Serin bir tuval fotoğraf galerisi oluşturun – dekorasyon fikirleri

serin tuval fotoğraf galerisi kendisi yapmak mum tutuşturur hatırlatma

Kendinizi serin bir tuval fotoğraf galerisi oluşturun – duvarları kişisel hatıralarla dekore edin

Su. Fırça. Tuval. Birkaç araç daha ve kendi güzel bezemeni yapabilirsin. Bu projenin tüm bileşenleri, eğer varsa, yerel zanaat mağazanızda bulunabilir.

Bu proje hepimizin ihtiyacı olan bir şey hakkında.

 Herkesin var. Herkes daha fazlasına sahip olmak istiyor. Yenilikler onları korumak için geliştirildi. Ama anladığımız zaman, hala boşa harcıyor ve kaybediyoruz. Görünmez bir kavram olmasına rağmen, yaşam boyunca birçok yönden çok fazla kanıt var. Güneş, yüzlerimiz, inançlarımız, teknolojimiz ve listemiz devam ediyor. Bazen bu aldatıcı yaratığı sadece bir kamera lensi ile yakalayabiliriz.

 Güzel, etkili tuval Birkaç adımda fotoğraflarınızı kendiniz yapın

Serin tuval Fotoğraf galerisi çocukları güldürüyor
Ama ya kendi tuval galerimizi evde bazı temel malzemeleri kullanarak ve evimizin çıplak duvarlarını, bir zaman makinesinde günlük gezileri mümkün kılan bir zaman ortamına dönüştürerek yapabilirsek.

Serin tuval fotoğraf galerisi kendin yap

 Kendi zaman makinenizi bir sanat galerisi biçiminde nasıl tasarlayabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz. Bu projenin ana karakteri senin hayal gücün. aşağıdaki talimatları izlerseniz, güzel bir resim ile ihsan edilir, ama bizim zaman makinenin tüm faydaları burada maalesef bizden eksik eksik sesler, kokular ve diğer malzemeleri ekleyin etmek için size YÜKSEK seviyede sizin Vorstellungskaraft yerleştirmek gerekir yakalamak için olmak.

Serin tuval fotoğraf galerisi kendisi adım ipuçları yapmak

 ilk Resminizi 8 x “x 11” düz beyaz kağıt parçası üzerine yazdırın. Herhangi bir basit fotoğraf editöründe küçük aracı hatırlıyor musunuz? Düğmeye, Yatay Çevirme ‘? Eh, resminize gelen bu, bu yüzden özel resimlerinizi seçerken bunu aklınızda bulundurun.
ikinci Kılların gevşememesi için kaliteli bir fırça kullanın. 8 “x 10” tuval panolarınızın tüm yüzeyine kalın bir jel tabakası sürün. Bu madde birçok zanaat mağazasında bulunabilir ve tüm ürünler gibi birçok markada mevcuttur.
3. Fotoğrafa hafifçe basın. Geçmesine izin verin. (Seçtiğiniz ikinci bir DIY projesiyle devam edin, bakmaya, tuvalle kaplanmaya ve siyah beyaz bir görüntü sağlamayacak bir kanvas asla sıkıcı olmayacaktır.)
4 İşe geri dön. Resimde bir sprey şişesi ve orta büyüklükteki rhinestones ile su püskürtün. Ardından, parmaklarınızı kağıdın yüzeyine sürtünmeye başlayıncaya kadar, bulaşık makinesinde bir yolculuktan kurtulan plastik bir kapta bir gıda etiketi gibi görünmeye başlayın. (Hmm, bunu yazarken gördüğümde, her zaman DIY arkadaşım için okunabilir metin olarak kafamda yüzen resimleri ve kelimeleri aktaramadığımı anlıyorum.)
5 Resminiz görünene kadar tüm kağıtları dikkatlice çıkarın. Sabır gerektirir ve iyi ve sağlıklı kaosun anlaşılmasını gerektirir. Dikkat: yoğun ve aşırı sürtünme görüntünün istenmeyen şekilde çıkarılmasına neden olabilir! Görüntü, eski moda bir atmosfere yayılacak olan, eksik olarak iletilecektir.
6 Koruyucu bir kalkan olarak son bir kat jel uygulayın. Bu tabloyu kurumaya yetecek kadar zaman verin ve sonra ‘Aç’ düğmesine dükkandaymış gibi basın. Şimdi bizim zaman makinemize girebiliriz, bu da bizi galeri duvarımıza aktarabilir, oturma odası olarak da bilinir, ki bu da bizim için birkaç dakikasını bekler.

Kolayca ve zahmetsizce, böyle bir sanat eserini kendiniz yapabilir ve sevdiklerinize verebilirsiniz.

Serin tuval fotoğraf galerisi kendisi garip dekorasyon yapmak7  Ver onu bize! Bu gururla sunacağınız ev yapımı bir projedir. Sevdiğiniz kişilere ömür boyu sürecek bir fotoğrafla zaman geçirme şansı verin. DIY dünyasındakiler için iyi bir şey yaptığınızdan emin olun, normalde bunu yapmazken duvarlarını güzelce giymelerine yardım edin! Zaman yolculuğu şu anda ulaşılamaz, değil mi?

     Birkaç örnek daha – Duvar raflarında Retro tarzı fotoğraf galerisiSerin Tuval Fotoğraf Galerisi Kendin yap retro tarzı masası

Minimalist oturma odasında sanatsal, romantik ortam

serin tuval fotoğraf galerisi kendiniz garip dekorasyon yapmak Senin sevgilin fotoğrafları duvarları evde dekore  serin fotoğraf galerisi kendin yap duvar rafları bebek fotoğrafları Seyahat ve gezi anılarıserin fotoğraf galerisi kendi duvarınızı seyahat