Najlepšie filmy, ktoré ste si videli – náš zoznam filmov

Najlepšie filmy, ktorých koniec nemôžete hádať vopred

 

Neočakávané udalosti v predmete a finále, ktoré nikto neočakával? Určite už dlho hľadáte takýto vzrušujúci film? Ste unavení z hľadania scenárov, ktorých vývoj je ľahko predvídateľný? Ak je to tak, potom sme pre vás vytvorili skvelý zoznam. Najzaujímavejšie filmy sú uvedené tu a vo všetkých z nich je vývoj nečakaný. Ak ste ešte nevideli tieto filmy, potom máte čo robiť v najbližších večerných hodinách.

Najlepšie filmy - Strange Son (Changeling)

populárne filmy špičkové kinematografické filmy

Syn Cudzinec je americký film z roku 2008. Jedna žena obráti na policajtov so správou, že jej syn zmizol. Čoskoro je dieťa nájdené a vrátené matke. Všetky uistila, že chlapec jej syn je veľmi podobná, aj keď to nie je tento prípad.

Dokonalá vražda (PerfectMurder)

najlepší film filmy dobrý zoznam filmov
Úspešný podnikateľ menom Steven Taylor zistí, že jeho žena má milenku. Toto sú neznámy maliar David. Po výskume Steven tiež zistí, že David pracuje ako svadobný poradca. Steven ponúka Davidovi peniaze, aby zabili jeho ženu Emily. Plán vyzerá perfektne, ale zodpovedá sa tomu?

Žiadne umírajúce slovo (pôvodný názov Ne le dis à personne)

žiadne aspiračné slovo sledovať horné filmy filmy

Ide o príbeh Alexandra Becka, pediatra z povolania a rozpráva tragický incident v jeho rodine. Margot, jeho manželka je zabitá a ona je uznávaná jej otcom. Zistil sa zločinec, ale nechce pripustiť, že je zodpovedný za vraždu Margotovej. Po veľmi dlhom ôsmom roku sa vyšetrovanie obnoví. V tom istom regióne, kde bolo nájdené telo Margot, boli objavené ďalšie dve. Sú to pozostatky dvoch mužov, nájsť kľúč od MargotsTresora vo vrecku.

Neznáma identita (Neznáme)

filmy sledujte najvyššie filmy filmyPríbeh sa točí okolo Martina Harrisa, známeho vedca. Je dlho v kóme a keď sa prebudí, zistí, že jeho identita bola ukradnutá inou ľudskou bytosťou. Nemôže nikomu dôverovať, ani jeho manželke. Požiada mladú pani o pomoc. Spoločne sa pokúsia zistiť, kto a prečo chcú klamať.

väzni

celovečerné filmy špičkové filmy filmy

Film Prisoners z roku 2013 má tiež zaujímavý príbeh a končí nečakane. V malom meste zmizli dve šesťročné dievčatá. Nikto nepočul ani nič nepočul. Čas plynie a práca polície neprináša výsledky. Otec jednej z dievčat vezme veci v jeho rukách. Videl svoju dcéru pred časom hovoriť s majiteľom karavanu. Túto skutočnosť uvoľnili polícia kvôli nedostatku dôkazov. Otec však pochybuje, že je nevinný.

Dream House

cool filmy horné filmy filmy

Atenton je vydavateľ, ktorý sa presťahuje do cudzieho mesta. Prvý dojem, že toto je pokojné a uvoľnené miesto, sa ukazuje úplne zle. Miesto má svoj vlastný strašný príbeh. Povieme vám vopred: Toto nie je príbeh s duchmi a duchmi. Ale je to niečo menej desivé a veľmi zložité.

Život - za svoj život zabije (žije)

filmy špičkové filmy cool filmy

Je to o epilóguIleane Scottovej. Pred ňou je veľká výzva. Musí nájsť zločinca, ktorý najprv zabije ľudí a potom ich na chvíľu pokračuje.

Letový plán - bez akejkoľvek stopy

dobré filmy zoznámte s najlepšími filmami

Inžinierka menom Kyle Prattová stráca svoju dcéru počas letu. Letová posádka a ostatní cestujúci sa snažia odhaliť tajomstvo. Malé dieťa nemôže ľahko zmiznúť tisíce metrov nad zemou počas letu! Po nejakom čase sa tiež ukazuje, že na meno Kyle Pratt sa nezaznamenala žiadna letenka.

Chlapec v pruhovanom pyžame (pôvodný názov: Chlapec v trikovanej pyžame)

filmy sledovať filmy špičkové filmy

Príbeh tohto filmu je založený na skutočných udalostiach, ku ktorým došlo počas druhej svetovej vojny. Osemročný syn súostrovného tábora má zvláštne priateľstvo so židovským chlapcom. Oba hovoria prostredníctvom ochranného plotu. Je to neuveriteľné, kam vedie toto priateľstvo.

