Naplánovať šatňu – vybaviť 50 šatne elegantné

Kožušinový kožušinový kožený biely koberec

Úžasné objednávacie systémy v šatni

rímsa

Profil veniec je extravagantný šatník sa ukazuje ako jemný dotyk, ktorý dáva miestnosti dokonalý pocit. Ako butik, oblečenie, topánky a dokonca aj knihy, aby miestnosť vyzerať krásne.

Sedací priestor a figuríny

Ak chcete mať pocit, že ste v obchode s oblečením v šatni, pridajte posedenie - ideálny priestor pre svojich priateľov, aby im pomohli vybrať si svoje oblečenie. Pre extra chic, pridajte manekýn, aby ste si ukázali svoje oblečenie, ak je to možné.

Lôžková skriňa - zásuvkový skriňový plán

Nič nevyzerá ako nechutné ako špinavé oblečenie v šatni. Skryť bielizeň vo vstavanej bielizni. Navyše, väčšina bielizne je vybavená bielizňou, takže môžete rýchlejšie odstrániť bielizeň, čo zjednodušuje deň prania.

Naplánujte šatňu

Šatňa zárubne zábradlie šperky náhrdelníky
komorník

Typickým znakom butiku je krásne a atraktívne oblečenie, ktoré je na displeji. Či už si objednáte svoje denné oblečenie, alebo jednoducho chcete vystavovať svoje skvelé koktejlové šaty, komorník je tou najlepšou voľbou pre vás.

police

Zatiaľ čo šperk na šperky je vhodný a skvelý pre väčšinu drobností, osoba s dlhými náhrdelníkmi môže potrebovať rôzne druhy klenotov. Báječný spôsob, ako vyzdobiť šatník tým, že zobrazíte svoje obľúbené príslušenstvo a drahokamy.

Systém vidieckych zariadení v šatni
zebra koberec šatňa stoličky veľké zrkadlové lustrové topánky
Zabezpečené šatne - pánske šaty
  oblek oblečenie show šatník regály drevo