Detoksifikasyon çayı – bitkisel içecekler Detoks’a yardım eder – İç, dekorasyon ve manzara için taze fikirler

Merhaba, sevgili dostlar ve sağlıklı yaşam tarzının tutkulu takipçileri! Şüphesiz, vücudun detoksifikasyonu hakkındaki makalemizi okuyorsunuz. Bugün bir adım daha ilerlemek ve size bazı sağlıklı detoksifikasyon çayı çeşitleri ve kokulu bitkisel içecekler sunmak istiyoruz. Bunlar doğal olarak vücut ve denge vücut detoksifikasyon ve arıtma destekler.

Ayrıca sizi uyarmak istiyoruz! Bir detokslayıcı çay, vücudu detoksifiye etmesi ve kanı arındırması beklenen bir ilaç değildir. Kafanızın karışmamasını öneriyoruz. Burada sadece günlük diyetinizi zenginleştirebilecek bilgilendirici çaylar gösterilir. Taze demlenmiş çaylar, detoksifikasyon organlarının işlevini destekler - böbrekler ve karaciğer, metabolizmayı uyarır ve vücuttaki kirleticileri temizler. Vücut detoksifikasyonu ve detoksifikasyon açısından en iyi sonuçlara ulaşmak için sabah ve akşamları hoş kokulu bir çay içmek tavsiye edilir. Tüm detoksif çayların tadı güzeldir, hazırlanması kolaydır ve sağlığınız için iyidir!

Çay ile Detoks - vücudu detoksifiye doğal yolu

detoksify çay detoks zencefil çayı limon

Detoksifikasyon çayı neden sağlığımız için iyidir?

İyi sağlık, tam yaşamın temeli. En iyi formda psişik ve fiziksel olarak hissediyorsanız, aktifsiniz, konsantre çalışın ve çok şey yapabilirsiniz. Özel hayatta bile, her şey iyi çalışır. Ne yazık ki, çevremizdeki kirlilik sürekli artmakta ve uzun vadede sağlık sorunlarına yol açabilen vücudumuzda toksinler birikmektedir.

Sağlıksız yaşam tarzları ve sağlıksız diyetler genellikle el ele gider. Sonuç olarak, günlük stres hayatımızdaki tipik bir fenomendir. Ayrıca yüksek alkol ve sigara tüketimi, menüde çok fazla et ve çok tatlı var. Bunlar ciddi hastalık semptomlarına neden olabilir. Aniden, bedenin alarmı verdiği ve bize bir şey yaptığımıza dair sinyaller verdiği an gelir (ya da çok fazla!) Yanlış. Artık hasarlı organizma yardım edilmeli.

 

Vücudunuzu doğal olarak detoksifiye edin - çaylar ve taze sıkılmış meyve suları ile!

Tabii ki, vücut taze sıkılmış meyve suları detoks detoks
 

Sağlığınız için iyi bir şey yapmanın birçok yolu vardır. Burada sadece bir tane düşünelim, yani çaylarla detoksifikasyon. Daha önce, "oruç" ve çeşitli oruç tedavileri çok popülerdi. Doktorunuz veya naturopat size bir şey önermektedir veya sizin için ilaç reçete ederse, bunun nedenleri olabilir. Burada size sadece zararlı toksinlerin organizmasını temizleyen ve vücudu tekrar dengeye getiren en iyi 5 detoks çayını gösteriyoruz. Detoks çayı günde iki kez iç - sabah ve akşam! Detoksifikasyon taşları olan bütün kürlerin iki hafta sürmesi gerekiyor, o zaman bir mola vermek zorundasınız.

Doğadan gelen ilaç

 

Bitkisel ilaç

 

Detoksifikasyon çayı nasıl çalışır?

Detoks ürünleri hakkında birçok efsane var. Ama eğer bir detoksifikasyon çayı gerçek bir mucize tedavi olduğuna inanıyorsanız, zaten yanlış olan bedeni çabucak ve sonsuza kadar iyileştirir. Hayatta böyle bir şey yok! Detoksifiye çaylar dengeli bir diyet için daha iyi bir tamamlayıcıdır. Ayrıca, tedavi sırasında, uygunsuz beslenme alışkanlıklarından kaçınmalı ve yeni ve sağlıklı olanları edinmelisiniz.

