Yazınızı tam ve ince harcayabileceğiniz Salata Fikirleri

Yazınızı tam ve ince harcayabileceğiniz Salata Fikirleri

 

Sadece çeşitli türlerdeki salataları yiyenler genellikle salataların gerçek tatlandırıcı olabileceğini bilirler. Onlar yaz için en iyiler. Bize kolayca güvenmiyorsanız, ancak pratik kanıtlar istiyorsanız, aşağıdaki kombinasyonlardan bazılarını deneyin. Enerji dolu ve tatmin edici dolu olacağınızı garanti ediyoruz.

Taze salatalarla sağlıklı beslenme

Salata fikirler guacamole ile sağlıklı gıda salatası

Yunan salatası çeşitli varyasyonları

Herkesin aşina olması gerektiğini düşündüğümüz bir şeyle başlıyoruz. Yunan salatası, sebzeleri protein bakımından zengin ürünlerle mükemmel bir şekilde birleştirir. Biraz ekmek ile mutlaka doymuş olacaksınız ve size yeterli enerji isteyen vitamin ve minerallerle birlikte verileceksiniz.

Yunan salatası

Salata fikirler sağlıklı yemek Yunan salatası
Kümes hayvanları ve avokado

Kümes hayvanları ve avokadoları birleştiren harika tarifler var. Bunlar roket veya diğer yapraklı yeşillikler ile birçok varyasyon var.

Kiraz domates ile Hänchen avokado salatası

Salata fikirler sağlıklı yemek salatası beyaz peynir

Turunçgiller ile tavuk salataları

Domatesler genellikle kümes hayvanları için çok iyidir. Eğer eşsiz acı-tatlı tadı elde giyinme eşleşen bir ersetzen.Mit Ancak biz Mango turunçgiller ve domates ile biraz baharat ekleyebilirsiniz.

Mango ile egzotik salata

Mango ile salata fikirler sağlıklı yemek salatasıEn sevdiğiniz salatayı hazırlayın ve sağlıklı bir değişiklik yapın 

En sevdiğin salata hangisi? Yeni ve daha sağlıklı bir şey yapmak için küçük bir şeyi değiştirebilirsin. Örneğin, yeni bir yağ tipi ekleyebilir ve daha az bitmiş ürün ekleyebilirsiniz. Yani salatanız oldukça farklıdır ve size eskisinden daha değerli besinler sağlar.

Meyve ve sebzeleri ve mevsimi lezzetli bir sos ile karıştırın

Salata fikirler salata hazırlık salatası

Yeşil sebzeler ve quinoa

Yeşil sebzeler ve quinoaların kombinasyonu her türlü detoks tedavisi için mükemmel olacaktır. Örneğin, lahana çok uygun olurdu. Bu salata aynı anda dolmaktadır ve farklı yağlar sayesinde her zaman biraz farklı tadabilirsiniz.

Quinoa – salata için önemli bir madde 

Salata Fikirleri Sağlıklı Diyet Sağlıklı Kilo Verme

Meyveler ve marul

Doldurmanın büyük şansı olan bir başka salata, bu meyvelerden ve maruldan yapılmış. Hardal sosu tavsiye ederiz, ama yanlış bir şey yapmadan deneyebileceğiniz diğer pansumanlar da vardır.

Portakal suyu ile mevsim

Salata fikirleri ile sağlıklı diyet güner salatası ve portakal suyu salatası

nohut

Nohutlar çoğu salata için mükemmel bir eşlik ve gerçek tatmin edici. Sindirim için daha kolay olmasını istiyorsanız onları durdurmaya çalışın.

Salata nohut ekle

Salata fikirler sağlıklı gıda Nohut ve çilek salatası

Kahverengi pirinç

Kepekli pirinçle salata denediniz mi? Bunlar mükemmel bir tokluktur ve özellikle yaz aylarında toksinlerin vücutlarını hızla kurtarabilirler.

Bütün tahıl pirinç salatası – sağlıklı bir tokluk

Salata fikirler sağlıklı gıda nohut salatası karışık

Ispanak, balık ve avokado

Enerjik ve gerçekten acıkmış hissederseniz, özellikle yaz aylarında karnınızda ağır bir şey yememelisiniz. Amino asitleri, vitaminleri ve mineralleri size sunacak bir salata kombinasyonunu düşünmelisiniz. Bu tür bir sağlıklı “bomba” balık, avokado ve ıspanak salatasıdır.

Taze ıspanak, somon ve avokado salatası

Salata fikirler avokado somon ve quinoa sağlıklı gıda salatası

Kuşkonmaz ve fındık

Kuşkonmaz salataları size iyi geliyor mu? Bu aslında çok sağlıklı bir seçim. Farklı fındıklar eklemeye devam edeceğiz. Bu yemeğin dolması ve bize çok miktarda enerji vermesi. Böylece bu salatayı öğle yemeğinde yiyebilirsiniz.

Fındıklı kuşkonmaz salatası

Salata fikirler kapari ile sağlıklı gıda kuşkonmaz salatası

Kırmızı fasulye

Kırmızı fasulye, salatalar için popüler bir malzemedir. En az haftada bir kez yenilmelidir. Öğle yemeği yemeleri gerekiyor çünkü çok fazla enerji veriyorlar ve akşamları mide için biraz ağırdır. Havuç ve domates ile birlikte çok iyi tatlar.

Farklı türde fasülyeleri birleştirin

Salata fikirler sağlıklı yiyecek fasulye salatası

Yukarıdaki kombinasyonlara göre salataların listesini yapabilirsiniz. Sonra her seferinde biraz farklı bir varyasyonda yapabilirsiniz. Bu yüzden, yaz boyunca sizi yeni tutan ve sizi aynı zamanda zayıflatıp tutan bir şey var.

 Yemek için diğer lezzetli salatalar

Salata fikirler sağlıklı gıda avokado ton balıklı salata

Salata fikirler sağlıklı yemek salatası lezzetli ve sağlıklı Salata fikirler sağlıklı gıda taze salata basit yemek tarifleri Deniz ürünleri karides salatası fikirler sağlıklı gıda taze salata Salata fikirler tavuk salata hazırlamak için sağlıklı gıda Salata fikirler sağlıklı gıda karışık salata sağlıklı toklukSalata Fikirleri Sağlıklı Yeme Tavuk Avokado Sezar Salatası Salata fikirler sağlıklı yemek tavuk avokado salatası Salata Fikirler Sağlıklı Beslenme Kanser Yeşil Salata Avokado Salata fikirler sağlıklı somon fileto ile Meksika salatası yemek sağlıklı Salata fikirler sağlıklı gıda quinoa salatası Salata fikirler sağlıklı yemek salata nohut Salata Fikirleri Sağlıklı Yeme Kuşkonmaz Kuskus Salata