88 minút (88 minút)

120x160 Aff 88 Min OK

Dr. Jack Gramm pracuje ako psychiatra na vysokej škole. Súčasne sa FBI rozhodne vytvoriť profily psychopatov, najmä vrahov. Raz pomáha pri zatknutí sériového vraha. Niekoľko hodín po tom, čo Jack bol chytený, dostane strašný telefónny hovor. Cudzinec mu hovorí, že zostáva iba 88 minút života.

Seduction of a stranger (Originálny názov: Perfect Stranger)

Najlepšie filmy top filmy horúce akčné filmy úplne cudzie

Rowena Price stratila svojho priateľa po strašnom zločine. Začína svoje vlastné žurnalistické vyšetrovanie. Zistí, že Harrison Hill môže byť zapojený do vraždy. Je zároveň šéfom veľkej reklamnej agentúry a veľmi vplyvnej osoby.

Mystic River

Najlepšie filmy top filmy akčné filmy mystic river

Dave, Jimmy a Sean sú najlepší priatelia z detstva. Tiež čelia veľkej tragédii: smrti Jimmyho dcéry.

Pamätaj si na mňa - žiť ten okamih

Najlepšie filmy-top film-top akčné filmy zapamätateľný-me

Tyler je chlapec s povstaleckou povahou. Zapojí sa do boja, je zatknutý políciou a prepustený po krátkom čase. Priateľ Tyler zistí, že vo svojej školskej skupiny je dcérou policajta, ktorý sa zaoberá presadzovaním súdu. Ten chlapec sa snaží začať romantické vzťahy s ňou, aby sa mohli presvedčiť na ovplyvnenie jej otca v jeho prospech.

Sirota (pôvodný názov: sirota)

Najlepšie filmy top akčné filmy

Po smrti dieťaťa Kate a jej manžel prijali dievča. Jej meno je Ester. Dievča hrá báječný klavír, je veľmi inteligentná a ukazuje múdrosť, ktorá jednoducho nie je typická pre jej vek. Ale prečo nemá žiadnych priateľov? Vo filme sa čoskoro dozviete.

Bod zápasufilmy v hornej časti filmu akčné filmy mstch point

Ďalšia z našich najlepších filmov rozpráva príbeh trénera Chris Wiltona. Nemôže sa rozhodnúť medzi dvoma ženami. Jeden ho uisťuje o lepších pozíciách v spoločnosti a potrebuje to, pretože pochádza zo skromného prostredia a druhý je nadaná herečka, ktorej srdce skutočne bije.

Skrytá tvár

Najlepšie filmy v hornej časti filmu Akčné filmy skrytej tváre

Pokračujeme v našom špičkovom filme so španielsky-kolumbijským filmom. Ide o Adriána, úspešného dirigenta a jeho manželky Fabiane. V živote dvoch sa všetko zdá byť dokonalé. Po chvíli sa ukazuje, že polícia vyšetruje zmiznutie svojej bývalej manželky. Samotná Fabiane má zvláštny pocit, že v dome prebieha niečo vtipné.

Hide and Seek - Nemôžete sa skryť

Najlepšie filmy-top film-top akčné filmy-hide-a-hľadať

Po samovražde svojej manželky sa David rozhodne, že sa s dcérou presunie do iného mesta. V novej dedine sa začínajú objavovať podivné udalosti. Emily, dcéra Davida, tvrdí, že jej priateľ Charlie je pre všetko vinu. Ale je to imaginárna osoba.

"La vie en rose"

Najlepšie filmy v hornej časti filmu Akčné filmy la vie en rose

Preklad tohto titulu do nemčiny je "Das Leben in rosa". Je to citlivé rozprávanie životného príbehu Edith Piafa. Žiť a spievať tak nádherne - to je pozoruhodné samo osebe. Tento film je majstrovským dielom, ktoré báječne zobrazuje život v Paríži v čase svetoznámeho speváka.

Súbor Jane (G.I. Jane)

top-top filmy movie-top akčné filmy-Act-jane

Toto je film, ktorý nám ukazuje, aký silný môže byť ľudská myseľ. A je to veľmi silná a krásna žena. Existuje veľa hlbokých psychologických momentov, ktoré robili tento film klasickým.

Mona Lisa úsmev (Mona Lisa Smile)

top-top filmy movie-top akčné filmy-Mona-Lisa

Tretí titul v našom najvyššom filme je úsmev Mony Lisy. Veľmi sa učia o odvahe, o ľudskej dôstojnosti a o tom, čo to znamená byť jednostranným. Ale to nie je najdôležitejšia vec v tomto filme. Predovšetkým ukazuje, ako sa naučiť milovať seba.

