Burç 2016: Yıldızlar 2016 hakkında ne anlatıyor?

Çin falı 2016 burç

Burç 2016

 

Sitemizde tüm zodyak işaretleri için 2016 için detaylı bir burç bulacaksınız. İki çeşidi bulabilirsin - biri ortak ve bir tanesi Çin Zodyakı ile birleşti.

Şimdi size bu konuya küçük bir giriş sunmak istiyoruz.

Her zaman az çok evrensel olan bazı eğilimler vardır.

2016 şemasındaki her şey, bu yılın birçok ilginç etkinlikle ilişkilendirileceğini gösteriyor. Çoğumuz kendi kaygılarımızın anlamını anlama şansımız var.

Bu, yıldızlarınızın 2016'da nasıl olduğu

Çin burç 2016 yıldız işareti




Çin burç göre 2016 ateşli kırmızı maymunun yılı. Bu, antropojenik faktörün metafizik sembolizasyonu. Başka bir deyişle, bu insanlık yılıdır. Çin Yeni Yılı, 7 Şubat 2016'da başlıyor ve 27 Ocak 2017'de sona eriyor. Genel olarak, maymunun metal elementine karşılık geldiği söylenebilir. Maymun, dünyadaki zorlukların üstesinden gelme çabalarımızı teşvik etmelidir. Ancak, gerçeği irademize tabi kılmamaya çalışmalıyız. Aksine, evrenle uyum sağlamaya çalışmalıyız.

Çeşitli unsurlar: yangın, toprak, hava, su

Çin burç 2016 burç elemanları

Bilim adamları ve aydınlar

2016'da yıldızlar araştırmacıları, maceracı ruhu olan insanları ve durağan olmayanları özendireceklerdir. Çeşitlilik, değişiklikler, araştırmalar artık talep ediliyor. Zodyakın bireysel işaretleri ne olursa olsun, her birimiz işimizi daha iyi geliştirmeye çalışmalıyız. Hangi alanda olursa olsun, istikrarlı bir ilerleme kaydetmeye çalışın. Bazıları için bu, evde daha fazla düzen demek, diğerleri için - bir dağ zirvesine tırmanmak anlamına gelebilir.

Yıl, dağcılık olarak sembolik olarak görülmelidir. Daha yükseğe çıkmaktan korkmayın! Yeni ve yeni ufuklar keşfederler.

Ateşli Elemanları - Koç, Leo Yay

Ateşli unsurlar mizaç ve güçlü duygular için bilinir. Bu sene duygusal enerjinizin imkanlarından şaşıracaksınız. Bunlar güneş sisteminin yüksek dinamiğine borçluyuz. Koç, Aslanlar ve Yay burcu dönüşüm geçirmekte ve çoğu durumda sağlıklı zihinleri vardır.

Rasyonel davranın: ateşli zodyak işaretleri yeni sloganı

Pietari sonrası zodyak çizimler Koç burç 2016



Pietari sonrası zodyak çizimler Aslan burç 2016Pietari sonrası burç illüstrasyonlar Yay burç 2016

Su elemanları - kanser, akrep, balık

Yengeçler, akrepler ve balıklar yaşamın ezoterik tarafıyla ilgili birçok zorlukla karşılaşır. 2016'da büyük hayallerini gerçekleştirebilirlerdi. Su elementleri, gelişmiş sezgileri sayesinde bunu büyük ölçüde gerçekleştirecek. Su elementinin burçtaki burcundaki insanlar, ruhsal ilerleme için neredeyse sonsuz olasılıklara sahiptir.

Zodyak işaretleri için yeni zorluklar Kanser, Akrep ve Balık burcu

Pietari sonrası zodyak çizimler Kanser burç 2016

Pietari sonrası zodyak çizimler Akrep burç 2016

Pietari sonrası burç illüstrasyonlar Balık burç 2016

Hava elemanları - İkizler, Terazi, Kova

İkizler, Terazi ve Kova burcunun genellikle sevgi ile ilgili birkaç sorunu vardır. Tabii ki, herkesin kendi bireyselliği vardır ve her şey birçok faktörle ilgilidir. Bu yıl tüm insan ilişkilerini uyumlu hale getirebilirsiniz.

Hayal kırıklıkları olsa bile, sadece doğru zamanda olurlar.

İlişkilerde uyum 

Pietari sonrası zodyak çizimler İkizler burç 2016

Pietari sonrası burç illüstrasyonlar Terazi burç 2016

Pietari sonrası zodyak çizimler Kova burç 2016

Toprak elementleri - boğa, bakire, ibex

Dünyevi elementler yıldızların nispeten küçük bir etkisi altındadır. En azından diğer zodyak işaretleri gruplarına kıyasla. En önemli rol Merkür tarafından oynanır. Bu gezegen, dünyevi unsurlara sahip insanların dinamiklerini güçlü bir şekilde etkileyecektir. Bunlar Boğa, Başak ve Oğlak burcu yıldız işaretleri olan kişiler. Gelecek yıl içinde herşeye nispeten kolay ulaşacaksınız. Bununla birlikte, bu durum tembellik ile karıştırılmamalıdır. Bu insanlar zihinsel gelişiminde bazı radikal değişiklikler yaparlar.

Merkür etkisinde

Pietari yazı zodyak çizimler Bull Burç 2016

Pietari Post Zodyak Çizimler Başak Burç 2016

Pietari Mesaj Zodyak Çizimler Oğlak Burç 2016

* Görüntü Hakları (Zodyak Resimler):

© Pietari Posti