Baştan aşağı ev tasarımı çok dikkat çekiyor

Avusturya'da baş aşağı ev tasarımı olağanüstü mimariyi barındırıyor

Terfen'de ev tasarımının baş aşağı olması çok dikkat çekiyor

Çeşitli mobilya ve ev aletleri ile tam donanımlı, bu evde her şey bilerek "baş aşağı döndü" dir. Terfenhaus tarafından mükemmel bir şekilde temsil edilen halihazırda yaygın bir mimari tarzıdır.

 Avusturya'nın Terfen şehrinde bulunan bu ev çok dikkat çekiyorbaş aşağı ev tasarım polonya mimarları konsept tasarımıHouse Tornado tarafından vuruldu

Ev, ideal olarak "baş aşağı" yerleştirilir ve zift ve çatlaklar, havaya bir kasırga tarafından havaya kaldırılmış gibi görünmesini sağlar.

Yeni mimari tarz - çekici mimari

baş aşağı ev tasarım bina yapı avusturya lehçe mimarlar

Ama aldanmayın! Bu kesinlikle böyle değil! Polonyalı mimarlar Irek Glowacki ve Marek Rozhanski bu evi, bu "baş aşağı" tarzda, insanları eğlendirecek şekilde inşa ettiler.

 Bina esas olarak turistik bir alan olarak tasarlanmıştır ve aslında birçok ziyaretçiyi çekmektedir. Bununla birlikte en ilginç şey, sadece dış tasarımın değil, aynı zamanda iç kısımlarının da bir kasırga tarafından havaya kaldırılmış gibi görünmesidir.

Neşeli kreş dekoru - çok renkli ve eğlenceli

baş aşağı ev tasarım polonya mimarlar kreş odası Tuvaletler, yemek masaları ve hatta tavandaki arabaları görebilirsiniz. Bu harika tasarım fikri, tamamen gökyüzünden düşmüş gibi görünen tamamen bükülmüş bir evi göstermektedir.

 Sonuç olarak, içinde olduğunuzda çok rahat hissetmeyeceksiniz. Çünkü her şey başaşağı olduğunda, içgüdüsel olarak güvensiz hissedersiniz. Şu an her şeyin çökmek üzere olduğunu hissediyor.

Mutfak ve yemek alanı - modern ve baş aşağı döndü

Baş aşağı ev tasarım Lehçe mimarlar konsept iç

 Bu mide bulantısı ve fiziksel rahatsızlık da olabilir, çünkü tüm vücudunuz burada her şeyin yanlış olduğunu hissedecektir.

Yine de, Terfener "baş aşağı" evi genel olarak Avusturya'da ve muhtemelen Terfen'deki en büyük cazibe merkezlerinden biridir.

Yatak odası - mor duvarlar ve mavi desenli

baş aşağı ev tasarım polonya mimarlar yatak odası

Banyo tasarımı

baş aşağı ev tasarım polonya mimarlar banyo

Araba garajı - retro araba modeli

baş aşağı ev tasarım autogarage çekici mimarisi

Ziyaretçiler eğlenir baş aşağı ev tasarım polonya mimarları sanat