap depolama odası açan cam raflar.

Klasik Fransız tarzı iç tasarım için derin bir coşkusunu bir kez daha gösterdi. Bundan esinlenerek, bazı dairelerin duvarlarını tamamen deriyle süslüyor.

John Barman

John Barman, antika mobilyaları ve modern iç tasarımı birleştiren en iyisidir. İç tasarımda renklere öncülük eder. Anlamı, 20. yüzyılın 80'li ve 90'lı yılların karşılaştırmasıyla gösterilmiştir. İlk on yıl renkli ve ikinci - tek renkli bej.

Şık aksan olarak antika mobilya 

John Barman mobilya tasarımcısı dünya çapında örnekleri

John Barman altı kişilik bir ekiple çalışıyor. Çalışanlardan biri George Stephanopoulos. Projeleri, bazı yatların tasarımını içeriyor. Çeşitli malzemeler kullanıyor. John Barman onları iklime göre seçmeye çalışır.

Onun ana ilham kaynağı Normandiya'dır. Bu ilin zerafeti ve lüks karakteri, iç tasarım konseptlerinin çoğuna yansıtılmıştır.

Zarif renk kırmızı vurgulamaktadır

Mobilya tasarımcısı John Barman yaratıcı iç tasarım fikirleri

Basit ve ferah

Mobilya tasarımcısı John Barman yaratıcı oturma odası iç tasarım

Bol miktarda doğal ışık alan modern yatak odası

mobilya tasarımcısı John Barman yatak odası fikirleri iç tasarım

Peter Roy Baumann 

Peter Roy Baumann, iç tasarımında eğlence unsurunu vurgular. Evler ve daireler sadece yaşamak için değil, eğlenceli olmalı.

Peter Roy Baumann'ın Meksika halk sanatını gösteren kendi galerisi var. Bu ülkede, daha özel olarak Puerto Vallarta'da, birkaç yıl geçirdi.

Iç tasarım Peter Roy Baumann 

Peter roy bowman iç tasarım fikirleri şömineli oturma odası

Aynı zamanda iç, mobilya tasarımcısı ve restoratördür.

Peter Roy Baumann sahiplerinin çıkarlarına özellikle önem veriyor. Özellikle koleksiyonlar, ör. Antika eşyalardan veya seyahat hediyelik eşyalarından, projelerinde çok güçlü gözüküyor.

Ellie Cullman

Cennet iç tasarım konseptleri hakkında bir şeyler söyleyen ev sahiplerini tekrar toprağa getirmeyi çok seviyor. Her fikir onları işlevsellik ve dairenin koşulları için kontrol eder. Ayrıca, net bir bütçe çerçevesine sahip olmak ister.

Tasarımcı Cullman

Ellie Cullman iç ve mobilya tasarımcısı iç tasarım örnekleri

Zarif yemek odası mobilyaları

Ellie Cullman mobilya tasarımcısı iç tasarım örnekleri

Bu yönleriyle ilgili herhangi bir açıklığa sahip olmadan önce işe yaramıyor.

İç ve mobilya tasarımcılarına diğer kültürlerden ilham almaları konusunda tavsiyede bulunuyor. Ayrıca, başkalarının fikirlerine değil, kendi zevkimize güvenmemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Kolonyal tarzda oturma odası

Ellie Cullman iç tasarımcı oturma odası tasarımı profesyonel ipuçları

Özel bir çekicilik ile çalışın

Ellie Cullman mobilya tasarımcısı iç tasarım örnekleri

Mariette Himes Gomez

Tasarımcı kendi tarzını minimalist olarak belirler. Çok sevdiğimiz her şey, evimizde olmamalı. O böyle düşünüyor. Daha çok, sahip olduğumuz tek şey buysa.

Mariette Himes Gome tasarım çözümleri

Mobilya tasarımcısı Mariette Himes Gomez kadınlar dünya çapında

Ekibiniz 20 kişiden oluşmaktadır. Manhattan, New York'tasınız. Sekiz yıl önce, kendi mağazasını "Dükkan" olarak açtı.

Orada kendi hattının ev mobilyalarını satıyor.

