Dobré hodinky značky – Top 15 najlepších hodiniek

Dobré hodinky značky – usporiadanie podľa cenového rozpätia

Ste fanúšik moderných digitálnych hodiniek? Chcete vedieť, ktoré značky sú najlepšie pre ich výrobu? Chceli by ste vedieť, ktoré z nich sú najdrahšie z najdrahších a ktoré z nich sú v luxusnom cenovom rozpätí považované za lacné? Tu sme pre vás vytvorili takýto zoznam! Dúfajme, že nápady a tipy vám pomôžu pri vašej dobrej voľbe.

Začíname s lacnejšími modelmi a prejdeme k najdrahším.

TIMEX

V časopise Timex to bolo viac o účinnosti ako o atraktívnom vizuálnom vzhľade. Prvé modely náramkov sa objavili v roku 1980 a výrobcovia značky sa nikdy nespomínajú. Opakovane zlepšili svoju povesť a skutočne to urobili prostredníctvom silných sérií hodín. Medzi najznámejšie patrí Ironman, expedícia a inteligentný kremeň.

TIMEX má veľmi drahé modely, ale niektoré veľmi dobré sú cenovo dostupné.

Náramkové hodinky Timex sa dajú nájsť od 25 dolárov

Timex náramkové hodinky značky good watch

SEIKO

Hľadáte hodinky vysokej kvality, ktoré sú udržateľné a spoľahlivé? Potom môžete bezpečne dôverovať japonskej značke hodiniek. To doslova ponúka stovky rôznych štýlov. Existujú športové, obchodné a veľmi elegantné modely.

SEIKO – štýl a kvalita z Japonska

Seiko náramkové hodinky značky Good Herrenarmbandihr




INVICTA

Treťou v zozname dobrých značiek značky je INVICTA. Táto značka sa prezentuje mnohými rôznymi modelmi hodiniek. Niektorí dosiahnu naozaj vysoké ceny a mnohí kupujúci sa od nich vyhýbajú. Avšak vzhľadom na inovatívnu technológiu a luxusné detaily, ktoré obsahujú, získate veľmi dobrý pomer ceny a výkonu.

Kvalita za najlepšiu cenu

Invicta náramkové hodinky kožené remienok hnedé dobré hodinky značky

ORIENTNÁ SPRÁVA SPOLOČNOSŤ

ORIENT WATCH COMPANY je dcérskou spoločnosťou Seiko, ale nepáči sa popularite veľkej spoločnosti. Avšak, všetci skutoční fanúšikovia značiek dobrých hodín poznajú toto meno. Táto značka tiež zobrazuje veľa rôznych modelov a štýlov. ORIENT WATCH COMPANY ponúka veľa šatníkových odevov, rovnako ako skvelé modely pre profesionálnych potápačov, ale aj oveľa viac. Jedná sa o hodinky na intenzívne používanie. Pravdepodobne najdrahším modelom je Pro Saturation Diver.

ORIENT WATCH COMPANY – dcérska spoločnosť spoločnosti Seiko

Orient hodinky pánske dobré hodinky značky



SKAGEN

SKAGEN je výrobcom hodiniek pre tých, ktorí majú radi dánsky minimalizmus. Hodinky SKAGEN sú skvelou voľbou, ak hľadáte niečo v hornom cenovom rozpätí prvýkrát. Môžete dokonca zostať s lepšími modelmi v rámci limitu 200 dolárov.

Hodinky SKAGEN sa odlišujú od konkurencie svojim čistým dizajnom, matnej šedej farby a použitím pohodlných sieťových náramkov. Dva významne pozoruhodné modely sú Ancher Titanium a Holst Steel Mesh Multifunction.

SKAGEN – minimalizmus a štýl z Dánska 

Skagen náramkové hodinky dámske biele dobré hodinky značky

FOSSIL

FOSSIL je na trhu už niekoľko generácií. Je úžasné, ako sa značka podarilo zostať moderná a aktuálna počas všetkých týchto rokov. Oheň má všeobecne športovejší charakter. Také vlaky dokonca majú hodinky, ktoré majú štýl obliekania.

FOSSIL – úspešná na trhu po celé desaťročia

Fosílne hodinky dobré hodinky značky mens

CITIZEN

Hodinky CITIZEN sú spoľahlivé, majú veľmi atraktívny dizajn a sú veľmi inovatívne. Niektoré nové modely majú solárnu elektráreň a nevyžadujú prakticky žiadnu výmenu batérie.

