55 Mutfakta güzel serin kolye ışıkları – şık aydınlatma

şık asılı lambalar modern mutfak cam tezgah

55 Mutfakta güzel serin kolye ışıkları - şık tasarım aydınlatması

Asılı ışıkların tasarımları giderek daha fazla büyüleyici hilelerin karakterini kazanıyor.

Bir yandan güçlü bir aydınlatma sağlar ve dengeli bir görünüm ve çağdaş tarz sayesinde estetik bir keyif alırlar.

Bu tür ışıkların tasarımcılarının büyük yaratıcılığı, mutfaktaki sıkıcı ve kasvetli ışıkları bir kez ve herkes için unutabilir. Farklı mutfaklar için farklı aydınlatma seçenekleri de seçebilirsiniz. Ancak zarif sarkıt lambaları daha çok sunuyor. Gerçek bir şov oluşturuyorlar!

Mutfakta aydınlatma için çekici ve tuhaf bir fikir

mutfak mantık mutfak adası modern güzel serin kolye ışıkları
Davaya bağlı olarak, mutfak tezgahı üzerinde çalışmak ve gün boyunca dekorasyon için doğru aydınlatma görevi görebilirler. Doğal aydınlatmalı odalarda bile cazibesini kaybetmezler. Şimdi birkaç iyi tasarım fikri ve ilham kaynağımız var. Bunlar, kolye lambalarını mutfağınıza entegre etmenize kesinlikle yardımcı olacaktır.

Tek kişilik odada yemek alanı ve mutfak - Kompakt dairede mükemmel kombinasyon

mutfak mutfak ada ahşap dolap güzel serin kolye ışıkları

Mutfakta geleneksel dekor - yemek alanı mutfak adasının bir parçasıdır

Mutfak mutfak ada sandalyeler güzel serin kolye ışıklarıMutfak ada üzerinde şeffaf yuvarlak asılı lambalar

Mutfakta güzel serin kolye ışıkları Logico Kanzinsel Kugel

Karanlık, dramatik mutfak - estetik için bir tasarım

mutfak mutfak adası koyu tasarım güzel serin kolye ışıkları

Aydınlık, sade mutfak konfor ve zarafet sunar.

mutfak mutfak adasında güzel serin kolye ışıkları parıldayan beyaz

Fonksiyonel tasarımlı mutfak

mutfak mutfak ada modern güzel serin kolye ışıkları

Mutfakta üç asma lamba ve entegre tavan aydınlatması

Mutfak mutfak ada vintage tarzı güzel serin kolye ışıkları

Mutfakta beyaz dekor - rahat bar sandalyeleri

mutfak mutfak ada bar tabureleri güzel serin kolye ışıkları

Temiz ve temiz çizgiler bu mutfak tasarımını karakterize eder

Mutfak mutfak ada ahşap döşeme güzel serin kolye ışıkları

Göz kamaştırıcı görünümün tadını çıkarın

Evde çok şık Shaker mutfak dolaplarınız var mı? Duvarlarda mı tutuluyorlar? Bazı asılı lambalar sadece böyle alanlar için yaratılmış gibi görünüyor. Diğerleri alüminyum yüzeyler ve parlak mutfak yüzeyleri için mükemmeldir.

Bu durumda, aşağıdakilerden haberdar olmak gerekir: Evrensel bir çözüm yoktur! Asılı lambalar çok bireyseldir!

Siyah yüzeyler, parlak yanan asma lambalarla kontrastmutfak kücheninse ahşap minimalist güzel serin kolye ışıkları

Vintage tarzı mutfak ekipmanları

mutfak mutfak adada güzel serin kolye ışıkları beyaz karanlık

Modern şehir mutfağı zerafeti yayar

mutfak mutfak ada orijinalinde güzel serin kolye lambaları

Yeşil mutfak adası beyaz lake mutfak dolapları ile bağlanır

mutfak mutfak ada charms yeşil güzel serin kolye ışıkları

Bu mutfak tasarımında yemek alanı, yemek alanı ve mutfak adası bulunmaktadır.

mutfak mutfak ada klasik güzel serin kolye ışıkları

Kompakt apartmanlar için uygun geleneksel mutfak ekipmanları

Mutfak mutfak ada ahşap kompakt güzel serin kolye ışıkları

Siyah ankastre mutfak dolapları ve beyaz mutfak adası

mutfak mutfak ada glas güzel serin kolye ışıkları

Mutfaktaki kolye lambaları için daha çarpıcı tasarım fikirleri
Stillerin, çizgilerin, şekillerin ve özelliklerin çeşitliliğinin tadını çıkarın ve ilham alın

mutfak mutfak adasında güzel serin kolye ışıkları küçük Mutfak mutfak ada L şeklinde güzel serin kolye ışıkları Mutfak mutfak ada yemek masası lavaboda güzel serin kolye ışıkları mutfak mutfak adası güzel güzel kolye ışıkları şeffaf Mutfak mutfak adası chic metal güzel serin kolye ışıkları

Harika bir twist ile renk dedikodu

Asılı lambalar mutfakta renkli bir ruh hali eklemek için ilginç ve eğlenceli bir yoldur. Çağdaş mutfakların çoğu mükemmel bir modernist ve ergonomik tasarıma sahiptir, ancak çok steril görünmektedirler.

