Sevgililer Günü Kartı – Sevgililer Günü için 3D efekti ve yüksek sesle aşk

Sevgililer günü kartı için 32 fikir - 3d etkisi

Sevdiklerinize, onları ne kadar sevdiğini ve dolaylı olarak yaratıcı, el yapımı sevgiliye ait kartlar ve hediyelerle yapmasını sağlayın. Sevdiklerinize onları ne kadar önemsediğinizi gösterin. Yeni ve şık desenlerle, sevgililer Günü kartlarını arkadaşlarınız ve ailenizle keyifli ve arkadaş canlısı hisler paylaşabilirsiniz.

orijinal fikir Sevgililer günü kartı

3D kağıtlardan yapılmış kalp ile iyi bir ruh hali yaratın. Bir kalbi delinmiş bir daire ile sarın ve yapıştırıcı köpüğü ile karta takın.

Bir baykuş sevgililer günü fikri

Sevgililer günü kartı fikri
İlginç kelime oyunları, Sevgililer Günü kartları için yaratıcı duygular oluşturur. Burada, damgalı şekillerden yapılmış bir baykuş basit ve güzel bir ifadeye sahiptir. Ortada, desenli kâğıt kartına yuvarlatılmış köşeli basit bir karton parçası eklenmiştir. Kağıt baykuşunu ekle ve işte bu kadar.

Sevgililer Günü için şık bir aşk beyanı

Fikirler Sevgililer Günü öneriler kartı

Bu ev yapımı kart, Sevgililer Günü için çok yaratıcı bir fikir. Birkaç basit adımda kendi çizikli malzemelerinizi hazırlamaya çalışın.

Bir "kelimelerle oyun" kartı

Sevgililer Günü kartı fikri zeytin oyunuBu ilginç oyun-kelime-kelime Günü kartı basit ve hızlı bir projedir. Çıkartmalar ile kalpleri ve ifadenizi ekleyin.

Tematik bir gitar fikri

desen Sevgililer günü kartı gitar

Kartın ön tarafının alt yarısına bir daire çizin ve merkez boyunca dikey olarak beş şerit uzunluğu takın.

Sevgilin için bir çikolata fikri

valentinsatg kart fikir çikolata

Bu kart sevgilin için mükemmel, bir kalıp kesilmiş kartona şeker çubuğu takın, sonra süsler ekleyin veya "Seni seviyorum".

Haritada bir ceza ve okyanus motifleri

sevgililer günü fikir kart okyanus

Bu Sevgililer Günü kartı sevgiliniz için mükemmel bir ruh hali yaratır. Balina teklifimizi iki farklı renkteki kartondan bir zanaat bıçağı ile kesin. Tahta desenli kağıt, güzel bir okyanusa sahiptir veya beyaz keçeli kalemle kağıt üzerinde beyaz daireler çizebilirsiniz. Kartınızın üst kısmında, dalgalara benzemek için beyaz bir sayfa kağıda ekleyin. Delinmiş kalpler, balık ve basılı bir açıklama ile kartı güzelleştirin.

En iyi arkadaşın için Sevgililer Günü sürprizi

Arkadaşın günü fikir kartı

Bir çiçek ile bu tematik kartı bir arkadaş için güzel bir Sevgililer Günü ifadesini gösterir. Desenli kağıdın farklı bölümlerine sahip beyaz karton parçasını güzelleştirin, ardından bir açıklama yazın veya yazdırın.

Sevgi dolu mavi kutlama kartı

kart sevgililer günü favori

Yuvarlak bir kart oluşturmak için, ortada bir parça kartonu katlayın ve kısmi daire şeklinde kesin. Bir metin eklemek için büyük bir kalbi yumruklayın, sonra üstteki iki sevimli kuşu katlayın. Çim desenli kağıttan yapılmış.

Sevgililerin gününde tatlı bir sürpriz

sevgililer günü tatlılar kartı

Bu orijinal şeker kartıyla sevgilinizi şaşırtın. Bir kare kartın ortasında bir boşluk kopya kağıdı getirin. Bir dergiden ya da gazeteden "sen" ve "ateşli" kelimelerini kesip bir beyaz kağıda yapıştırın. Zımba kağıdına sekiz veya dokuz sıcak şeker parçası ekleyin ve üst kısmına ince bir plastik sarın.

Güzel bisiklet haritasını kendiniz yapın

Kart Bisiklet Fikri Sevgililer Günü

Bir lastik damga bisikleti bu kartın merkez parçası olarak hizmet vermektedir. Resimle eşleşen bir notu yazdırın ve sevgilinize gönderin.

Seni ne kadar çok sevdiğimi görmek çok kolay.

Aşk kartı Sevgililer Günü fikri

Bu harika fikir, sevginizi bu Sevgililer Günü kartında önizleme yapmanın basit bir yoludur. Tinker yapmak için, parçalara plastik bir kesme sürgüsüne ihtiyacınız var ve bir kartın önüne bir şerit cep tutturun. Delikli kalpleri ve çıkartmaları kullanın ve zekice bir başlık ekleyin ("Seni ne kadar çok sevdiğimi görmek için çok açıkız").

