& Quote; Starnutie starého na nový nábytok “- Recyklácia nábytku je zábavná a dobrá pre životné prostredie

Každý kus nábytku má svoje šarm a najmä ak už má pár dní pod pásom. Určite môžete vždy získať nový kus nábytku, ak to neurobí starý dobrý kus, ale charizma a jedinečnosť starého kusu nábytku je neoceniteľná.

Nemusíte sa nevyhnutne rozlúčiť s dobrým dielom len preto, že sa môže stať starý a opotrebovaný. Napríklad staré kusy nábytku, ako sú stoličky, stolíky, skrinky a lavice, môžu byť použité na výrobu nových, veľmi špeciálnych predmetov s niekoľkými jednoduchými vylepšeniami a zručnosťami. Spopolnenie starého nábytku nielenže vytvára priestor pre kreativitu, ale je aj veľmi šetrné k životnému prostrediu.

"Z starého nového nábytku" - Dotyk starožitností

Nápady zo starého nábytku robia nový nábytok

Starý drevený kuchynský stôl, kde sa slávili pekné rodinné oslavy, každodenné raňajky prebiehali a deti hrajú. Jeho povrch je pokrytý škrabancami a farba je krehká. Avšak stále nie je žiaden kus nábytku, ktorý by mal byť zlikvidovaný. A čo úplne nová farba? Najmä drevené stoly sú ideálne na to, aby ste si ich urobili v niekoľkých jednoduchých krokoch. Pri lakovaní môže byť povrch brúsený brúskou a znovu sa objaví prirodzené zrno dreva. Ak si vezmete priedušnú glazúru v bielej farbe, opatrne maľte stôl, nechajte farbu suchú, vyzerá to znova ako nová.

môže okoreniť k celej veci jemne opäť roztiahne cez neho danú farbu, nechajte zaschnúť a teraz (zhruba) s brúsnym papierom na všetkých rohov a okrajov stola a ktorí chcú dať trochu anschleift na povrchu prvej vrstvy. To dáva stolu veľmi špeciálne oblečenie a nádych starožitností. Samozrejme, že by ste mohli urobiť to isté a postaviť si nábytok sami, ktorý potom neskôr upravíte a upravíte podľa toho. Čistenie a brúsenie kriedy alebo matnej bielej farby je veľmi jednoduché a mimoriadne ekologické, ak použijete iba priedušnú farbu bez rozpúšťadiel, čo zrejme najlepšie vyzerá aj tu.

remeselné nápady zo starého robia nový nábytok

Staré kreslo - nové sedadlo

Najmä drevené stoličky, keď sa používajú veľa, rýchlo vykazujú známky opotrebenia. Nohy sa otáčajú, opierka chrbta je uvoľnená alebo skrutky opierky a sedadla sa znova a znova uvoľňujú. Vo väčšine prípadov sa však farba nepáči, alebo je sedadlo veľmi opotrebované. Opäť pomáha novým náterom farby, kovania sa dajú obnoviť a opierka môže byť opätovne prilepená. Vonkajšia tkanina sedačky možno oddeliť veľmi často, potom ako jeden hľadá nové tkaniny vzor, ​​znížiť ju tak, že tam je niečo viac ako vhodný na sedadle, a zapisuje okraje tkaniny s tupým nožom o .. Podľa znenia z sedlo. Ak nie je k dispozícii žiaden rám, môžete tiež pripevniť tkaninu špeciálnymi polstrovanými nitmi. A každé kreslo sa stáva absolútne obľúbeným miestom.

Euro paletová posteľ - od starého až po nový nábytok

nábytok vyrobený z paliet zo starého nového nábytku

Euro palety ako nábytok

Z lavíc, cez ležiace priestory na chladenie, na posteľ. Z euro palet je možné drobet takmer každý kus nábytku. Štandardné rozmery palet umožňujú veľmi jednoduchú prácu a rezanie, a dokonca aj ako polica alebo šatník so zásuvkami sú tieto palety skutočnými výmennými umelcami. Napríklad vzhľadom na to štyri palety vysokú, ona ťahy s ľahkou priedušnou, bezfarebným lakom bez rozpúšťadla, alebo v akejkoľvek farbe, okamžite nádherný bielizník. Jednoducho položte na povrch rezanú drevenú dosku alebo sklenú platňu, upevnite ju. Príslušné otvory paliet používaných ako šuplíky, teraz stačí len pravidelne hľadaní vhodných zásuviek (objemný odpad atď) urobiť, a máte veľmi unikátny a chladné komodu pre každú oblasť.

Zmeňte starý na nový nábytok - Prestavte starý nábytok sami

remodelovať starý nábytok zo starého nového nábytku

Zmeňte starý na nový nábytok

staré stoličky zo starého robiť nový nábytok

zo starého robiť nový nábytok basteliden