Amerikan buzdolabı çok moda ve çok pratik

Modern mutfağınız için Amerikan buzdolapları

 

Amerikan buzdolabı ile ilgileniyor musunuz? Bu, iç tasarımınız için iyi ve modern bir model olabilir. Bazı ilginç fikirleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Ancak, resimlere geçmeden önce, “Amerikan buzdolapları” ve diğer bazı terimlerle daha yakından bakmak istiyoruz.

Amerikan mutfağı nedir? Amerikan mutfağı genellikle açık kat planı ile ilişkilidir. Bu doğru mu? Evet, ama pek de değil!

Amerikan tarzı mutfağınızı vermek ister misiniz?

Açık kat planı ile Amerikan buzdolabı hücre mutfak

"Amerikan mutfağı", Almanya'da açık mutfak konsepti için bir konuşma dili olarak kurulmuştur. Gerçek Amerikan mutfağı ama daha fazlasını içerir.

Gerçek bir Amerikan mutfağı başka bir fonksiyonel alana bağlanabilir. Bu bir zorunluluk değil.

Ayrıca açık kat planları da çok net bir ayrılığa sahiptir. Amerikan mutfakları neredeyse her zaman bir mutfak adası ile donatılmıştır. Bu gerekli tüm pişirme cihazlarına sahiptir.

Amerikan mutfağı açık kat planı ile karakterize

Amerikan buzdolabı Amerikan tarzı mutfak
Pahalı mutfak mobilyaları ve aletleri

Pahalı ve geniş mutfak mobilyaları, gerçek Amerikan mutfağının tipik bir örneğidir. Bu nedenle Amerikan buzdolaplarının özel modelleri. Onlar ekstra büyük ve çoğunlukla çift kapılı. Kaza buz fonksiyonu da şarttır.

Yan yana buzdolabı Amerikan ev için çok tipik

yan yana buzdolabı Amerikan buzdolabı

Kırmızı renk desenli şık mutfak mobilyaları

Amerikan buzdolapları Husky Red retro buzdolabı kırmızı50'li yıllarda Amerikan mutfağı

Amerikan buzdolapları Retro mutfak kurulum mutfak aletleri

Son yıllarda, retro tasarımlar mutfak tasarımında yerini aldı. Orijinal ve renkli görünümleri ile bilinirler. Bu genellikle iki tipik yolla elde edilir. Nötr mutfak tasarımını cesur bir renkle zenginleştirebilirsiniz. Alternatif olarak, kremsi beyaz gibi hoş bir renkte, retro buzdolabına sahip bir flaş mutfak eklemek mümkündür.

Farklı nüanslarda Retro buzdolapları

Gorenje retro buzdolabı fildişi Amerikan buzdolabı

Kırmızı bir buzdolabı ile mutfakta koyu renk bir vurgu yapın

Amerikan buzdolapları Servis kırmızısı

Retro varyantlarda, farklı dönemlere atıfta bulunulur. Çoğunlukla geçen yüzyılın 50'lerindendir. Bu tür örneklere birlikte bakmak ister miyiz?

Beyaz kült buzdolabı SMEG

Retro Amerikan Buzdolabı SMEG Buzdolabı Beyaz

Form

Şekil, Amerikan buzdolaplarının retro tarzında ilk karakteristiğidir. Klasik versiyonun sadece bir kapısı var. Çevresel sebeplerden dolayı, bu kavram modern Amerikan retro buzdolaplarında biraz farklı olarak yorumlanmaktadır. Çift kapılı var, çünkü bu varyasyon enerji tüketimi açısından daha ekonomik.

Tasarım hala çok eşittir.

Popüler diğer tasarımlardan biraz farklı olan lokanta şeklidir.

Amerikan retro buzdolabı

Kuğu retro buzdolabı Amerikan buzdolabı parlak mutfak

Amerikan yan yana buzdolabı

Yan yana buzdolabı Amerikan mutfağı

Retro renkler

Retro renkler, orijinal modellerin tipik tonlarını modern bir şekilde yorumlar. Bunlar kısmen otantik, ancak her zaman rol modellerinden biraz daha orijinal ve etkilidir.

Retro tarzı Amerikan buzdolapları için tipik renkler turuncu-kahverengi, açık sarı, tarzı krem, okyanus mavisi, pembe vb.

Taze yeşil Gorenje retro buzdolabı 

Gorenje Retro Buzdolabı Yeşil Amerikan Buzdolabı

Geçmiş dönemler için kendi kültüini ifade etmek

Geçmiş dönemlere eğilimi bir kült. Bunu ifade etme gereksinimi duyuyorsanız, Amerikan retro buzdolapları iyi bir seçenektir: Bazı tasarımcılar zamanın somut ikonik yaratımlarından ilham almıştır. Örneğin, SMEG kült rengi Cadillac Blue'da akşam yemeği tarzı bir buzdolabı sunmaktadır.

Parlak mavi renkli buzdolabı ve diğer mutfak aletleri

Amerikan Buzdolapları Retro Buzdolabı Büyük Chill Açık Mavi

Amerikan tarzı geniş mutfak

Amerikan mutfağı pratik fikirler oluşturdu

Amerikan buzdolapları 
Amerikan buzdolabı yan yana buzdolabısiyah yan yana buzdolabı dondurucu amerikan buzdolabı yan yana buzdolabı Amerikan mutfak fikirleri
büyük dondurucu Amerikan buzdolabı ile yan yana buzdolabıyan yana buzdolabı Amerikan buzdolabı mutfak dolapları beyazAmerikan Buzdolapları Retro Buzdolabı SMEG beyaz yan yana buzdolabı Amerikan buzdolabı parlak mutfak yan yana buzdolabı Amerikan buz dolapları parlak mutfak dolapları ahşap