Masa örtüsü kırmızı – şenlikli ve özgün bir masa dekorasyonu oluşturmak

masa örtüsü kırmızı şenlikli masa dekorasyon sofra takımı plaka bez peçete kırmızı

Masa örtüsü kırmızı - şenlikli, serin ve eşsiz

Dekorasyon yaparken kırmızı elemanlar için bir tercihiniz var mı? Fakat bu gölgeyi neden aksanlı bir renk olarak almıyorsunuz? Kırmızı masa örtüleri ve diğerlerinin serin karakterinden uzak olan bazı utangaç bu dekorasyon tarzını çok şenli bulmaktadır.

Fakat kırmızı, Noel ve Sevgililer Günü'nün yeteneklerini çok daha fazla taşır.

Bugün size nasıl geçeceğinizi göstermek istiyoruz kırmızı masa örtüsü tamamen farklı iki bakış açısı elde edebilir.

Kırmızı doğal güzelliği buluşur

Bu masa ayarlaması stratejisi daha büyük gruplar içindir. Ama aynı zamanda daha küçük insan grupları için de uyarlanabilir. Aşağıdaki resimler New York müzesinin yaz partisinden. Bu Ron Wendt Design tarafından yaratıldı ve gözler için bir şölen haline geldi.

New York Müzesi Yaz Partisi

masa örtüsü kırmızı şenlikli masa dekorasyon restoran ron wendt tasarım
Kırmızı, projenin çekirdeğini oluşturur, ancak çok baskın değildir. Gri ve siyah sandalyeler ve taze yeşil merkezi parçalar ile birleştirilmiştir. Bu özellikler harika çiçek çayırlarını andırıyor. Böylece kırmızı temiz, modern görünüyor ve iştahı uyandırıyor.

Vurgulu bir renk olarak kırmızı

masa örtüsü kırmızı masa dekorasyon şık çiçek dekor ron wendt tasarım

Daha da iyisi, insanların kafalarının üzerinde parlayan ışıklar tarafından yapılan ekipman. Bunlar, masa koşucularının ayna yüzeyleri tarafından yansıtılır. Bu görünüme evde mi ulaşmak istiyorsunuz? Torteksli masa örtülerini kullanın, taze yeşil renkte bir parça ekleyin ve genel havayı temiz ve basit tutun. Metal parçalar ve aksanlar bu gölgeleri ideal olarak tamamlar.

Tomantenrote masa örtüleri kullanımda

Restoran olay masa örtüsü kırmızı masa dekorasyon şık çiçek dekor ron wendt tasarımKırmızı vintage ile buluşuyor

Kırmızı gölgede çok lezzetli bir şey var. İştahınızı artırır ve gevrek beyaz ile eşleştirdiğinizde, süper cazip görünebilir. Bazı vintage tarzı da var!

Kırmızı iştahı artırır

masa örtüsü kırmızı şenlikli masa dekorasyon çanak beyaz kırmızı kenarlar

Birkaç yıl önce, tasarımcı Eddie Ross buzlu cam ve nane içeren büyüleyici bir festival masası yarattı. Bu ekipmanın yıl boyunca güncel kalacağını düşünüyoruz. Kırmızı ve beyaz çığlıklar "vintage" eşleşmesi. Motifler şeker temalarını gösterir ve masanızın lezzetli görünmesini sağlar.

Çok tuhaf, gevrek ve şık!

masa örtüsü kırmızı şenlikli masa dekorasyon şık zarif kırmızı beyaz tabak çatal

Şeker renklerinde çizgilerden bahsetmiş olan var mı? Kırmızı ve beyaz eski güzel günlerle dernekler çağrıştırır ve iyi bir gelecek için güven verir. Sirk ve karnaval çadırlarını böyle çizgilerle düşünün. Gerçekten çarpıcı bir görünüm için masa örtüsünü kırmızı ve beyaz çizgili peçetelerle noktalayın.

Kırmızı ve beyaz şerit deseni

Restoran olay masa örtüsü kırmızı beyaz flama desen çiçek deco kırmızı

Kırmızı da çökmekte ve çekici olabilir. Buradaki tablo, 30'lu yılların düğünlerinin stilini anımsatmaktadır. Burada çok sayıda meyve kasesi ve diğer harika şeyleri görebilirsiniz.

Bu oldukça eğlenceli bir eğlence yöntemidir, düşünmüyor musunuz?

masa örtüsü kırmızı şenlikli masa dekorasyon tatlı

Kırmızı genç joie de vivre karşılar

Kırmızıların çocuk masaları için mükemmel bir gölge olduğunu mu söylemiştik? Bir sonraki örnek sadece bunu açıklayacaktır. Burada vintage harflerle ofset ad etiketlerini görebilirsiniz. Pötikareli aksanlarını unutma. [Mostess ile Hostes'e göre çiftçi pazar partisi]

Kırmızı - çocuk masaları için mükemmel gölge

masa örtüsü kırmızı beyaz damalı özgün masa dekorasyonu

Alt katta Lollipop masa, çok renkli süslemeler ile birleştirildi. Böylece odaya daha temiz hava verdiniz. Kırmızı, canlı sanat ve aksan için ideal bir ortamdır.Bu özellikle çocuk masalarının çalındığı durumlarda geçerlidir. [Gülnara Stüdyosu'nun Ruffled'den Görüntüsü]

Canlı renk vurguları için arka plan

masa örtüsü kırmızı şenlikli masa dekorasyon plaka mavi bez peçete kırmızı lolipop

Kırmızı, beyaz ve maviyi ön plana getiren bir yaz görüntüsünün havasında mısın? Burada bu klasik rengin bir deniz yorumu oluşturdunuz. Çocuklar yiyecekleri beklerken, sanat kumaşının tadını çıkarabilirsiniz. Bu harika bir çocuk dostu parti yeridir. Ancak, masa örtüsünü aşağıda gösterildiği gibi kağıtla örtmelisiniz. [Elizabeth Anne Designs'dan Mathieu Photography'e göre]

Yaz görünümü kırmızı ve beyaz

masa örtüsü kırmızı şenlikli masa dekorasyon kırmızı beyaz yemek masası sandalyeleri

Zaten evinizde ağır bir kırmızı dozda rüya görüyor musunuz? Bende, özellikle de modern yaşam tarzımla çok uyumlu olduğu için.