Şık ev yapımı kart

kart sevgililer günü fikri

Hızlı dikişli bir kalple ve bazı süslemeler ile eşleşen bir zarf yapın.

 Sevgililer Günü için güzel pembe fikirkart fikir sevgililer pembe renk

Sevgilin bu sevgililer kartı ile çok mutlu olacak. Sadece desenli karalama defteri kağıdının kalplerini yumruklayın ve kalpleri katlanmış pembe karton üzerine yerleştirin. Harfleri kartondan kesin ve yapışkan köpükle yapıştırın.

İlginç renkli kart "Benimle ol!"

renkli sevgililer günü teklif kartı

Desenli kağıttan renkli şekilleri kesmek ve boş bir dikey kart tutmak için bir daire kesici kullanın. Ayrı bir renkten dairesel bir şekil verin ve "Be With Me" ye mektup etiketleri ekleyin. "Siz misiniz?" Harflerini ekleyin Haritanın altında.

Sevgilin için romantik teklif

sevgililer günü teklif aşk kartı

Hızlı sevindirici bir tebrik için sevgilinizin takdir edeceği ve kartınıza ekleyeceği güzel bir teklif bulun. Metin kutusunu bir renkle doldurmak için bir kelime işlemci kullanın. Alıntıyı kartona yazdırın ve alıntıyı yumrulu bir kalple vurgulayın.

Karton şeritler ile ızgara desen

Sevgililer günü kartı fikri ızgara deseni

Pembe karton kutunun önüne yapıştırılmış karton şeritler ile bu ızgara deseni oluşturun.

Zarif, kırmızı sevgililer günü fikri

Sevgililer Günü koyu kırmızı kart güzel

Katlanmış bir karton tabanına siyah bir şerit ekleyin, ardından dekoratif kurdele ile çiçek şekilleri yerleştirin. Sevgilin bundan çok hoşlanacak.

Sevgililer Günü için renkli, 3D kart

Sevgililer günü fikri kartı renkli

Yeşil ve kırmızı bir kalp damgalayın. Kalpleri katlanmış bir karta yapıştırmak için yapışkan köpük kullanın. Yeşil kalbin altına bir şerit koyun, bir yay bağlayın ve kısa bir açıklama ekleyin.

Oynak robot kartı

sevgililer günü favori kart robotu

Desenli kağıt kullanın. Bir karton kafa, kol ve bacak ekleyerek robotunuzu bitirin. Düğmeleri, pulları ve googly gözlerini kullanın.

Bir kalp şeklinde romantik kartı

Sevgililer günü zerafeti kartı şekil fikri

Desende gösterildiği gibi beyaz bir karton tabanını kesin ve kesin. Ardından en sevdiğiniz dekor kağıdı ile kalbi güzelleştirin. Güzel bir grupla her şeyi birbirine bağlarsınız.

Tatilde romantik bir clothesline

kart sevgililer günü fikri şık

Bu kartın içi, sevginizi göstermek için mükemmel bir kıyafet olan bir çamaşır ipi gösterir.

Muhteşem ev yapımı kart

Sevgililer günü tinker kartı kendine fikir

Bu Sevgililer Günü kartının katlanmış bir karton kutunun önüne yapıştırılmış bazı alternatif kumaş ve desenli kağıt tabakaları birkaç adımda renk derinliği yaratır.

Kendinizi harika bir sürpriz yapın

sevgililer günü kartı seni seviyorum

Güzel bir açıklama yazdır. Desenden sonra katmanlı bir karta getirin.

Sevgililer Günü için ihale beyaz kart

Sevgililer günü hassas fikir kartı kalp

Bu harika kart, aşkı simgeliyor. Şekillerinizi kartınızın önüne ekleyin. Kalp kapağını desenli kağıda yerleştirin. Tasarımı bitirmek için kağıdı yapıştırın.

 Sevgililer Günü için güzel bir fikir

 

aşk kartı ile Sevgililer günüBu muhteşem kalp şeklindeki kartın ortasında ışıltılı bir kalp şekli ekleyin. Sevgilin için sürpriz çok şık olacak.

Sevgililer Günü için "çerçeve" de abartılı fikir

Sevgililer günü fikri kartı pembe

Bir kalıp kesim şablonuyla kartın ön tarafındaki bir kalp şekli penceresini kesin. Kartı basılı şeffaflıkla sarın ve bir karton şerit ve çivi başlıkları çerçevesi yapın.

Keçe adet kartı

Sevgililer günü kalp fikir kartı

Keçe parçalarından farklı boyut ve şekilleri kesin ve çarpıcı, güzel çiçekler yapmak için ortada zımbalayın.

"Benimle kal!" Bu şık kartta yazılı

Sevgililer günü fikri kartı güzel

Sunta harfleri ile zorlu bir kart yapın. Mürekkep sunta harfler.

Hediye kartı için pembe güzel bir fikir

Sevgililer Günü fikir kartını kendin yap

 Başka bir romantik Sevgililer Günü kartı

sevgililer günü fikir kartı teklifi