Milión dolárov dieťa

Snímkou ​​Výhradne pre reklamu, propagáciu, zverejnenie alebo RECENZIA tohto špecifického filmov a zostať vo vlastníctve STUDIO. NEPRODEJNÉ ALEBO REDISTRIBUJÚCE.

Tento film je tak vzrušujúci predovšetkým preto, že predstavuje realitu tak nekompromisne a čestne. Ukazuje, aký hrubý a hrubý život môže byť a že ženy nie sú ušetrené. Riaditeľ prináša komplikovanosť niektorých jednoducho vyzerajúcich každodenných situácií. Dokonca aj herci práve prezentujú svoje úlohy dokonale!

Diabla nosí Pradu (Ďábel nosí Pradu)

Najlepšie filmy-top film-top akčné filmy, Prada

Už ste už sledovali film "Diablovi nosia Pradu"? To musíte absolútne robiť a najmä ak máte záujem o módny svet. Z toho sa dozviete, ako krásne, ale ako nekompromisné a kruté môže byť toto odvetvie.

Doby zmätku

kinoflima celovečerné filmy špičkové filmy sledovať film

Keby ste čítali, že ide o film o pár s dvoma deťmi v kríze v polovici roka, bude to nudné. Nikoho sa to nedá pokaziť. To však nie je v tomto prípade. Táto triviálna, ale v skutočnosti každá z nás je prezentovaná čo najlepšie a najrealistickejšie.

Kráľovná

sledovať filmy sledovať filmy špičkové filmy

Film rozpráva o veľmi kritickom období života anglickej kráľovnej. Je to čas, ktorý nasledoval ihneď po smrti princeznej Diany. Ako sa má panovník správať, keď on (v tomto prípade ona) musí počuť toľko hrubých a vlastne veľmi urážlivých slov o sebe? Má kráľovná radšej zobrazovať svoje emócie alebo by mala byť vyhradená? Sledujte si tieto otázky počas sledovania filmu, ako keby vás to vzťahovalo.

Erin Brockovich

horný film dobrý film zoznam film

Toto je príbeh veľmi silnej, ale zároveň veľmi zraniteľnej ženy. Vzhľadom na jej situáciu si nemôže dovoliť byť slabá. Nie je úžasná, ale ukazuje neuveriteľnú zostávajúcu silu. Musí vyhrať boj proti veľkej korporácii. Kedykoľvek sa budete cítiť slabý, pozrite si tento film znova.

Najlepšie filmy - Frida

populárne filmy filmy vyzerajú najlepšie filmy

Je to nezabudnuteľná žena s neporovnateľnou bolesťou. Vo filme sa dozviete viac o tvrdohlavosť ľudského ducha, o túžbe, že človek nemôže odolať, a skutočnosť, že naše energie, ale v určitom okamihu môže prísť do konca. Toto je príbeh geniálneho maliara a umelcov, ale tiež silné lásky, ktorá dokáže odpustiť akúkoľvek urážku alebo zranenia, pretože jednoducho nemôže pomoct.

Jesť modliť sa láska

chladné horné filmy sledujú filmy špičkových filmov

Samozrejme, nemôžeme vynechať tento titul z nášho zoznamu špičkových filmov. Ukazuje, aké ťažké a ako náučné môže byť prekonanie depresie. Pozrite sa na skúsenosti typickej modernej ženy v hlbokej životnej kríze v troch z najkrajších krajín na svete!

Elizabeth - Zlaté kráľovstvo (Elizabeth: Zlatý vek)

Najlepšie filmy Populárne filmy Filmy Ženské filmy Elizabeth Zlatý vek

V prvej časti nášho článku sme napísali o filme "The Queen". Tu je ďalšia nádherná produkcia o živote anglickej kráľovnej. Ale toto je sotva o monarchii. Ide o osobný príbeh kráľovnej. Elisabeta je žena, ktorá nemá právo na súkromný život. Dokonca bola vzatá z najjednoduchších radostí zo života. Predmet je plný zmätku, príbehov podvádzania a vášne. Ak máte náladu na epický príbeh, musíte sledovať tento najlepší film.

Kde tvoje srdce bije (Kde je Srdce)

Najlepšie filmy Populárne filmy Filmy Ženské filmy Kde je srdce

Toto je určite jeden z najpozoruhodnejších lásky, ktoré ste kedy videli. Na začiatku príbeh vyzerá ako banálny ako tisíce tých, ktoré existovali od vzniku zeme. Chlapec opustí svoju priateľku, pretože je tehotná. Myslela si, že je láskou svojho života. Ale život nie je taký zlý, ako to niekedy vyzerá. Jednoducho si nemôžete dovoliť vzdať sa všetkého, odísť do depresie navždy a odvrátiť sa od sveta. Musíte ísť dopredu, zabúdať na vaše zlyhania, pomáhať iným a tešiť sa zo svojho života. Ako to všetko funguje, dozviete sa v tomto filme.

