Tehlové grilovanie – Chcete ho postaviť sami?

záhradné posedenie záhradné posedenie záhradný nábytok

Tehlové grilovanie – Ako si postaviť tehlový barbecue sami

Leto je už tu a veľa ľudí rád premýšľa o svojej obľúbenej outdoorovej činnosti – grilovanie na záhrade! Väčšina ľudí je o tejto skúsenosti jednoducho bláznivá vo všetkých svojich aspektoch. Máte radi vôňu, máte rád náladu v rodine a medzi priateľmi, ktorí s ňou prichádzajú.

Všetko sa stáva zábavnejšie, ak si sami postavíte gril, nemyslíte?

barbecue sami stavať DIY záhradné myšlienky
Zostavte záhradný gril sami

tehlový gril postaviť záhradný dizajn

Vhodné miesto na grilovanie

Predtým ako si postavíte gril sami, mali by ste najskôr nájsť to správne miesto. V ideálnom prípade by to malo byť v bezprostrednej blízkosti vášho domova. Koniec koncov, musíte produkty vždy podporovať. Nezabudnite zarovnať systém s vetrom. Otázkami, ktoré by boli dôležité v tejto súvislosti, sú najmä tieto:

Kde by mal vôňu ísť?

Na ktorej strane by sa mal horiaci materiál postaviť? Pretože toto musí chrániť, aby tam oheň nechodil. V zásade sa odporúča aj odstránenie stromov a trávy, aby bola zaručená bezpečnosť všetkých ľudí okolo nich.

Pripravte si chutné jedlo na záhrade na vlastnom grile

tehlový gril diy nápady záhradné rámovanieV akej forme chcete vybudovať záhradný gril?

tehlový gril sám stavia nápady záhrada

Pripravte základňu

Začnite teraz s prípravou základne pre inštaláciu krbu. Po prvé, budete musieť vykopať príslušnú oblasť okolo 10 cm. Potom položte drevené trámy. Tieto by mali mať hrúbku asi 15 cm. Vytvorte betónovú zmes s vodou a cementom. Na ňom musí byť vrstva asi 8 cm. Uprostred toho musí byť malý vpust. Po tomto štádiu by ste mali byť trpezliví a počkať ďalších 48 hodín, kým zostane ďalší projekt pokračovať.

projekt

Ďalším krokom, ktorý musíte prejsť pri výrobe tehál a malt, je navrhnúť. Po prvé, výška musí byť určená. Najlepšie by malo byť medzi 70 cm a 1 metrom. Rúra by mala byť nižšia 10 až 12 palcov. Niektoré projekty zahŕňajú aj niektoré štádiá, v ktorých sa dajú použiť potrebné nástroje.

Mramorové grilovanie – chceš si na záhrade?

tehly barbecue záhradný gril postaviť diy nápady záhradný dizajn záhrada nápady

Krok za krokom

Teraz si postavte tehlový barbecue krok za krokom. Vložte dve vrstvy tehál bez toho, aby ste ich upravovali akýmkoľvek spôsobom. Musia byť priamo na povrchu betónu. Napíšte, kde by mali tehly ísť spôsobom, ktorý môžete pochopiť.

Suché tehly by mali byť striekané vodou predtým, ako sú konečne fixované. Odborníci odporúčajú, aby sa to uskutočnilo dokonca deň pred procesom výstavby. Takže dlaždice získajú svoju vlhkosť, ale povrch bude suchý.

Vykonajte plán na začiatku

tehlový gril grilovanie sami stavať DIY nápady záhrada

Teraz potrebujete maltu. Môžete to urobiť sami. Na tento účel najlepšie premiešajte s hydroxylovým vápnom, portlandským cementom a hrubým pieskom. Pridajte dostatok vody. Hotová zmes by mala mať konzistenciu konzistencie hlienu.

Vložte prvú vrstvu tehál a dbajte na to, aby malta neprekročila stanovené limity. Vyplňte medzery medzi tehálmi a časťou zmesi. Nakoniec by ste mali mať zdravú a pevnú základňu.

Vytvorte potrebné nástroje

tehlový gril gril sám postaviť tehlové malty diy nápady

Teraz pokračujte na rovnakom princípe s vlastnou konštrukciou grilu.

Po položení každej dlaždice by ste ju mali tlačiť ťažkým predmetom

tehla grilovanie záhradný gril postaviť si diy

Teraz odstráňte redundantnú zmes z tehál.

Pri každých 3-4 riadkoch skontrolujte, či sú tehly vzpriamené a uistite sa, že steny sú vzpriamené. Táto fáza sa môže použiť aj na prácu na zváracích prvkoch. Toto sa vykonáva v horizontálnom a vertikálnom poradí. Pomáhate tým, aby malta prenikla do medzery tehál. Takže grilovanie, ktoré postavíte, vyzerá oveľa atraktívnejšie na konci dňa.

Usporiadať tehly

tehly barbecue sami postaviť tehly usporiadať diy nápady

Vložte niekoľko kovových tyčí medzi jednotlivé rady dlaždíc. Tieto musia byť dokonale prispôsobené konštrukcii grilu a jeho výške. Podporujú nielen grilovanie, ale aj veľmi atraktívny vzhľad.

Rezanie z tehál

Od začiatku odporúčame, aby ste si vybrali model z grilu a vytvorili si vlastný, čo vyžaduje minimálny výkon pri konečnom odstránení. Ale bez ohľadu na to, ako dobre spĺňate túto podmienku, určite sa nemôžete celkom vyhnúť potrebe rezania dlaždíc. Ak je to len jeden alebo dva kusy, môžete riskovať niektoré mechanické metódy. V opačnom prípade je najlepšie použiť elektrické rezacie zariadenie.

Konečné riadky vám robia pevné tehly. Potom odišlite a užite si úplne novú oblasť grilovania!

Prajeme Vám nádherné leto a veľa príjemných hodín na vlastné grilovanie na otvorenom priestranstve!

Štýlové tehly barbecue a kombinovať s krbom

tehla gril záhradný krb diy záhrada

Záhradný krb a kombinácia grilovania

tehlová mriežka diy dekor záhrada

Vybudovať funkčné grilovanie sami

tehlové záhradné záhradné stavebné kroky

Vytvorte dobrý plán, ako začnete pracovať

Záhradný gril Vytváranie krokov urobiť záhradu