Masal mobilyalarla büyülü rüya evi + villa

 

Rüya ev villa ormanı

 En derin Rus ormanlarında rüya evi + villa - tamamen ağaç gövdelerinden yapılmış

Bu, ilk bakışta, basit görünümlü orman evi, Rus mimar Elena Schabakova tarafından bir projedir. Yazımızın ana konusu bugün mimarlığa ve iç mimarlığa katkısıdır. Ev, Rus ormanlarının derinlerine inşa edilmiş ve rahatlamak için mükemmel bir yer teşkil etmektedir.

Evin sadeliği bizim ilk izlenimimizdir. Binaya daha yakından bakarsak, mimarisinin ne kadar oynak ve yaratıcı olduğunu fark ederiz. Evde birçok konuk için yer var ve büyüklüğüne rağmen çok rahat ve davetkar bir iç mekan olduğunu biliyoruz.

 

Bu orman evinin içi eşsiz ve büyüleyici

Rüya ev villa orman yatak odası yatak odası
Waldhaus tamamen ağaç gövdelerinden yapılmıştır ve bu nedenle ormanın neredeyse bir kısmıdır. Evin etrafındaki inşaat yine ağaç gövdelerinden yapılmıştır. Evin dışında, dinlenmek ya da oynamak için mükemmel tasarlanmış alanlar bulunur.

Rus ormanına olağanüstü bir yolculuk yapın

Rüya ev villa orman şömine çubuğu

Haydi içeri girelim ve sözü edilen rahatlığa daha yakından bakalım.

Evin içi dışarıdan gelen varsayım kadar büyük. Birinci kat, bir oturma odası, mutfak ve yemek odası olarak tematik olarak döşenmiştir.

Evin birinci katında ihtiyacımız olan her şeyi buluyoruz

Rüya ev villa orman şöminesiTarz, her şeyden önce, birkaç modern unsurla tamamlanmış rustikdir. Bunlardan biri odanın ortasındaki modern şöminedir. Bu kesinlikle birinci katın merkezidir. Şöminenin etrafındaki oturma alanı rahat ve sıcak ortamı vurgulamaktadır. Yemek alanı sade tutulur. Burada şöminenin yanında yer alan geniş ve pürüzsüz bir masa ve altı klasik sandalye buluyoruz.

Yuvarlak şömine ve bir geminin bacalarını anımsatan koltuklar gerçek göz alıcılar.

Rüya evi villa orman şömine büyük

Bu cihaz ile bu evde hoş kalmak güvenli

Rüya ev villa orman şöminesi yaşam alanı

Odanın diğer tarafında yaşam alanını buluyoruz. Bar taburesi, üç beyaz bar taburesi ile birlikte zarif bir oda bölücüsü görevi görür. Oturma odasında rahat bir kanepe, küçük bir sehpa ve modern multimedya ekipmanlarına sahip ankastre TV bulunmaktadır. Ağır perdeler TV izlemek veya uyumak istediğinizde gün ışığına karşı korur.

Sağlam, şık ve sıcak - bütün bunlar evi iç mekanda birleştirir

Rüya ev villa orman Şömine TV

Mutfağın tasarımı evin geri kalanından farklıdır. Beyaz, mütevazi ve oldukça pratik, zıt bir izlenim bırakıyor. Ama mutfak o kadar da farklı değil. Yakından bakarken, evin stili ile uyumlu ve mükemmel bir uyum sağlayan, evin her yerinde (aydınlatma armatürleri gibi) parlak ve modern unsurlar keşfediyoruz.

Bu evde coziness kesinlikle çok önemlidir

Rüya ev villa orman şömine kanepe

Ağaç parçaları ve kütükler bir güvenlik duygusu sağlar

Rüya ev villa orman şöminesi yatak odası

Ormanda bulunan bu rüya evi villası iki küçük ama çok sevimli yatak odasına sahiptir. İlk yatak odası çatı katında yer alır ve dar alan pek çok olanak sağlamamakla birlikte, bu oda eğimli tavanlarda rahatlık kazanır.

Masal resimde olduğunu düşünebilirsiniz.

Rüya ev villa orman yatak odası çatı

Bu yatak odasındaki duvarlar sadece bir bahçe elemanıdır.

Rüya ev Villa Wald yatak odası ikinci

Tabii ki bu rüya evinde rüya bir banyo var. Yolculuk tutuyor musun?

Rüya ev villa orman yatak odası banyo

İkinci yatak odası aşağıda bir kat buluyoruz. Yatak odası, bakımlı dekoru sayesinde oldukça büyük, hatta büyük gözüküyor.

Banyo, evin en heyecan verici odasıdır. Orada başarılı bir stil ve malzeme karışımı buluyoruz. Cam kapı, daha fazla sürprizin bizi beklediği avluya doğrudan geçiştir. Banyoda orijinal duş ve koltuk bulunmaktadır.

Size doğru tadı getirmeyi umuyoruz.

 Rus ormanlarında rüya evi + villa görülmesi kolay olmalı!

Rüya ev villa orman yatak odası pasajı