Ako môžete postaviť krb? – 60 príkladov fotografií

Prečo stojí za to postaviť krb a čo by ste mali mať na pamäti?

 

Ste v konfrontácii s rozhodnutím vybudovať krb vo vašom dvore alebo záhrade v lete? Potom ste práve s nami. Chceme vám ukázať, prečo a kedy sa vyplatí. Dáme vám tiež niekoľko praktických tipov a nápadov.

Na konci článku by ste mali mať prehľad o téme. Máte tiež na mysli niektoré dôležité kritériá, po ktorých vyriešite viac článkov a návodov o tom.

Vytvorte ohnivú jamku - 60 inšpiratívnych nápadov, ktoré budete nasledovať

Ohnisko vybudovať záhradu dizajn útulné letné večery

Prečo stojí za to postaviť krb?

Konštrukcia krbu stojí z mnohých dôvodov. Môžete tam grilovať vonku. Poskytuje viac čaro a romantiku vo vlastnom dvore a záhrade. Spodná línia spočíva v tom, že v krbe máte lepšie teplo dní v roku.

To je pridaná hodnota pre naše životy, ale úsilie a čas počas výstavby stojí za to!

Koľko je krb?

Môžeme však pochopiť, že pre niektorých ľudí je za určitých okolností stavba krbu príliš zložitá. Ale si istý, že máte na to realistický nápad? Možno nepotrebujete toľko materiálov, času a úsilia na vybudovanie požiarnej jamy?

Ak sa pozriete na rôzne výukové programy, zistíte, že existuje niekoľko spôsobov, ako vytvoriť krb. Dávame vám prehľad o rôznych perspektívach a možnostiach v nasledujúcich riadkoch.

Krby nie sú len v luxusných domoch

Ohnisko vybudovať kamennú banku predná záhrada rozloženie útulných letných večerov
krby škrupiny

Krb nemusí byť nevyhnutne obkladaný. K dispozícii sú tzv. Požiarne koše a požiarne misky. Môžu byť nastavené a upevnené na konkrétnom mieste. V niektorých prípadoch však môžu byť odvezené.

Pri kovových krboch je schopnosť montovať a rozoberať v podstate veľmi dobrý nápad. Bez ohľadu na to, aký materiál je udržateľný, bude vám dlhšie slúžiť, ak ho môžete chrániť pred vonkajšími podmienkami.

Požiarne misy sú veľmi dobrou alternatívou

Ohnisko vybudovať útulné letné večery požiarne misy kovová drevená veranda

Vonkajší krb

K dispozícii sú plynové a iné typy prefabrikovaných krbov, ktoré je možné inštalovať aj vo dvore alebo na záhrade. Stávali viac ako ostatné varianty. Tým sa ušetrí veľa času a práce. Tento variant je tiež najjednoduchší na čistenie.

Exotické krby

Všade na svete milujete vonkajšie grilovanie. Táto osobitná chuť bola už známa našim najskorším predkom. Obzvlášť si užívali jedlo varené na oheň, pretože dokázali s takým úsilím a dokonca riskovať svoje vlastné životy.

Využite kmeň stromu starého stromu

Ohnisko vybudovať kmeň stromu záhradný dizajn s kamienkami útulný kútikVášeň pre tento druh potravín prežila generácie a čas. Preto prakticky po celom svete pokračuje stará tradícia grilovania. Na vyťaženie čo najviac z chuti jedla boli vyvinuté rôzne metódy. Pozrite sa na rôzne varianty, ako napríklad vonkajšie kachle. Možno sa vám veľmi páči tento nápad.

Vychutnajte si dobré jedlo a obohacujte svoje vonkajšie prostredie so zaujímavým, mimoriadnym prvkom

Ohnisko vybudovať gril v záhradnom letnom dome

Alebo choďte tradične!

Možno chcete byť tradičnejší a postaviť krb. Nie je to tak zložité. Ako materiály potrebujete hlavne krbové kachle, pieskovcové dosky, hotový betón, maltu.

Tu je niekoľko tipov: Uistite sa, že vytvoríte hlbokú základňu. Musí to byť asi jeden meter hlboký, aj keď krb nie je tak vysoký.

Tradičný krb v záhrade

Ohnisko vybudovať útulný kútik v záhradných záhradných nápadoch

Pripravte maltu v malých množstvách a znova premiešajte hneď, ako ste vyčerpali starú. Nechajte najkrajšie na povrchu, i. najväčšie kamene. Ako dosiahnuť úplný a prestížny vzhľad.

Takže existuje veľa alternatív, ak chcete vybudovať krb. Vyhodnoťte ich dobre. Po prvé, musíte o tom správne premyslieť, či potrebujete alebo nie. Ak áno, vyberte si najlepšiu voľbu pre vás! Takže postavte požiarnu jamku, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a potrebám. Prajeme Vám veľa šťastia pri výstavbe a veľa príjemných hodín s rodinou a priateľmi okolo krbu!