Johanna z Orleansu (pôvodný názov The Messenger: The Story Joan of Arc)

Najlepšie filmy Obľúbené filmy Filmy Ženské filmy The Messenger Príbeh Joan z Arc

Dlhé historické filmy môžu byť rýchlo nudné. Ale to sa netýka tejto nádhernej produkcie. Ide o vieru, ktorú nemožno prelomiť. Hovorí sa aj o dôvere a spravodlivosti. To všetko v neposlednom rade kvôli nádhernej hre Mily Jovovičovej, ktorej tu bola zverená hlavná úloha Joana z Arku.

Hlava v mrakoch (Alternatívny názov: Hry žien)

Najlepšie filmy Najobľúbenejšie filmy Filmy Filmy Hlava v oblakoch

Názov tohto filmu je niečo iné ako náhodné. Popisuje stav mysle hlavných postáv. Jej emocionálny stav a postoj ju úplne odviedli od reality. A jeden s tebou roztrhnu. Pátranie k zabudovaniu reality bohužiaľ vytvára pesimistickú náladu a veľa tragédie. Je o to dôležitejšie sledovať tento film. Pretože skúma, ako môžu zlé pocity dobiť ľudské srdce.

Elegie alebo umenie lásky (Original title: Elegy)

Najlepšie filmy Populárne filmy Filmy Filmy Elegy

Niektoré filmy dokážu skutočne potrasiť publikum. To je jeden z nich. Ide o príbeh profesora na vysokej škole a študenta. Pripomína nám, že v tomto živote sú niektorí ľudia, ktorí nám prirodzene patria. Film ukazuje toto hlboké emocionálne spojenie a skúma, čo ich pohybuje v našich dušiach.

Báječný svet Amélie (Le fabuleux destin d'Amélie Poulain)

Najlepšie filmy Obľúbené filmy Filmy Ženské filmy Le fabuleux destin d'Amélie Poulain

Amélie je mladá francúzska žena, ale má mimoriadnu predstavivosť. Ona objaví zbierku hračiek v jej kúpeľni a je posadnutý myšlienkou vrátiť ich k jej skutočným majiteľom. Tento úkon zdvorilosti vás privedie do neuveriteľného dobrodružstva. Začína zasahovať do života iných ľudí neprimeraným, ale veľmi zábavným spôsobom.

Môj týždeň s Marilynom

Najlepšie filmy Obľúbené filmy Filmy Ženské filmy Môj týždeň s Marilyn

Je vždy výzva vykresliť Marilyn Monroe. Je neuveriteľné, ako dobre funguje v tomto filme. Obe sebavedomie a márnosť sú skvelé. Ale aj vy sa môžete pozrieť za scénami. Tu objavíte mladé dievča, ktoré chce bojovať po celom svete. Po tomto filme pravdepodobne uveríte, že stojí za to dosiahnuť hviezdy.

Evita

Najlepšie filmy Populárne filmy Filmy Filmy Evita

Toto je filmová adaptácia hudobného. Je to príbeh Márie Evy Duarte de Perón (Evita). Tak populárna prvá dáma Argentíny je reprezentovaná Madonou. Podarilo sa jej prezentovať svoje dobré a temné stránky veľmi autentickým spôsobom. Samozrejme, samotná hudba je dôvodom na sledovanie filmu.

Za to nesmieme zabudnúť, aby sme poďakovali Frankovi Lloydovi Webberovi za jeho skvelý prínos.

Gia - Ocenenie krásy

Najlepšie filmy Obľúbené filmy Filmy Ženské filmy Gia

Po sledovaní tohto filmu určite považujete osobu Gia za symbol krásy. Budete počuť tvrdú pravdu o módnom priemysle. Bohužiaľ, toto nie je len o módnych výhonkoch, vzrušujúcich výletoch a verejných podujatiach. Za týmto krásnym životom je vlastná dynamika, ktorá zďaleka nie je všetkým.

Coco Chanel - Začiatok vášňou (Coco avant Chanel, dt Coco pred Chanel).

Najlepšie filmy Populárne filmy Filmy Filmy Coco avant Chanel

Posledný titul v našom zozname špičkových filmov je pre všetky silné ženy nevyhnutný. Ukazuje nadanú pani, ktorá sa nebojí zaoberať sa svetom. Niektorí kritici hovoria, že dej je príliš monotónny. Myslíme si, že to je to, čo ju priblíži k realite a robí film ešte cennejší.