Oáza blahobytu pre váš mačací strom sa staviate

Mačky sú medzi najobľúbenejšími domácimi miláčikmi, pretože s priateľstvom a inteligenciou presviedčajú. Mnoho majiteľov mačiek si doma vyberá atraktívny mačací strom. Ale stavať škrabanie post sám nie je ľahká úloha, ale reálne úspory v porovnaní s dokončenou škrabanie posty na trhu. Je obzvlášť dôležité, aby mačky mali dostatok voľných priestorov, pretože sú plné energie a radi lezú.

Materiál pre mačací strom je pre DIY rozhodujúci. Z tohto dôvodu by ste si mali vybrať vhodnú vetvu, ktorá je ideálna pre kočičí raj. Ale najprv musíte starostlivo premyslieť, ako veľký kus kufra musí byť. Ak je mačací strom určený pre vašu záhradu, máte pri vyhľadávaní oveľa viac možností. Pre interiér nemusí byť konštrukcia príliš veľká a príliš masívna.

Škrabaný príspevok je reálnym zážitkom pre štyroch nožných priateľov

mačka škrabanie pošta stavať

 

Zoznam materiálov a nástrojov

Predtým, než začneme samozavlažovací sprievodca, chceme venovať pozornosť materiálom a nástrojom potrebným pre projekt. Najdôležitejšími materiálmi sú bleskozobetón a šablóny platformy. Pre upevnenie škrabacieho stĺpika je potrebný bleskozub a šablóny sú dôležité pre dizajn platforiem na mieru.

Zoznam nástrojov obsahuje akumulátorový skrutkovač, vŕtačku, zošívačku a kladivo.

Stabilná nosná konštrukcia je obzvlášť dôležitá

Nápady na poškriabaniu pošty
Takže vytvoríte poškrabaný strom správne

Základňa konštrukcie musí byť postavená veľmi stabilne, pretože rovné miesto hrá dôležitú úlohu. Pre tento krok pokynov potrebujete formu, ktorá sa neskôr musí naplniť bleskom betónom. Počas plnenia musíte byť opatrní, aby neboli žiadne dutiny, pretože škrabaný strom sa často nepáči, keď sa točí. Z tohto dôvodu je dôležité, aby bola nadácia opatrne postavená a potom úplne vytvrdená. Iba potom môžete prejsť k ďalšiemu kroku, a to navrhnúť rôzne úrovne.

Navrhujte škrabací stôl podľa vlastného vkusu

Vytvorte si poškrabaný strom sám

Každý mačací strom má takzvané úrovne, ktoré sú vhodné pre pohodu roztomilých miláčikov. Všeobecne sa tieto platformy považujú za najdôležitejšie miesto konštrukcie. Počet platforiem závisí od veľkosti škrabacej posty. Najmenej 2 takéto úrovne už musia byť. Na jednej úrovni môžete navrhnúť aj spací kút alebo iné zaujímavé aktivity pre štyroch nožných priateľov. Dôležitým bodom pre platformy je starostlivý konštrukčný proces. Dôvodom je, že mačky majú veľmi jemné nosy a vôňu oveľa silnejšie ako ľudia. Odborníci zastávajú názor, že pre tento typ projektu sa odporúča použitie stavebných výrobkov bez rozpúšťadiel a výrobkov s nízkym zápachom. Platformy sú väčšinou vyrobené z dreva, ale môžete použiť aj iné materiály, ktoré sú pre štyroch nožných priateľov bezpečné. Na nástupištiach je potrebná výplň, ktorá sa používa pre pohodu mačiek. Penová výplň je perfektná a dá sa veľmi ľahko vystrihnúť, pretože pre platformy potrebujete dokonalé uchytenie.

Počet platforiem závisí od počtu mačiek

 

Projekt DIY Tree Treeveľká škrabací postava

   Vankúš na škrabadlo

Cat Tree Design DIY

    mačky nápady tipy strom stavať

   poškriabaniu stromu si vytvorte vlastné tipy

poškriabanie strom sám vytvára nápady

stavať moderný dizajn poškriabaním post sami

vytvorte si vlastné nápady pre mačacie stromy

štyri-legged mačky škrabanie post

biely dizajn škrabacej post