Vyskúšajte si vlasy – 7 jednoduchých receptov na optimálnu starostlivosť o vlasy

make avokádo majonéza Fotor koláž

Ako urobiť správnu vlasovú liečbu sami

Nie je to prvýkrát, čo sa zaoberáme prírodnými výrobkami a ich neporovnateľným používaním ako kozmetika. Dnes sa zameriavame na starostlivosť o vlasy. Zvlášť po dlhej zimnej dobe môžu byť vaše vlasy unavené a stresované a potrebujú novú energiu, aby mohli znova vyžarovať zdravé.

Samozrejme, že na trhu nájdete širokú škálu vlasových ošetrení a masiek na vlasy, ako aj množstvo balzamy na vlasy, ktoré vám sľubujú neuveriteľné výsledky. K dispozícii je tiež veľmi široká škála kozmetických výrobkov, ktoré sú ekologicky a udržateľne vyrábané. Nič nemožno porovnávať s domácimi maskami a liečením. Dnes navrhujeme 7 jednoduchých a efektívnych spôsobov, ako urobiť sami svoje vlasy. Každá z týchto masiek na vlasy má hydratačný, posilňujúci, antiseptický a voskový účinok na vlasy. Môžete si vybrať, ktorý z týchto variantov budete používať na starostlivosť o vlasy na jar.

Začíname s našim prvým receptom:

Mask Honey Milk Hair

Haarkur sám vyrába medové mlieko
Pre kondicionér medového mlieka potrebujete len 1 čajovú lyžičku medu a 1 šálku čerstvého plnotučného mlieka. Dve zložky dobre premiešajte a pomaly masírujte kvapalinu do vlasových koreňov smerom nadol. Počkajte asi 15 minút a umyte vlasy vlažnou vodou a šampónom. Rozdiel si všimnete ihneď po vyschnutí vlasov. Vlasy vyzerajú nádherne a tiež príjemne jemné.

Svetlá maska ​​na vlasy s kokosovým maslom

Haarkur sám vyrába kokosové maslo

Táto vlasová kúra optimálne hydratuje vlasy. Všetko, čo potrebujete, je kúsok kokosového masla, ktoré vás zahreje vo vašich rukách. Potom všetko, čo musíte urobiť, je premiešať maslo do vlasov. Na omotanie vlasov použite osuškovú utierku. Počkajte približne 1 hodinu a opláchnite ju jemným šampónom a nechajte vlasy vyschnúť bez sušenia.

Banana Mandľový olej ošetrenie vlasov

Haarkur sám vyrába banányPuree zrelý banán a pridajte 3 kvapky mandľového oleja. Zmiešajte a pridajte zmes k vlasom. Po asi 25-30 minútach opláchnite vlažnou vodou a umyte vlasy šampónom. Ak je to možné, nepoužívajte sušič vlasov.

Jahoda vlasy maska

Haarkur sám vytvára jahodovú vlasovú maskuČoskoro prichádza čerstvá jahodová zber. Sladké pokušenie nie je len na jedenie. Jahody obsahujú toľko vitamínov, minerálov a stopových prvkov, ktoré sú ideálne na kozmetické účely. Príprava jahodovej masky na vlasy je obzvlášť rýchla a ľahká. Zmiešajte 1 šálku čerstvých jahôd, 1 žĺtok a 2 lyžice olivového oleja v miske. Zmiešajte zmes, kým sa nestane rovnomerná. Potom ich noste vo vlasoch a počkajte asi 20 minút. Potom umyte vlasy jemným šampónom.

Black Tea Rum Starostlivosť o vlasy

Haarkur sám robí Haarmask čierny čajový rum

Na prvý pohľad sa tento recept môže zdať trochu zvláštny, ale je veľmi efektívny a rovnako jednoduchý ako ostatné masky na vlasy z našej zbierky. Zmiešajte 1 čajovú lyžičku rumu a 1 čajovú lyžičku čierneho čaju. Maste si vlasy a nechajte ju sušiť 50 minút. Potom môžete opláchnuť.

Koňak vaječný žĺtok ošetrenie vlasov

urobiť si haarkur sám koňak vaječný žĺtok

Na to potrebujete 1 žĺtok a 3 až 5 polievkových lyžíc koňaku alebo brandy. Zmiešajte zložky a vložte kvapalinu do vlasových koreňov. Po 20 minútach opláchnite vlažnou vodou. Nie je to pre vás veľmi dôveryhodné? Skúste to len raz a okamžite pocítite liečivý účinok tejto vlasovej kúry.

Avocado Majonéza vlasy maska

ohrievajte si avokádo majonézu

Určite poznáte avokádo ako cenný zdroj nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E. Tieto zložky premenili túto exotickú na perfektnú prísadu pre Vašu starostlivosť o vlasy. Vezmite polovicu zrelého avokáda a 250 g vaječnej majonézy a premiešajte. Aplikujte zmes na vlasy a dôkladne masírujte korene vlasov. Po 20 minútach môžete opláchnuť vlažnou vodou a umyť šampónom.

Pravidelné sušenie fúkaním vlasov

    nechať haarkur vyfúkať suché vlasy

Studený vietor, mokrá a snehová pneumatika a navyše napínajte vlasy

Haarkur sám vytvára zimné vlasy

Potom sa pýtate, čo by ste mali robiť teraz

Haarkur sám robí prirodzenú starostlivosť o vlasy

Bolo by stáť účes len jedinou alternatívou?

haarkur sám vytvára napäté vlasy

Myslite na udržateľnosť

Haarkur sám robí dlhé vlasy

Chyťte prírodné produkty

haarkur sám príroda

Tieto vlasy dodávajú prirodzenému, zdravému žiareniu

haarkur sama o sebe vytvára vlasy

S domácim ošetrením vlasov môžu vaše vlasy vyzerať rovnako báječne

Haarkur sám tvorí lesklé vlasy