DIY nápady dekorácie z regenerovaného dreva

DIY nápady dekorácie z rekultivovanej drevenej čelnej palety

DIY nápady dekorácie z regenerovaného dreva

V súčasnosti sa kladie dôraz na ekologickú domácu výzdobu. Použitie syntetických materiálov je nahradené prírodnými materiálmi. A čo je vybraté? Rekultivované drevo. Vzostup z opotrebovaného dreva v interiéri sa mení na bodové svietidlo.

Zaujíma vás tento trend?
Tu sú niektoré zaujímavé projekty, ktoré sme nedávno objavili.

Umelecké prvky

DIY nápady dekorácie vyrobené z recyklovaného dreva hovorí wall deco sami
Tento domáci projekt kombinuje dva smery návrhu: typografia a využitie regenerovaného dreva. Tento vyradený plot sa premenil na recyklovanú výzdobu, ukazuje zelenú farbu najlepšie. Pri výbere inšpiratívnej ponuky si uistite, že symbolizuje váš životný štýl.

Rustický dotyk

DIY dekorácie nápady z recyklovaných drevených rámov vinylových písmen

Pridajte kúsok rustikálneho šarmu do vašej kuchyne s týmto drobným znamením Tammy - Homespun Happenings. Premeňte opotrebované drevo na vyzerajúci umelecký predmet. Vinylové písmená sú skvelou príležitosťou pre tých z vás, ktorí nemajú radi mozgovú mŕtvicu.

DIY nápady dekorácie z recyklovanej technológie drevenej struny zelenejPopulárna technika káblov dáva dôraz na túto kuchyňu (vyrobenú spoločnosťou Yvonne - Šaty v hniezde). Opotrebované biele lakované drevené dosky sú ideálnym akcentom na stenu v jedálni.

Obkladanie stien a dizajn

DIY nápady dekorácie z rekultivovanej drevenej nástennej steny design

Nepotrebujete veľa peňazí na to, aby ste urobili tento nábytkový nástěnný nábytok z Larissy (Prodigal Pieces). Z rekultivovaného dreva sa vyrábajú roztomilé náladové nástenné hodiny. Ak vytvoríte číslice, musíte vyrobené hodiny priniesť iba v správnej polohe.

Zobraziť rodinné fotografie

DIY nápady dekorácie z regenerovaných drevených paletových rodinných fotografií

Ukážte najkrajšie rodinné fotografie s jedinečnou domácou vitrínou. Drevená paleta jednoducho vyzerá ako plastová, keď je pripevnená k bielej stene. Pri výbere fotografií zabezpečte vysokokvalitné rohože a rámček. Tieto malé detaily robia váš DIY projekt vyzerajúci nadčasový.

Silueta hlavy losa

DIY dekorácie nápady z regenerované dreva moose siluetu

Zimný interiérový dizajn získa moderný vzhľad s týmto projektom DIY. Silueta losovej hlavy je šťastné zlepšenie od tradičnej poľovníckej trofeje. Môžete použiť rôzne druhy dreva, takže kombinujte regenerované pozostatky, ktoré pripomínajú.

Masívna čiapka z drevených paliet

DIY nápady dekorácie z recyklovaného dreva posteľ headboard nočný stolík         Pevné, bizarné otvorené police v kuchyni

DIY dekorácie nápady z regenerovaného dreveného nábytku otvorené police kuchyne

Pozreté podrobne

DIY nápady dekorácie z regenerovaných drevených regálov kuchynských dosiek