Trendový nábytok zo starých kufrov, aby ste sa sami

Moderný nábytok zo starých kufríkov vytvára ružovú farbu

Dajte starým kufrom nový život

V každom prípade, či už ste milenka alebo ste vždy chceli byť aktuálny, určite si budete užívať kúzlo a históriu nádherných kúskov.
Kufor, ktorý cestuje priestorom a časom, by sa mal prebudiť do nového života. Existuje nejaký lepší nápad, ako otočenie kufra do časti interiéru?

Tu sme zhromaždili niektoré DIY projekty, ktoré prezentujú našu tému. Pozrite sa na všetky tieto domáce kusy nábytku zo starých kufrov.

Bočné stoly - Trendy nábytok zo starých kufrov, aby ste sa urobili

Trendový nábytok zo starých kufríkov, aby ste si vytvorili biely povrch
Jednoduchý DIY projekt

Moderný nábytok vyrobený zo starých kufríkov sám o sebe robí bočný stôl vinobranie

Tento vinobný kufor bol premenený na perfektné offshore príslušenstvo. Biela farba dáva túto domácu umeleckú tvorbu pohľad ošumělý-šik-Pridajte nejaké ďalšie akcenty a získate bočný stôl.

Roztomilý nočný stolík z kufra

Trendy nábytok zo starých kuforov, aby sa vinobranie kolínskej modrejTento krásny korkový modrý kufor od firmy Reeves (Zdobená brána) teraz slúži ako pozoruhodný nočný stolík. Ohýbané stolové nohy zo zbaveného stola sú posledným prírastkom domáceho projektu. Ak si vyberiete kusy a diely pre takú DIY, choďte na garážový blší trh, kde nájdete veľa rôznych nálezov.

Tradičná stolová lampa a jednoduchá kvetinová váza dopĺňajú atmosféru

Moderný nábytok vyrobený zo starých kuforov vytvára nohy nočný stôl modrej farby

Pri pohľade zblízka

Moderný nábytok zo starých kufrov, aby ste si vytvorili svoj vlastný šikovný dizajn

Konferenčné stolíky na kávu

Moderný nábytok vyrobený zo starých kufrov pre stolové krátke nohy

Tento kufor je tvorený sofistikovaným konferenčným stolíkom in Blesk rýchlo transformovaný. Nohy nábytku s vstavanými skrutkami robia tento projekt vhodný pre každú úroveň zručností. Pokúste sa skombinovať detaily prípadu s kovovými akcentmi stôp stolov, aby ste dosiahli skvelý efekt.

Efektívny DIY projekt - sklenený stôl pre obytnú plochuModerný nábytok, vyrobený zo starých kufrov, je vyrobený zo stolného skla

Staré kufre slúžia novému účelu

Moderný nábytok zo starých kufrov na výrobu sklenenej stolovej doskyTento konferenčný stolík vyrobený Jessie (Lenny a Eva) kombinuje dva nezodpovedané kufre neuveriteľným spôsobom. Sklenená stolová doska, na kufríkoch, vyzerá zvláštne. Ak chcete na tento stôl umiestniť nápoje a jedlo, vyberte kufre, ktoré sú ploché.

Pesové lôžka zo starých kufrov

Moderný nábytok zo starých kufríkov, aby sa vaša vlastná psí posteľ červená

Pes posteľ v béžových odtieňochNábytok zo starých kufríkov, aby ste si vyrobili béžovú farebnú psíkovú posteľ

Pohodlná postieľka pre vášho obľúbeného psa

Moderný nábytok zo starých kufrov na psov

Ďalšie akcenty       Nábytok zo starých kufrov je sám    Jedinečná polica vyrobená v štýle Nábytok zo starých kufrov na výrobu nástenných regálov