Acupressure – alternatif tedavi yöntemi

Acupressure hakkında ne biliyorsun?

Başarı bugün harika bir bedele sahip ve bu da çeşitli vücut ağrılarıyla dolu bir hayat. Bunlar baştan başlıyor, kronik durumlara giriyor ve bazı insanlarla birlikte onların üzerinden yaşama eğlencesini kaybediyorlar.

İlaçlar ve diğer yardımlar sadece geçici bir başarıya sahiptir. Hoş ve aynı zamanda kalıcı bir etki sağlayan başka terapiler vardır. Acılarımızı iyileştirebilirler. Tipik bir örnek, herkes arasında göze çarpan diğer iyileştirici uygulamaların yanı sıra masajlardır. Bu yazıda size başka bir alternatif sunuyoruz: Bu acupressure. Herkes muhtemelen bu yöntemi duydu, değil mi? Akupresür sıklıkla çok karmaşıktır. Bu, bu tip masajların çok soyut veya egzotik sesler verdiği bazı insanları cesaretlendirir. Birçok ağrıya çözüm olabilir.

Akupunktur bilgisi, bilgelik, ilaç 

acupressure canlı sağlıklı sağlıklı yaşam tıbbi uygulama masajı acupressure bölgeleri ayak

Acupressure ile tedavi edilebilen tipik ağrı hakkında bilgi veriyoruz. Umarım bu tedaviyi denemeye cesaret edebilir. Çünkü buna değer!

Acupressure ile tedavi edilebilen tipik semptomlar

Akupunktur ile birçok semptom ve ağrılı durumu başarılı bir şekilde tedavi edebilirsiniz.

İşte bazı örnekler: baş ağrısı, kulak ağrısı, boyun ağrısı, sırt ve omuz sorunları.

Ve bu gibi şikayetler çok ciddi vakalarda bile önemli ölçüde azaltılabilir, böylece hastanın hayatı artık bozulmaz.

Masaj yoluyla günlük rahatsızlıklarla mücadele 

acupressure canlı sağlıklı sağlıklı yaşam tıbbi uygulama masajı acupressure bölgeleri ayaklar
Kendi kendine masaj yapmayı öğrenin

kendi bedenini tanımak

acupressure baş ağrısı canlı sağlıklı yaşam sağlıklı tıbbi uygulama masajı acupressure bölgeleri

baş ağrısı

Baş ağrısı olmayan kim? Kronik olduklarında, kişinin hayatına büyük bir zarar verirler. Baş ağrısının en yaygın türü budur, bu sırt ve boyunda gerginliğe yol açar. Modern insanlar tipiktirler, çünkü genellikle bir ve aynı pozisyonda otururlar ve bilgisayarın önünde öne doğru eğilirler.

Acupressure’ın baş ağrısını tedavi etmesinin dört farklı noktası vardır. İlk olarak bu, başparmak ve işaret parmağı arasındaki noktadır. Bir diğeri ise ikinci ve üçüncü ayak parmağı arasındadır. Böyle bir gerginlik veya baş ağrısı için tedavi edilecek üçüncü nokta, kaşların noktasıdır.

Sağlıklı alışkanlıklar kazanmak

acupressure canlı sağlıklı sağlıklı yaşam şifa uygulama masajı acupressure bölgeleri değiştirmeDördüncü nokta tekrar kaşların etrafında. Bu bir başparmak kaşların ortasından daha yüksektir.

Kendi vücudunu dinle

acupressure baş ağrısı canlı sağlıklı sağlıklı yaşam tıbbi uygulama masaj acupressure bölgeleri kafa

Sırt ağrısı ile iyi bir yardımcı olan basit bir egzersiz

kulak ağrısı

Kulaklarınızın neden olabileceğinin birçok olası nedeni vardır. Bunlar çeşitli enfeksiyonlar, sinüs sorunları, tansiyon değişiklikleri, kulaktaki su ve diğerleridir. Nedeni ne olursa olsun, acupressure bu acıyı dindirir ve iyileştirir.

Her şeyden önce, yukarıda bahsedilen gerginliklerin aynı zamanda kulaklarınızın bir nedeni olabileceğini belirtmek isteriz. Ardından başparmak ve işaret parmağı arasındaki noktaya basın. Başka bir nokta, kulakçık yanındaki alanda tragus olarak adlandırılır. Üçüncü nokta birkaç santim daha yüksek. Dördüncü nokta kaş ucunun hemen altında.

Vücut karmaşık ve çok mantıklı bir sistemdir.

acupressure canlı sağlıklı sağlıklı yaşam tıbbi uygulama masaj acupressure bölgeleri eller

diş ağrısı

Diş ağrısı da çeşitli nedenlere sahip olabilir. Boyun gerginliğinden de kaynaklanmış olabilirler. Ayrıca, uyku sırasında dişlerin sıkışması, vücuttaki enfeksiyon süreçleri ve çiğneme sakızının sık sık çiğnenmesi olası nedenlerden kaynaklanabilir.

İlk nokta, ilk iki ağrı türü gibidir: bu, işaret parmağı ve başparmak arasındadır. Bir diğer tipik nokta ise yüzdeki büyük çiğneme kastır. Bazı durumlarda, akupunktur ikinci ve üçüncü ayak parmakları arasında yardımcı olur. Bir diğeri elmacık kemiğinin altında.

Vücudu kabul etmeyi öğren 

sağlıklı yaşam sağlıklı yaşam şifa uygulama masajı acupressure bölgeleri hand3

sırt ağrısı

Sırt ağrısı 20. ve 21. yüzyılın eziyetlerinden biridir. Sinir, kas ve eklemler, şiddetli sırt ağrımızın nedeni olabilir. Aşağıdaki pasajlar, her durumda iyi bir etki gösterecektir. Bu konuda tedavi edilen iki nokta, bilek altında kolun iki parmağıdır. Her biri el bileğinin birkaç santim uzağında. Başparmak ve işaret parmağı ile ikinci ve üçüncü ayak parmakları arasındaki bölgeye masaj yapabilir veya masaj yapabilirsiniz.

Kendi vücudunun bir yöneticisi ol

Omuzlarında veya omuzlarında ağrı

Omuzlar vücudun en hareketli bacaklarından bazılarıdır. Onların daha sık stresli olması ve buna göre incinmesi normaldir. Başparmak ile işaret parmağı arasında noktaya birkaç kez basabilirsiniz. Ayrıca, acupressure ikinci ve üçüncü ayak parmağı arasında vücuda yardımcı olabilir. Vücudun önünde ve arkasında bulunan kol ile omuz arasında ve boynun diğer beş noktasında da iki nokta daha vardır.

İlk bilgiyi ilk elden keşfedin

acupressure canlı sağlıklı-sağlıklı yaşam tıbbi uygulama masajı acupressure bölgeleri vücut

Bunlar, acupressure’un size nasıl yardımcı olabileceğine dair tipik örneklerdir. Bu, karın ya da dizdeki gibi başka ağrıların giderilmesine yardımcı olacaktır. Şimdi size verdiğimiz genel bilgiler, bu alanda uzmanlara danışmanız için size yardımcı olmaktır, böylece daha iyi iletişim kurmanız ve iyi akupresür uzmanlarını hemen tanımanız gerekir.

Bununla birlikte, akupresür, profesyonel bir hazırlık olmadan ev ortamında kolayca uygulanamayan ciddi bir iyileştirme modalitesidir.

sağlıklı sağlıklı yaşam tıbbi uygulama masajı acupressure bölgeleri el bölgeleri yaşamak

canlı sağlıklı sağlıklı yaşam şifa uygulama masajı akupunktur bölgeleri kafa