 

Sağlıklı ve ince - her kadının hayali!

çaylar ile sağlıklı ve ince detoks detoksTıbbi bitki bilimi alanında, çeşitli tiplerde detoksifikasyon çayın çeşitli maddeler içerdiği iyi bilinmektedir. Tüm bu kafeinlerde folik asit ve önemli vitaminler genellikle bulunur. Bazı çaylar diğerlerinden daha fazla magnezyum ve bakır içerir. Bu nedenle, sadece seçtiğiniz detokslayıcı çayın içeriğiyle ilgili bilgi almanızı tavsiye edebiliriz. Ardından bu detoks tedavisi için hangi sonuçları hedeflediğinizi belirlemeye çalışın. Detokslayıcı çayın içindeki maddeler, kirletici maddeleri vücuttan serbest bırakan organlar üzerinde uyarıcı bir etkiye sahiptir. Böylelikle böbreklerin, karaciğerin ve safra fonksiyonlarını aktive ederler ve böylece beyin, kalp ve akciğerler üzerinde olumlu bir etki yaparlar. Detoks çayı bağırsak yolunu boşaltır ve metabolizmamızı hızlandırır, böylece birçok insan tarafından zayıflama ve vücut temizliği için kullanılır.

Bir fincan aromalı çay saati

Çay vücut içmek

 

Bu 5 detokslayıcı çay tüm detoks ilaçları arasında bizim favorilerimizdir!

 

Isırgan otu çayı

ısırgan otu

Temelde, ısırgan otu aromonoidleri bulunur, bu da metabolizmayı hızlandırır. Bu sayede zararlı maddeler deşarj edilir. Isırgan yaprakları da bitkisel yağlar içerir. İlk olarak, bu yağlar çöpçü gibi davranırlar, ikincisi, sindirim üzerinde çok olumlu bir etkiye sahiptirler. Böylece vücudun detoksifikasyonu ile çok yardımcı oluyorlar. Isırgan çayı tam hazırlığını buradan takip edebilirsiniz.

Zencefil çayı - en popüler detokslayıcı çay 

Zencefil çayı

 

 

Zencefil çayı hazırlamak çok kolaydır, organizmada detoksifikasyon sürecini destekleyen birçok vitamin ve besin sağlar. Bizim için şüphesiz, zencefil çayı vücut üzerinde güçlü bir detoksifiye edici etkiye sahiptir. Burada basit zencefil çay hazırlama hakkında daha fazla bilgi edinin.

Büyük dulavratotu vücudu yürütmektedir

Vücut Detoksifikasyon Detoks için Büyük Dulavratotu Doğal Çözüm

 

Şifalı otlar ve ilaçlar, Büyük Dulavratotu uzun zamandır vücut detoksifiye hizmet veren bir tıbbi bitki olarak bilinir. Kanı temizlemek ve kirletici maddeleri ve cürufları temizlemek için tasarlanmıştır. Büyük Dulavratotu'nun ağır metalleri bağlayıp vücuttan dışarı çıkardığı söylenir.

Karahindiba çayı uzun bir detoks maddesi olarak bilinir

 

Karahindiba çayı doğal vücut detoksifikasyonu anlamına gelir

 

 

Bu çay bitki kökünden yapılır. Kan temizlemeyi destekliyor. Karahindiba çayı fitokimyasallar, mineraller ve vitaminler içerir ve hepsi karaciğer üzerinde çok olumlu bir etkiye sahip - ve safra fonksiyonu, boost sindirim ve böylece vücudu gidermede yardımcı olur.

Aşağıdaki video, karahindiba ile neler yapabileceğinizi gösterir.

 

Kişniş tohumlarından çayı zehirden arındırmak

Kişniş Çayı

 

Kişniş çayının özellikle önemli bir kullanımı vardır - vücuttaki cıva düzeyini azaltır ve ağır metallerden detoksifiye eder.

Elbette, eşleşen bitkileri birlikte kullanabilir ve kokulu çay karışımları yaratabilirsiniz. Kişniş, kakule ve birlikte pişirebilir ve küçük yudumlarda bu güzel kokulu ve aromatik içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu tüm vücudunuzun gitmesini sağlayacak!

Zaten favori bu sağlıklı detoksif çay listesinden seçtiniz mi?