Detská postieľka z europalet – Paletový nábytok DIY od firmy Saris Garage

Hľadáte nábytok na výrobu nábytku pre palety Nápady na postavenie detskej postieľky z europalet? Kresťan a ja (Sari) pravidelne navrhujeme a budeme stavať na europalete pre nášho DIY Upcycling Blog - Saris Garage. V našom najnovšom projekte sme pre svoju dcéru postavili jej detskú postieľku z palet, ktorú by sme chceli dnes predstaviť. Ak chcete viac, príďte sem na náš blog Saris Garage Nábytkové náradie na palety nábytku.

Europalety pre deti - Ktoré palety sú vhodné?

Je pravda, že môžete počuť postieľku v spojení s europaliet, trezor, niektorí rodičia majú veľké obavy, že by to mohlo poškodiť dieťa o svoje zdravie po tom, čo sú rôzne tovar prepravovaný na paletách, ktoré môžu priniesť bakteriálnej kontaminácii a v tranzite nie je celkom istý zabezpečiť, aby sa európske palety dostali na miesto určenia bez prachu. Preto používame iba nové europalety, ktoré sú špeciálne vyrobené pre stavbu paletového nábytku - a sú dodávané dobre zabalené priamo z továrne. Palivové lôžko samozrejme stráca premyslený nápad, ale zdravie dieťaťa je bezpodmienečné.

Posteľ z palet - je to všetko o jemnom doladení

Takže kto vzhľad nábytku z europaliet ako tak dobrý, ako nás a nechcel robiť bez neho v spálni, novej palety poskytujú bezohľadných alternatívy. Ak by ste sa rozhodli sa vám stále na použitých paliet, čo rozhodne neodporúčame najmä v detskej postieľke z paliet, informujte sa nutne to, čo bol tovar prepravený na europaliet a ohľadoch punč. Presný prehľad o najdôležitejších skutočnostiach európskych paliet a to, čo treba rešpektovať, nájdete na našom blogu.

Okrem stavu palet je veľmi dôležité, aby boli europalety dôkladne brúsené, pretože hovoríme o detskej postieľke, ako sme uviedli vyššie. Každé z detí vie, koľko sa drobní ľudia s veľkou fascináciou dotýkajú všetkého, objavujú a bavia sa v ústach. Z tohto dôvodu sú nevyhnutné hladké plochy na posteli. Mali by ste byť príliš vysiľujúce grind 05.04 europaliet Detská postieľka na vlastnú päsť, môžete si objednať si znížiť euro palety, kde tiež nájdete na našich stránkach.

Detská postieľka z europaliet DIY Saris Garáž (4)

Čo robí detskú postieľku od rozmerov teraz skutočnou detskou postieľkou?

Rovnako ako všetky ostatné deti, naša dcéra sa ráda rozlúči s príbehmi pred spaním, v ideálnom prípade je obklopená svojimi obľúbenými plyšovými hračky a bábikami. Z tohto dôvodu bolo pre nás dôležité pri plánovaní posteli europaliet, že jej postieľku mnoho storage - a skladovacie priestory, aby sa tak, že ich knihy a vypchaté zvieratá majú veľmi zvláštne miesto. Ešte dôležitejšie je v detskej postieľke, samozrejme Rausfallschutz, pretože, ako všetci vieme, sú aj malé deti v spánku celkom aktívne. Stretnutie všetkých štyroch, prevrátiť celé postele, sú niekedy s hlavou v nohe. Z tohto dôvodu sme prichádzali s myšlienkou poskytnúť funkciu na ochranu pred stratou a poskytnúť jej ďalšie regály na oboch stranách. Na nožnom konci sme jednoducho pripojili dve paletové dosky.

Samozrejme sme nechali otvorenie vstupu a výstupu. Aby vstupu nových paliet postele pôjde hladko, sme vybudovali našu dcéru z dreva, paliet euro a dvoch dosiek, sme tiež vzali palety malú stoličku.

Ak chcete vytvoriť viac úložného priestoru, máme dve zásuvky v posteli. Na to sme v drevárskej doske našli drevotriesku, lepili sme ich lepidlom a farebne. Aby sme dali palete posteli veľmi osobný dojem, napísali sme meno našej dcéry ako značku s palivovou tyčou na prednej strane dieťaťa, ktorá zodpovedá vzhľadu palety.

Detská postieľka z europaliet DIY Saris Garáž (6)

Ktoré matrace sme použili pre paletu?

Matrace pre detskú postieľku z europalet sme si vybrali. Na tento účel sa použil sedemzónový matrac s studenou penou, ktorý bol veľmi jednoducho rezný s ostrým nožom. Obstaranie na zodpovedajúce detské posteľné lístky nebolo žiadnym problémom. Aby sa malá osoba počas nočného otáčania neohrozila a nezapadala na predmety alebo niekde uviazla, šila som si postele. Na to som si šité zvyšky textílií a staré tepláky dohromady a naplnili ich plnkou bavlny, aby poskytovali mäkkú ochranu a hravo predstavujú perfektné polstrovanie.

Detská postieľka z euro palet DIY Saris Garáž (1)

Náš záver na detskú postieľku od firmy Europaletten DIY

Celkovo sme spolu s našou dcérou veľmi spokojní s posteľou, pretože ponúka všetko, čo robí detskú postieľku skutočným pocitovým miestom. Malá dievčina má rád zostať v posteli a večer ide oveľa lepšie spať. Medzitým vypchala malý oddiel ochrany proti strate s uterákmi a vybrala posteľ svojej obľúbenej bábiky. Ak máte pocit, že sa vám to páči a chceli by ste vidieť viac nápadov DIY s europaletami, pozrite si náš blog. https://www.sarisgarage.de

A tu môžete tiež sledovať video DIY:

Detská postieľka z europaliet DIY Saris Garáž (3)  Detská postieľka z europaliet DIY Saris Garáž (5)