Kendi gözlüklerinizi tasarlayın – son olarak bana gerçekten uyan gözlükler

Bana gerçekten uyan gözlükler

 

İnternette artık evde PC'nizde yeni bir çift gözlük için kendinizi tasarlayabilirsiniz. Daha sonra, objektifin kalınlığı ve gözlüklerin büyüklüğü hakkındaki veriler, gözlükçü tarafından ölçülür ve mükemmel bir şekilde uyan ve harika görünen bir çift gözlük üretilir. O zaman mutlak bir eşsiz, burnunda hiç kimsenin bulunmadığı garantidir.

Bazen sadece özel bir şey olmalı ve rafta hiçbir şey yok. Bazen kendinle uğraşmak zorundasın. Bazen herkesin sahip olmadığı bir şeye sahip olmak istersiniz. Bu aynı zamanda gözlükler için de geçerlidir, örneğin komşularla aynı Ray Ban'ı istemeyen veya yeni gözlüklerin nasıl göründüğünü bilen insanlar için.

Kendi gözlüklerini yarat

Kendi gözlüklerinizi yapın ve çevrimiçi satın alın

Gözlükler söz konusu olduğunda, sadece stilin sevilmesinin değil, çerçevenin yüze uyması da önemlidir. Gözlüklerin üst kenarları kaşlarla uyumlu olmalı, yükseklik ve genişlik mükemmel olmalı ve elbette ki renk tip-fuar olmalıdır. Bu noktalardan sadece biri mükemmel olmasa bile, gözlükler güzel görünmüyor.

Gözlükler kendileri için doğru gözlükleri yapıyorlar
Şimdiye kadar, satın alma gözlükleri her zaman aynı şekilde yapılmıştır. Göz doktoruna güvenir ve ürün yelpazesinden mümkün olan en iyi alternatifi seçer. Gerçekten şanslı olabilir ve mükemmel gözlükleri bulabilirsin, ama muhtemelen değil. Öyleyse sadece iki seçeneğiniz var: Ya, uzlaşmayı kabul edersiniz ve örneğin, renk ideal olarak uymuyor olsa bile, orada bulunan en küçük kötülüğe karar verirsiniz; veya aramaya devam edebilirsiniz, belki başka bir gözlükçü ile bile. Bu çok zaman alıcı ve yorucu olabilir ve bir noktada artık eğlence değildir.

Kendi gözlüklerinizi gözlük satın alın çevrimiçi kırmızı

Ancak modern teknolojiler sayesinde, gözlüklerinizi unikat-brillenmanufaktur.de adresinden kendiniz tasarlayabilirsiniz. Fotoğrafınızı buraya yükleyebilir ve bu fotoğrafa yansıtabilirsiniz. Ardından, şablonlardan beğendiğiniz temel şekli seçebilirsiniz. Bu şekli, genişlik, yükseklik ve genel boyut açısından mükemmel bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Sonra, en sevdiğiniz rengi mevcut 22 renk arasından seçin ve ardından taslakta fare tıklamasıyla gönderin. Daha sonra bölgenizdeki bir ortak gözlükçünün iletişim bilgilerini alacaksınız.

Gözlükçü daha sonra cam kalınlığınızı, burun şeklinizi ve boyutunuzu ve aynı zamanda gözlüğün optimum boyutunu ölçerek tasarımınızı mükemmel bir şekilde mükemmelleştirir. Gözlük çerçevesi, özellikle Nuremberg fabrikasında sizin için üretilecektir. Sonuç, istediğiniz şekil, renk ve boyutta mükemmel bir çift gözlük.

Gözlük bile tasarım eşleşen gözlük çerçevesiSadece bu web sitesinin okuyucuları için, kendimize özgü iki benzersiz sürüm veriyoruz. Bir editör ilgilenirse, ücretsiz olarak benzersiz bir versiyon alır. İstenirse, bir çalışan gözlük tasarım sürecini kendisi deneyimleyebilir. Ayrıca, gözlüklerin oluşumunu gözlemlemek için ilgilenen insanları Nuremberg'deki fabrikamıza davet ediyoruz.

Bilgi kutusu: Mükemmel gözlük için 6 ipucu:

  1. Kulağa hoş geliyor, ancak lütfen renk ve stiliniz için gözlüklerinizi seçin. Güvensiz hissederseniz size tavsiyede bulunalım.
  2. Yüzün daha güçlü ve daha belirgin olanı, gözlük çerçevesi daha belirgin olabilir. Küçük bir yüz için daha uygun bir daha ince bir versiyon.
  3. Yüksek güçlü yönler için dar bir versiyon seçilmelidir. Gözbebeği, gözlüklerin ortasında mümkün olan en iyi duruma bakmalıdır, çünkü aksi takdirde gözlükler bizi sıkılaştırır.
  4. Gözlükler kaşlarla uyumlu hale getirilmeli ve benzer bir salınım göstermelidir. Güneş gözlüğü için istisna.
  5. Yüz şekli yuvarlaksa, kare bir yuvarlak yuvarlak gözlükle kare bir gözlük şekli önerilir. Yuvarlak bir gözlük şekli yuvarlak bir yüze bile yuvarlak bir görünüm kazandırır. Kare bir şekil ile buna karşı koyabilirsiniz.
  6. Çerçeve, yüz ile biter ve kullanıcının boyut oranlarına uygundur.
  7. Burun oldukça uzamış ise, gözlük köprüsü aşağıya doğru yerleştirilmelidir; kısa bir burun ile.

Gözlük kendi gözlükleri çevrimiçi gözlük satın al