Zostavte chladné betónové svietidlo sami: pokyny od firmy Saris Garage

Hľadáte konkrétnu lampu, aby ste to urobili sami? Potom ste na správnom mieste, pretože Christian a Sari z blogu Saris Garage vám ukážu, aké ľahké a predovšetkým to, akú veľa zábavy môže byť nalievať lampu z betónu. Sari a Christian zaoberať okrem svojich upcycling nábytku a bytových doplnkov s témou betónovou výzdobou a teraz sa môže pochváliť niektoré projekty DIY, chcú vo svojom vlastnom dome, milovníci betónové istý rád. Tu nájdete príručku betón lampa z garáže v meste Saris.

Tvorivá betónová výzdoba, kdekoľvek vidieť oko

Nezáleží na tom, či nakupujete pri okne, listujete cez rôzne časopisy o živote a vybavovaní alebo surfujete na internete. Betón Deko je v súčasnosti veľmi trendový a nachádza sa vo všetkých jeho formách a funkciách. So spoločnosťou Kreativ Beton je možné všetky možné predpoklady vylievať do tvaru. Ak sa chcete ešte viac zblížiť s materiálom a experimentovať s ním, môžete použiť Knetbeton, ktorý môže byť hnetaný ako modelovací hlina a má ešte väčší dizajnový potenciál.

Lampa z betónu Saris Garage (1)

Naša betónová lampa - betón nemusí byť vždy chladný

Betón je podhodnotený ako materiál veľmi rýchly. V minulosti býval len studený stavebný materiál, v kombinácii s farebnými akcentami alebo svetlom je absolútnym vrcholom vo vašom domove. Či vystavenej bytových betónovej steny môžu mať vplyv na moderné obývacia izba alebo s malými betónovými dekoratívnymi prvkami, domov je vyzdobený v kombinácii so správnymi bytových doplnkov a niektoré farba je betónová výzdoba je dnes všadeprítomný jeho miesto ako naše betónovou lampu.

Myšlienka odlievania betónovej lampy do krúžku znie veľmi vzrušujúco, zvlášť keď vidíte, aké ľahké je to, aby ste to urobili sami. Aj tu dva zostali ich myšlienky upcycling verné a držali vedľa tvorivé konkrétnych prázdnych jám pohárov pred bankou fľaše a chytro zabudované do jeho betónu lampy kutilov. Toto betónové svietidlo skutočne nevyžaduje veľa. Okrem vyššie uvedeného skla a kreatívneho betónu potrebujete guľovú misku a príslušenstvo na lampu alebo LED svetlo. K tomu je prilepené na jam džbán s vekom smerom dole s nejakým horúcim lepidlom do misy, premiešajte tvorivé betónu o závislosti na výrobcovi, ale tiež dať misku a nechajte zaschnúť betónovej zmesi cez noc.

Betónová lampa Saris Garage (3)

Druhý deň už môžete postupovať podľa druhého kroku. Aby ste to urobili, odpojte prvú časť lampy od misy a naplňte misku tvorivým betónom. Nakoniec umiestnite hotovú časť lampy do stredu čerstvo premiešanej betónovej hmoty a použite ju ako dištančné malé drevo. Opäť nasledujúci deň sa z misky môže opäť vyriešiť celá betónová lampa. Nechajte betónové svietidlo niekoľko dní suché. Nakoniec vyrežete otvor vo veku skla a nechajte držiak lampy alebo strunu svetiel. Hotovo.

Ak máte nejaké ťažkosti s dodržiavaním pokynov konkrétnych svietidiel, nie je to žiadny problém. V garáži spoločnosti Sari nájdete znova podrobnejšie pokyny krok za krokom a DIY video, v ktorom Sari všetko zobrazuje a vysvetľuje presne. Tu je jej DIY blog www.sarisgarage.de

   Betónová lampa podľa Saris Garage (4)

Betónová lampa Saris Garage (2)