DIY projekt: Vytvorte si svoj vlastný stôl – 25 inšpirujúcich príkladov a nápadov

DIY stôl stavať drevo DIY projektyPríklady, ktoré vás inšpirovajú k tomu, aby ste sami postavili stôl

Ak ste už nejaký čas pracovali mimo domova, ste si vedomí dôležitosti zodpovedajúceho nábytku. Stôl má, ako je dobre známe, vedúcu dôležitosť.

Stôl na zákazku sa môže stať príliš drahým riešením. Ale to nie je vaša jediná voľba. Nasledujúce príklady ukazujú, že nie je také ťažké vytvoriť si sami veľký stôl.

DIY stôl

DIY stôl sám stavia v škandinávskom štýle
Potrebujete praktický pracovný stôl pre domácu kanceláriu?

DIY stôl si postaviť drevený pracovný stôl pracovný stôl

Urobte hotové modely a návrhy ako model

Nasledujúce príklady majú jednu spoločnú vec. Boli inšpirované hotovými modelmi alebo zaujímavými návrhmi. Niekedy vyzerajú ako kúpené. Jeden je príjemne prekvapený, keď zistíme, čo vlastne stojí za ním.

Praktická stolová konštrukcia: kancelársky stôl s extra úložným priestorom 

DIY stôl sám stavať pracovný stôl s dostatkom úložného priestoruPrinášte nejaké stoly dohromady v rovnakej výške

Máte niekoľko rôznych tabuliek, ktoré sú v rovnakej výške? Možno ich môžete spojiť. To by mohlo viesť k ideálnemu pracovisku s veľkým stolom.

Buďte kreatívni ...

DIY pracovný stôl samoobslužný workshop ateliér pracovný stôl

Bočný stôl môže byť tiež ideálnym pracoviskom

Niektorí ľudia radšej pracujú v postavení. Ste jedným z nich? Potom môžete ľahko vytvoriť svoj stôl sami. Môžete umiestniť bočný stôl na rôzne kusy nábytku a prácu stojí tam.

Pracujte stojaci

DIY stôl sám postaviť bočný stôl

Navrhnite jednoduché DIY stoly ako stôl

Vlastne dizajn domáceho stola nie je vždy taký komplikovaný. Urobte všetko jednoduché. Vytvorte jednoduchú tabuľku a jednoducho upravte výšku a iné rozmery podľa svojich potrieb pri práci.

Jednoduchý dizajn stolov z dreva

DIY stôl sám stavať drevený pracovný stôl

Vytvorte mini desk pre laptop sám

Koľko miesta potrebujete na domácom stole? Stačí stačiť na ňu laptop. Nižšie sú uvedené nápady pre kancelárske stoličky tohto typu. Niektoré môžu byť zatvorené. Zamyslite sa nad výberom skvelých farieb, ktoré vylepšujú atmosféru.

Nájdite šikovné riešenie!

DIY stôl stavať si drevený pracovný stôl kabinetu

Spojte rôzne materiály

Nábytok nás musí fascinovať. To je dôvod, prečo sme často robili bez DIY predmety v prospech návrhárskeho nábytku kúpil. Existuje niekoľko trikov, ktoré vás urobia skutočne jedinečným stolom sami. Jedným z nich je kombinácia rôznych materiálov. Veľké DIY stoly sú vytvorené pomocou obidvoch vinylov a dreva.

Odošlite počítačovú tabuľku so skleneným panelom

DIY stôl si stavať drevené nohy zo sklených panelov

Plávajúca tabuľka

Prečo nevytvoríte plávajúci stôl? Musíte to opraviť na stene správnymi prostriedkami. To ponecháva veľa voľného miesta na podlahe.

Ako ušetriť miesto ...

DIY stôl sám vytvára kreatívne DIY projekty

Postavte si nový stôl zo starožitných stolov sami

Máte radi starožitné kusy nábytku? Máte takéto doma? Napríklad staré stoly pre šijacie stroje môžu byť použité na vytvorenie skvelých nových stolov. Vyzerajú skvelo a inšpirujú tvorivú činnosť.

Znovu vytvorte starý šijací stroj

DIY stôl si vytvoriť pracovný stôl Singer šijací stroj

Hrajte s funkciami

Existuje aj trend smerom k multifunkčnosti s nábytkom z domácich potrieb. Stôl môže byť použitý aj na iné účely. Môže slúžiť ako regál alebo úložný priestor. Tieto a ďalšie multifunkčné riešenia možno vidieť v nasledujúcich príkladoch.

Praktické riešenie založené na stene náradia

DIY stôl sám stavia drevený panel elegantné farebné akcenty

Otočte dve drevené police a dosku do praktického stola

DIY stôl si stavať sklenené horné drevené police

Pre tento DIY projekt potrebujete iba jednu drevenú dosku a 4 drevené debny

DIY stôl postaviť si z drevených krabíc DIY stôl sám stavať DIY projekty z drevených krabíc Pracovný stôl postaviť masívne drevo a kovové nohyDIY stôl s vlastnou budovou Hozlkisten regálové vnútorné rastlinyDIY stôl vlastné postaviť domáce kancelárie domáce doplnky vlastné postavenéDIY stôl sám postaviť pracovný stôl DIY stôl vytvára nápady domácej pracovnej stoličky z masívneho dreva DIY stôl sám vytvára nápady a príklady DIY Desk sám, stavebný materiál drevo DIY stôl sám postaviť nábytok z paletStôl sám postaviť drevené panely masívne drevené zásuvky kovové nohyDIY stôl samo postaviť nápady masívny drevený panel namontovaný na stenu