Ambiyansı mükemmel bir şekilde kolye ışıklarıyla canlandırabilirsiniz. Eşsiz tasarım monoton ruh halini dağıtacak. Bu çözüm sayesinde, aksi halde çok steril bir görünümde bazı eğriler eklenebilir.

Mutfakta güzel serin kolye ışıkları. Mutfak mutfak ada turuncu renk güzel serin kolye ışıkları mutfak mutfak adasında güzel serin kolye ışıkları Mutfak mutfak ada bar tabureleri güzel serin kolye ışıkları mutfak mutfak adası depolama güzel serin kolye ışıkları Mutfak mutfak adası Eklektik tarzı güzel serin kolye ışıkları Mutfak mutfak ada mavi renk güzel serin kolye ışıkları Mutfak mutfak adası lavaboda güzel serin kolye ışıkları şık asılı lambalar beyaz mutfak bar tabureleri ambiente ahşap döşeme

Ağaçların egemenliği

Tasarımcı grubunun bir parçası mısınız? O zaman muhtemelen "Ağaçların Kuralı" nı biliyorsunuz, çünkü bu şimdiye kadar çok tanıdık ve köklü bir şey.

Hiç duymadın mı? Bu kural, her bir elemanın dengeyi ve anlamlı bir görünüme ulaşmak için üç kez kullanılması gerektiğini belirtir.

şık asılı lambalar modern mutfak dolapları şık asılı lambalar modern mutfak siyah yüzey tezgah şık asılı lambalar modern mutfak kahverengi pürüzsüz mutfak adası

Birçok kişi mutfak tasarımlarını tasarlarken bu kuralı uygular. Ama asılı lambaların sayısı açısından çok daha fazla şey bilmek zorundasınız. Mutfak merceğinin boyutunu ve her ışık kaynağından gelen ışık miktarını dikkate almak en iyisidir. Küçük bir mutfak adası için iki kolye ışığı yeterli olabilir. Avize benzeri tasarım bile etkili olabilir. Bununla birlikte, tekrarlamanın değeri tek sayılarla tanınmalıdır.

şık asılı lambalar modern mutfak katı beyaz şık asılı lambalar modern mutfak kahverengi şömine şık asılı lambalar modern mutfak buzdolabı metal şık asılı lambalar modern mutfak koyu granit tezgah şık asılı lambalar modern mutfak ahşap mutfak dolapları şık asılı lambalar modern mutfak ahşap buzdolabı kolye ışıkları şık asılı lambalar modern mutfak ahşap yüzey yemek masası şık asılı lambalar modern mutfak mavi mutfak adası şık asılı lambalar modern mutfak ilginç mobilya

Fonksiyonel ve dekoratif aydınlatma

Oturma odası ve yatak odasının aksine, mutfak çok fazla iş ile ilişkilidir. Bu, ışıkların önemini daha da artırır. Orada, sadece estetik görünümden ziyade ışık kararlaştırıldı. Dekoratif yönlere ek olarak işlevselliğe ihtiyacınız var ve asılı lambalar çok faydalı. Bu sayede önemli ve bazen yanıltıcı bir karışıma ulaşır.

şık asılı lambaları modern mutfak mutfak sayacı ocak şık asılı lambalar modern mutfak ahşap saksı şık asılı lambalar modern mutfak ahşap yemek sandalyeleri

Sarkıt lambaları herhangi bir modern mutfağa doğal ve hoş bir ek. Doğru şekilde uygulandıklarında eski ve kasvetli bir odayı bile güzel bir alana dönüştürebilirler. Birkaç dekoratif çözüm, bu kadar kolay bir odaya benzersiz bir görünüm kazandırıyor.

Şamdan lambasının tüm bu olası etkilerini zaten gördünüz mü yoksa şimdi bunu mu kullanıyorsunuz?

şık asılı lambalar modern mutfak kahverengi ahşap şık asılı lambalar modern mutfak mavi orijinal kolye ışıkları şık asılı lambalar modern mutfak modern klasik şık asılı lambalar modern mutfak yerleşik ahşap döşeme şık asılı lambalar modern mutfak mavi orijinal beyaz mobilyalar şık asılı lambalar modern mutfak mavi orijinal lavabo