Bir tatil evi satın almayı mı yoksa kiralamayı mı planlıyorsunuz? – 10 temel şey

Satılık doğal taş ankastre şömine

Seyahat ve tatil, tatil evi

Aşağıdaki durumu biliyor musunuz: Ailenizle dağlarda tatildesiniz. Görkemli doğasıyla sizi evinizde sessiz kalmanın, gezilerin planlamasının, akşam yemeğinin ve daha fazlasının tadını çıkarır. Ancak, mutlaka düşünmediğiniz ve bir ya da daha azının konforunu bozan birkaç ayrıntı olduğu ortaya çıkıyor.

Bundan kaçınmak için, iyi kullanabileceğiniz bazı ipuçlarına sahibim, böylece tatilde ya da arkadaşlarınızı ziyaret ederek dağlarda geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Yazlık oyun tahtaları ve rekreasyon
tatil evi satın almak veya kiralamak

Satılık doğal taş ahşap merdiven
Bazen dağlardaki kar süsü biraz tehlikeli olur. Fırtınalar ya da diğer pek uygun olmayan hava koşulları olduğunda, evde kalmak genellikle daha iyidir. Kart oyunları bu nedenle gerçekten çok popüler.

hava kalitesi

Yazlık satılık yatak odası ev mobilyası şömine

Bu da tatil evinizdeki iyileşmenizde çok önemli bir rol oynayacaktır. Evdeki şömine çok romantik, ama burun ve boğazlar için kuru havanın uzun vadede çok zararlı olabileceğini unutmayın. Bu yüzden bagajlarınızı seyahat için hazırlarken elinizin altında nemlendiricilerin bulunması en iyisidir. Bunu uyumadan önce yapın ve yüksek irtifada olduğunuzda, su içmeyin.

İnternet hızı

Yazlık yatak odası yatak yastıkları satın almakGenellikle bu yüksekliklerde bağlantı çok yavaştır. Aslında bunların hiç mevcut olmaması olabilir. Bu nedenle, iş ortaklarınızı zorluklar yaşayacağınızı ve cevaplarınızın ertelenebileceğini bildirmelisiniz.

yorgan

Dolap cam raflar satın almak için yazlık

Evde iyi bir sıcaklık sağlar, ancak çoğu zaman insanlar için en iyisi değildir. Bu yüzden rahat ve konforlu hissettirmek için fazladan battaniyeler düşünmelisiniz.

Bir ateş yakmak için temel araçlar

Yazlık gömme şömine

Bu, her gün almanız gereken bir eylemdir. Şömine işlevselliğine aşina olduğunuzdan emin olun. Evdeki tüm temel araçlara sahip olmalısınız ve şöminenin kapağı açık olmalıdır.

kar yağışı

Yazlık cephe kapı kar

Çoğunlukla, daha büyük miktarlarda kar tavandan yere düşer. Tehlikeli noktaları tespit etmeli ve çocukları ve hayvanları uzak tutmalılar. Dahası, bunları önlemek için slaytlara aşina olmalısınız.

Vahşi yaşam

Satılık bahçe açık alan fuchs yazlık

Yaban hayatı, evlerin çoğunu çevreler. Ayılar kış aylarında uyur, ama düşünülecek başka hayvanlar da vardır. Çocuklar asla gözetimsiz kalmamalıdır. Atıkları besinlerden bertaraf edin, böylece yaban hayatını çekmeyiniz.

Soğuk ayak

Taş duvar kupaları satın almak için yazlık

Er ya da geç dağlarda soğuk ve nemli ayakların var. Yanınıza yağmur botları getirin, bu sayede karla hızlı bir şekilde dışarı çıkabilirsiniz. Takmak çok kolaydır ve buzlu, kaygan kardan koruyacaktır.

su kaynakları

Satılık cephesi cephe cam aydınlatma ormanı

Bir yandan güzel ve güven verici olabilirler ancak öte yandan çocuklar ve hayvanlar için tehlike oluşturabilirler, yakınlarda nerede olduklarını bilmeli ve gerekli tüm güvenlik önlemlerini almalıdırlar.