Vychutnajte si krásne počasie vonku

Stredomorská záhradná záhrade postaviť útulné letné večerné pohovky

Buďte inšpirovaní najlepšími návrhárskymi nápadmi 

Ohnisko vybudovať moderné architektúru dom betónu

Je veľmi jednoduché postaviť si krb sám

Samotná požiarna jama vybudovať kamene a štrkovú záhradnú konštrukciu

Ako si vyrobím krb? - Video tutorial

Umiestiteľné krby umiestnite vo vonkajšom priestore

Požiarne grilovanie na záhrade, letné večery

Ospravedlnenie je oznámené

Požiarne grilovanie v záhrade Letný dom útulný večer

Betónové misky s kamienkami vyzerajú veľmi elegantne

Požiarne misy kamenná výzdoba krbová záhrada letný dom útulný večer

Nádvorie s krbovou pecou a drevenými lavičkami

Ohnisko vybudovať protipožiarne misky záhradný dizajn útulné letné večery

Útulný pre dvoch

Ohnisko vybudovať záhradný dizajn Dajte ohnivé misy do záhrady

Prejdite nadol pre inšpiratívne obrázky požiarnych jám

Ohnisko vybudovať záhradný dizajn útulné letné večery oheň misa Ohnisko vybudovať záhradný dizajn útulné letné večery štrková piesková pôda Ohňovzdorná stavba záhradného designu so štrkom a kameňom Ohnisko vybudovať záhradný dizajn s kameňmi Ohnisko vybudovať záhradný dizajn s kameňmi betónové platne strešná terasa Ohnisko vybudovať záhradný dizajn s kameňmi betónové dosky tráva Ohňovzdorná stavba záhradného designu s kameňmi Ohňovzdorná stavba záhradného dizajnu s kamenným ratanovým kreslom Ohnisko vybudovať záhradný dizajn s kameňmi Letná oáza pohody Ohňostroj postaviť záhradný dizajn s rybníkom pôvodná požiarna misa Ohnisko vybudovať záhradný dizajn letné originálne ohniskové misy Ohnisko vybudovať záhradný dizajn rybník pôvodné ohničky Ohnisko vytvára útulný kútik v záhrade Ohnisko vybudovať útulný kútik s výhľadom Záhradná kamenná miska riečnych kameňov Stavba požiarneho dvora Kamenná dlažba tvaru záhradného rohu Ohnisko vybudovať drevené záhradné záhradné návrhy DIY projektov Ohnisko vybudovať moderný záhradný dizajnový stôl s vstavaným ozdobným krbom Ohnisko vybudovať štvorcový záhradný dizajn s kameňmi kruhOhňovzdorná dlažba stavať kamene bloky štrku záhradné nápady Ohnisko vybudovať kameň a štrkovú záhradu navrhnúť útulné letné večery Ohnisko vybudovať kamene a štrkovú záhradnú architektúru s kameňmi Ohnisko vybudovať kamene a štrk Záhradný dizajn Letné večery Požiarna misa Ohnisko vybudovať kamenné riečne kamene záhradný dizajn útulné letné večery Ohnivá dlažba stavať kamene riečne kamene záhradné nápady Ohnisko vybudovať kamenné dlaždice záhradné nápady s kameňmi Ohnisko vybudovať kamenné chodníky štrk záhradné nápady Ohnisko vybudovať zdroj vody kamenné kamene a štrková záhrada navrhnúť útulné letné večery Samozrejmosťou je aj vybudovanie záhradného domu s kamennými záhradnými bazénmi Samozrejmosťou je požiarna zástavba so záhradným dizajnom s kameňmi a drevom Ohňovzdorná jama samotná stavia kameň a štrkovú záhradnú konštrukciu letných večerov Samotná požiarna jama stavajú kamene a štrk s ohňom Záhradný dizajn letné vonkajšie grilovanie originálne ohniskové misy Kovový ohnisko vybudovať kmeň stromu stoličky bar vonkajšej oblasti Kovové ohnisko vybudovať záhradné kreslo kreslo cvrčky v záhrade moderný krb záhradný dizajn Myšlienky požiarne misa biely moderné krbové záhradné terénne úpravy s kameňmi záhradné lavice zabezpečiť protipožiarnu zástavbu vybudovať záhradný design s kameňmi vybudovať bezpečný krb sám seba záhradný rohový stôl s grilom zabezpečte protipožiarnu jambu a vytvorte si vlastný záhradný dizajn s kamennou dlažboubezpečné protipožiarne jamy vybudovať vlastný záhradný bazénbezpečné krb sám vybudovať útulné záhradné rohové letné večery vybudovať ohnisko sami kamenné rohy vytvárajú letné večery Kamenné ohnisko vybudovať záhradný dizajn s kameňmiKamenné ohnisko vybudovať záhradný dizajn s kameňmi záhradné stoličky drevoKamenné ohnisko vybudovať záhradné terénne úpravy s kamennou dlažbou