Küçük bir ev ofisi kurma – 10 ilham verici fikir

küçük ev ofis niş masa dolap

Küçük bir ev ofisi kurma - İş köşesine hoş geldiniz!

Büyüdüğümde, ailemin ayrı bir çalışma odası vardı. Çalışma alanıyla bir kombinasyon değil, büyük boy çalışma masası ve tekerlekli sandalye ile gerçek bir ev ofisini kastediyorum.

Bugün, kullanılabilir masaüstü daha küçük ve küçülüyor.

Sonuç olarak ve portatif elektrikli cihazlara daha kolay erişilebilmesinden dolayı, ev ofisi ortalama tüketici için daha az ve daha az pratik faydaya sahip görünüyor.

Oturma odanızda küçük bir çalışma köşesi tasarlayın

küçük ev ofis kurmak niş masası
Artık ofis köşeleri ve küçük çalışma masaları giderek daha popüler hale geliyor. Bunlar hemen hemen her yere bağlanabilir. Mark Williams Design Associates'in başkanı Mark Williams, geleneksel çalışma yüzeylerinin gerçek bir ihtiyaçtan daha fazla bir alışkanlık olduğunu söylüyor.

Büyük ve insanlar, salonlara ihtiyaç duyarlar. Böylece faturaları ödeyebilir, internette gezinebilir ve hatta evden çalışabilirsiniz. Ortak alanlara yakın kalmak da kolaydır.

Kolaylık minitizenler söz konusu olduğunda gelir, ancak birçok aile için bu internet güvenliği olacaktır. Birçok ebeveyn, çocuklarının ortak bir odada bulunmasını ister, böylece çocukları sörf yaparken kontrol edebilirsiniz. New Jersey'li tasarımcı Cory Connor'ın iddia ettiği gibi.

Elbette, bu fikirler aile için iyidir ve pratik başlangıç ​​noktaları yaratırlar. Mini çalışma masaları, bu tarz geleneksel ve büyük mobilya parçalarının yerini alacak mı? Tasarımcı Sarah Barnard'a göre, bu, evden çalışan insanlarda kesinlikle geçerli olmayacaktır. Küçük sürüm, ara sıra yapılan işler için harika, ancak 8 ila 10 yaşındakiler için kesinlikle doğru değiller.

Ofis köşeleri ve küçük çalışma masaları giderek daha popüler hale geliyor

küçük ev ofis kurmak niş tezgah mutfak

Daha küçük bir tabloya sahip olmak isteyenler için bu makalede bazı fikirler bulunabilir. Köşedeki bu köşe, yemek hazırlamada tarifleri okumak ve e-postaları cevaplamak için harika görünüyor.

Kabinler ve çalışma yüzeyleri arasında bir mini çalışma yüzeyi 

küçük ev ofis kurmak niş masa koridor dresserYerden tasarruflu uzatılabilir masa

küçük ev ofis kurmak niş masası uzatılabilir çizim

Trafikte ve yerlerde en yoğun olduğu yerler, mini iş adaları için popüler köşelerdir. Dolaplar ve çalışma yüzeyleri arasında mini çalışma yüzeyi vardır. Bu, günün sonunda gerginliği serbest bırakmak için harika bir fırsat.

Eğlence merkezi sırlarla dolu. Bir uzatma tablosu alanı kaydeder ve çevreye sorunsuz bir şekilde entegre olur. Orijinal büyüklükteki dolaplar TV'nin altında.

Oturma odasında küçük çalışma köşesi

küçük ev ofis kurmak niş masa oturma odası niş

Şimdi belirli bir durumu tanımlamak istiyorum. Bir müşterinin kendisi ve üç çocuğu için bir komuta merkezine ihtiyacı vardır. Ama o kadar alana gerek yoktu çünkü bugünlerde pek çok şeyin kağıt üzerinde olması gerekmiyordu, Connor.

Mutfak ve yemek odası arasındaki kompakt çalışma alanı

küçük ev ofis kurmak niş masa niş kitaplık

1920 yılında bungalovun yenilenmesi sırasında Williams merdivenleri kaydırdı ve bu küçük tezgahı yerine yerleştirdi. Mutfak ve yemek odası arasında ideal bir şekilde hizmet veriyor. Bu hareket halindeyken paketini açmak ve bir yapılacaklar listesi oluşturmak için harika bir yerdir.

Sınırlı alanınız olsa bile rahat olun

küçük ev ofis kurmak niş masa çekmece sandalye

Dizüstü bilgisayar harika görünüyor, ancak genellikle farklı bir amaca hizmet ediyor. Barnard iş yerini bir iş istasyonu olarak kullandı, bu yüzden anne isterse küçük kıza göz kulak olabilir. Yakındaki bir kuaförde çocuk kitapları ve aksesuarları bulabilirsiniz.

Eğer alan bir problemse, bunun gibi pulluk çubukları, kullanılabilir kuadratürün çoğunu kullanmadan çok fazla masaüstü alanı sağlayabilir. Burada pratik, yerleşik bir parça görüyoruz. Çıkma zamanı olduğunda çıkıntılar çok kolay geri kayıyor.

Pratik çalışma alanı - gardıropta

küçük ev ofis niş masa dolap

Bu küçük aile odasında gardırop, bir çalışma alanı, ofis armatürleri ve renkli dekorasyona uygundur. Biri hepsini saklayabilir!

Utanmış bir yer küçük çalışma alanları için harika. Kayan yüzey harika görünüyor ve iyi fikirler ve zeka ile uygun hale getirirseniz harika bir ofis olarak işlev görebilir. Harika fikir, değil mi?

 Belki yatak odasında küçük bir niş var mı?

küçük ev ofis kurmak niş masa ahşap mobilya niş