Inštalácia okien do vnútra – 15 príkladov na prehliadanie

fensterbank-inside-install-Jednorazové opona-kvetinový vzor-bunt-happy

Inštalácia okien do vnútra - Ako si uvedomíte túto myšlienku?

parapety môže poskytnúť pridanú hodnotu vo vašej izbe elegantným spôsobom. Oni robia miestnosť oveľa očarujúce a vytvoriť ohnisko, najmä v izbách s nádherným výhľadom.

Obzvlášť vhodné je parapet pre izby s nádherným panoramatickým výhľadom.

Akonáhle ponecháte nové zariadenie v rámci existujúceho rámca, vyhnite sa aj nákladným štrukturálnym zmenám. Samozrejme, ak chcete urobiť, môžete získať úžasné výsledky. Je na vás. Máme pre vás niekoľko príkladov. Nebojte sa premeniť na inšpiráciu pre projekt vášho vkusu a rozpočtu.

Ako správne vložiť sedadlo okna

fensterbank-inside-install-Jednorazové stolný šach-playing
Typ projektu: Pridajte parapet

Prečo: Ak chcete vytvoriť viac sedadiel, vytvorte pivot s krásnymi pohľadmi a urobte priestor oveľa očarujúcejší.

Kto by mal najať: Jednoduchšie projekty sú prácou v zručnostiach miestneho dodávateľa alebo inštalátora okien. Väčšina miest má toľko. Hľadajte obchody s oknami a dverami vo vašej oblasti a nechajte odborníkov poradiť tam o vhodných možnostiach. Hlavný staviteľ by bol vhodný pre riešenia na mieru.

Počet sedadiel v závislosti od typu miestnosti

parapety, parapety-inside-install-relaxačný kútik-žlto-Throw

obývačka

Táto miestnosť vyzerá na nádhernom mieste. Tu máte okno s príslušnými sedadlami. Nábytok zariadenie dokonale dokončí. K dispozícii je tiež priestor pre hry a domácu úlohu. Toto usporiadanie si vyžaduje štrukturálnu činnosť. Okná sa používali v hnedom okne rozsiahlych stien, ktoré sa rozprestierajú od podlahy po strop. Takéto zariadenie je ale veľmi nákladné.

Obývacia izba je vybavená pohodlným oknom

fensterbank-inside-install-Throw-bin-book čítanie kútikjedáleň

Toto okno bolo tu zabudované do vonkajšej steny. Vďaka tomu vytvorili ďalšie miesta na tomto krásnom stole. V závislosti od typu konfigurácie môže mať inštalácia aj inú cenu. Ak sú steny hnedého okna a sedadiel úplne dolu k podlahe, možno budete musieť urobiť mnoho štrukturálnych zmien.

Jedálenský stôl s parapetom a drevenými stoličkami

fensterbank-inside-install-jedálenský stôl, stoličky jedáleň, okno

Výrobcovia okien väčšinou predávajú prefabrikované jednotky rovnakého tvaru a veľkosti. Je to výroba vo väčších množstvách, ktoré potom predávate v obchodoch. Stavitelia zvyčajne vytvárajú otvory s príslušnými rozmermi.

Okná so zelenou podšívkou a početnými vankúšmi - harmonické farebné schéma

fensterbank-install-in-jedálenský izba a jedálenský stôl-peklo-Throw

kuchyne

Ktoré kuchynské vybavenie by nezískalo prínosy z takého dizajnu, ktorý dovoľuje toľko prirodzeného svetla do toho plynúť? Aj keď je okno zálivu oddelené, má vlastné steny. Tento príklad má naznačovať, že by ste mali sledovať štruktúru inštalácie. Vzhľadom na zmeny v architektúre majitelia získali viac priestoru.

Všimli ste si zásuvky, ktoré ste vložili do sedadla okna?

kuchynské nápady kuchyne-island-parapet-inside-install-relaxačný kútik

študovňa

Okno robí túto miestnosť veľmi príjemným miestom. Tu je príklad na hranici medzi meraním a hotovým riešením. Môžete vidieť, že okno pozície bolo vložené do výrezu primárnej steny. Napriek tomu každé okno je individuálne a má svoj vlastný obklad. Celá stavba je viditeľná na tvári domu.

Integrujte relaxačný kútik (parapet) do domácej kancelárie

arbeitszimmer-desk-parapety, parapety-inside-install-relaxačný kútik

spálne

Snažte sa predstaviť otvor v tejto stene bez okna zálivu. Pravdepodobne si uvedomíte, že ide o bývalé, pomerne veľké okno. Následne sa nahradilo okno s hradbami. Ak máte vo svojom dome rovnakú veľkosť, mohli by ste urobiť takúto zmenu. V mnohých prípadoch to nie je príliš drahá konštrukcia.

Windowsill v spálni - pridajte ďalší romantický prvok

spálňa posteľ-romanticko-parapety, parapety-inside-install-relaxačný kútik

Tenký filigránový rámec z tohto okna je autentický. Pridáva veľkú hodnotu pri pohľade z tejto miestnosti. Bez ohľadu na to, aký vzhľad si vyberiete, všetky okná a otvory by mali mať spoločný vzhľad.

Vytvorte pohodlný relaxačný kútik na parapete

romanticko-spálňa-parapet-install-relaxačný kútik-opona-clona

V tejto spálni má okno s hradbami tri steny a každé z nich má okno

fensterbank-inside-install-Jednorazové Ferb-nižší ťah hody-bin

Naozaj chcete mať sedadlo na okná, ale sú v určitých rámcoch obmedzené? Môžete stavať okolo okna, ako ste v tejto miestnosti tu. Dosiahnete rovnaký príjemný efekt.

Štýlové rozhodnutie

romanticko-spálne bed-parapety, parapety-inside-install-relaxačný kútik-view

Prvý krok: Po prvé, skontrolujte, či je k dispozícii priestranný priestor pre veľkosť sedenia. Niekedy musíte urobiť väčšie otvory a to samozrejme spôsobuje, že projekt je drahší. Ak potrebujete pretiahnuť existujúce pevné steny pre úplne nové otvory, mali by ste sa poradiť s architektom. Inžinier alebo staviteľ vám tiež poskytne dobré rady.

Okenné sedadlo v ázijskom štýle. Chcete piť čaj?

spálňa-parapet-parapet-install-nápoj z dreveným-tee-

Typické trvanie projektu:

Niektoré projekty sú veľmi krátke a môžu sa dokončiť veľmi rýchlo. Okenní predajcovia alebo inštalatéri môžu niekedy dokončiť to do niekoľkých hodín. Ak si však vyberiete riešenie vytvorené na mieru, mali by ste očakávať jeden až niekoľko týždňov. Konštrukcia lavičov na mieru so zásuvkami trvá veľmi dlho.

Povolenie: Toto určite potrebuje, pretože prelomenie nosných stien môže ohroziť budovu.

Najlepší čas na realizáciu projektu: budete potrebovať dobré počasie, pretože po určitú dobu bude múr otvorená vonku.

Okenné schodisko na schodoch

fensterbank-schodisko-inside-install-Throw-look-aussischt

Útulná čitáreň s malou knižnicou

fensterbank-inside-install-Throw matrace-Afričan-regály-útulné