Mariette Himes Gomez'in tasarımcı çözümleri, müşterilerin isteklerine büyük önem veriyor. Onlarla konuşmamaya çalışır, ancak uyarlar. Mevcut trendlerin arka planda olmasının nedeni budur. Onlar tarafından hiçbir şekilde köleleştirilemez.

Müşteri ihtiyaçlarına göre oturma odası tasarımı

Mariette Himes Gomez mobilya tasarımcısı oturma odası şık ve modern

Gözlerinde ev bir sığınaktır. Bununla dış etkilerden saklanıyoruz. Apartman, bizim için, ailemiz için, arkadaşlar için bir yer. Evde hatıralarımız için yer ve zamanımız olmalı.

Mariette Himes Gomez, estetik ve görsel mobilyalar arasındaki ideal dengeyi sağlar. Kişisel fikirleri geliştiren, farklı oda ekipmanlarında akrabalık arayan ve kaliteli mobilya seçimine yüksek bir değer katan iç ve mobilya tasarımcılarından biridir.

Thad Hayes

Mariette Himes Gomez gibi bu iç ve mobilya tasarımcısı, minimalist tasarımı seviyor. Şirketi New York'ta. Takımının sekiz üyesi var. Thad Hayes kusursuz tadıyla bilinir. Özellikle renk ve kumaş seçimini iyi karşılar.

Thad Hayes işyerinde

mobilya tasarımcısı Thad Hayes iç mimar

Kavramlarının yol gösterici ilkesi işlevselliktir. İlk olarak, Thad Hayes'e göre, insanlar dairelerinde rahat hissetmeli.

Onun görüşüne göre, bir iç tasarım konsepti sadece sakinler ve tasarımcılar arasında kimya varsa başarılı olur.

Stephen Knollenberg

Bu iç ve mobilya tasarımcısı Michigan'dan geliyor. Eski tarzların ve modernist vizyonun başarılı birleşmeleriyle bilinir.

Müşterileriyle iletişimi kolaylaştırmak için bilgisayardaki görselleştirmelere sıklıkla erişir. Stephen Knollenberg'e göre, tasarımcılar uğraştıkları malzemeleri “hissetmeli”.

Stephen Knollenberg ustaca farklı stilleri karıştırıyor

Stephen Knollenberg mobilya tasarımcısı iç mimar mimar

Klasik ve rustik aksan

Stephen Knollenberg mobilya tasarımcısı iç tasarım örnekleri

Martin Lawrence Bullard

Martin, onlarla birlikte belirli bir proje üzerinde çalışmaya başlamadan önce müşterilerini evlerinde her zaman ziyaret eder. Yaşam tarzına ve zevkine yakınlaşmak istiyor. Sir Elton John, Cher ve Christina Aguilera önde gelen müşterileri arasındadır.

Martin Lawrence Bullard

Martin Lawrence Bullard mobilya tasarımcısı iç mimarlık

Her zaman müşterileriyle tamamen dürüst olmayı ilke edinir. Bu, kalıcı, tatmin edici sonuçlar elde etmenin tek yoludur.

Sir Elton John, Cher ve Christina Aguilera Bullard'ın müşterileriydi.

Martin Lawrence Bullard mobilya tasarımcısı örnekleri

Martin, müvekkillerine dergilerde bulduğu her şeyi kesmelerini ve onları güzel görmelerini tavsiye ediyor. Güzel bir sapın resmi bile anlamlı ve ilham verici olabilir.

Pembe renkli hassas renkler

Martin Lawrence Bullard mobilya tasarımcısı çalışma odası örneği

Susan Tucker

1986'da kendi şirketini kurdu. O kendine "Tucker diyor & Marks". Bu onun akıl hocası öldükten sonra oldu - Michael Taylor.

Susan, benzersiz şeylere ilham kaynağı bulur. Solmuş güllerden bile, harika yeni bir renkten ilham almış olabilir.

O iç ve mobilya tasarımcısı. Susan mobilyayı geri veriyor. Antik objelerin çoğu daha sonra müşterilerinin iç dekorasyonunda kullanılır.

tasarımcı Susan Tucker

mobilya tasarımcısı Susan Tucker iç tasarım fikirleri

Oturma odasında göz alıcı mobilya olarak restore edilmiş mobilyalar

Suzanne Tucker mobilya tasarımcısı oturma odası iç tasarım fikirleri