Rúry sa učia na prstoch – ukážeme, ako to funguje!

Kto môže pípať na svojich prstoch a aký je účel tohto píšťalka?

Tí, ktorí dokážu zistiť, že je to ľahké, tí, ktorí to nedokážu, sa naozaj chcú naučiť a nikdy sa nedostanú. Ako dobré je píšať a prečo sa chceme s týmto príspevkom dozvedieť.

Naučiť sa píšťalku môže uspieť s množstvom praxe

Potrubie je sociálna zručnosť, ktorá je rovnako stará ako človek sám. S píšťalka muž mohol hlasno a rýchlo dať jasný signál, alebo dať príkazy. Neverbálna komunikácia by mohla a môže dobre fungovať píšťalkou. Špeciálne a emocionálne stavy nájdu adekvátny výraz prostredníctvom pískania. Tam sú príležitostné príležitosti, ktoré kričať po hlasnom píšťalku.

Pán prsteňov píšťalku učiť sa ilustrácie6

Uhol medzi prstami určuje hĺbku zvuku

Či už chcete len pípať na festivale alebo na štadióne, alebo sa len chcete naučiť novú zručnosť, učiť sa píšťalku nemôže ublížiť. Naopak. Dokonca aj v 21. storočí, keď sa život stáva hlasnejším a farebnejším, vás dovedie šikovný pískanie.

Volanie taxíka by bolo nemysliteľné v New Yorku bez pískania.

Pán prsteňov učiť ilustráciu2
Pán prsteňov učí sa ilustráciu5

Nakoniec píšte svoju obľúbenú melódiu

Môžete pípať melódiu lepšie ako bzučanie. Začiatok a koniec hry sú známe tým, že sú zapnuté a vypnuté. Ako varovný signál alebo výraz eufórie pískanie znie dobre.

lord krúžkov, ktorí sa učia všímať si ilustráciu9Pískanie ako sociálna zručnosť

Chcete byť schopní správne zapípať, aby vás vaši priatelia počuli aj keď sú veľmi ďaleko? Potom rozšírite svoj index a stredné prsty a umiestnite ich vedľa seba. Jazyk sa bude pohybovať dozadu, kým sa nedotkne šľachy. Potom jemne pritlačte prsty na jazyk a vyfukujte nejaký vzduch. Vyskúšajte to tak často, kým nebudete mať hlasný zvuk.

Pán prsteňov učiť ilustráciu10

Vyskúšajte to von a von 

Pamätajte, že úspešná píšťalka môže byť pre vás obrovským úspechom. Tešíme sa na malé veci, pretože presne to, čo vám vysvetľuje šťastnú osobu!

Vyjadrite svoje silné emócie skrz pískanie Pán prsteňov sa naučí pípať

naučiť sa píšťalky

Uhol 45 ° a zvinutý jazyk 

Pán prsteňov učí ilustráciu

S videom sa dostanete do detailov píšťalky

Hlasité pískanie dáva jasné signály 

Ďalšie tipy na úspešné píšťalky

Môžete tu písať svoju správu

Pán prsteňov učiť ilustráciu4