CITIZEN – inovatívne náramkové hodinky

Občan pozoruje dobré značky hodiniek

HAMILTON

HAMILTON bol americkou značkou predtým, ako ju kúpila spoločnosť Swiss Swatch Group. V žiadnom prípade však značka stratila svoju americkú estetiku. Kombinujú to so švajčiarskou kvalitou a kúpu takýchto hodiniek napriek vysokej cene pomerne stojí za to!

HAMILTON – americké hodinky so švajčiarskou kvalitou

Náramkové hodinky značky Hamilton luxusné hodinky značky dobré hodinky

ORIS

Ak hľadáte symbol švajčiarskeho dizajnu, hodinky ORIS sú pre vás to pravé! Nemusia byť originálne, ale majú veľmi dobrú kvalitu. Hodinky ORIS sú preto veľmi uctievané medzi ľuďmi, ktorí naozaj rozumejú niečomu dobrým hodinám.

Z tohto dôvodu, všetky série nájsť veľa zákazníkov, aj keď majú dosť vysokú cenu.

Hodinová značka ORIS znamená vysokú kvalitu

Oris hodinky dobré hodinky značky mens

OMEGA

História tejto značky hodiniek pochádza z roku 1903. Takýto druh ohňa NASA pracuje oficiálne. Boli použité počas olympijských hier v roku 1932 a sú prítomné vo všetkých filmoch James Bond od Golden Eye (1995). Takýto skvelý príbeh, že? To je pravdepodobne dôvod, prečo sú vintage modely tak populárne v týchto dňoch.

OMEGA náramkové hodinky s viac ako sto rokov histórie

Zdroj: omega hodinky

Omega sleduje dobré značky hodiniek

Panerai

Táto značka dobrých hodiniek vďačí za svoju slávu dvom veľmi známym osobnostiam. Toto sú Silvestra Stallone a Arnold Schwarzenger. Požiar nebol náhodne vybraný. Známe herci by sa mohli dobre rozpoznať v drsnom, klasickom a veľmi mužnom vzhľade týchto hodiniek.

PANERAI – hodinky pre silných mužov

Panerai náramkové hodinky Pánske luxusné hodinky

ROLEX

Rolex je pravdepodobne najslávnejšia značka na svete. Tieto hodinky sú veľmi cenené a to sa čoskoro nezmení. Značka má dlhú históriu a vintage modely sú v súčasnosti jedným z najvyhľadávanejších.

ROLEX – kráľ značiek hodiniek

Rolex hodinky zlaté dobré hodinky značky

IWC

Ak hľadáte skutočne reprezentatívny status symbol, hodinky IWC sú skvelou voľbou. Oni sú určite uznaní pre ich dobrý vkus a štýl. Budete tiež nasledovať jednu z najstarších tradícií po celom svete. História IWC sa začala v 19. storočí presne v roku 1868. Poznáte ohromujúci model portugalčiny od minulého roka, že?

Hodinky IWC – skutočne reprezentatívny symbol stavu

IWC hodinky hodinky dobré hodinky značky luxusné hodinky

A.LANG & SONS

Tu je aj nemecký príspevok k zoznamu najpredávanejších značkových značiek hodiniek. A. Lange & Söhne Uhrenproduktion sa vyznačuje veľmi dobrou kvalitou materiálov a minimalistickou estetikou. História značky sa datuje do roku 1845. Otec značky je hodinář Ferdinand Adolph Lange, ktorý pracoval v malom mestečku Glashütte pri Drážďanoch. Rodina Lange tiež počas druhej svetovej vojny vykonala hodinky pre nemeckých pilotov. Nástupcovia tejto rodiacej rodiny stále zabezpečujú, že značka patrí medzi vedúce firmy na trhu.

A.LANG & SONNE – vysoko kvalitné hodinky od roku 1845

A.Lange a Sons náramkové hodinky značky dobré hodinky

PATEK PHILIPPE

Prajeme Vám všetkým, že jedného dňa budete mať taký úspech, že nosíte hodinky Patek Philippe. Je to ultra-luxusná značka. Ide v skutočnosti o najdrahšie modely, ktoré boli na trhu kedy ponúknuté.

Za ním stojí unikátna technológia a presne vyrobené diely a vynikajúci dizajn

Patek Philippe hodinky dobré značky hodinky kožený remienok

Vysokokvalitné hodinky môžu alebo nemusia stáť veľa. Majú niečo dobré vo všetkých cenových hladinách. Je dôležité, aby vybrané hodinky dobre vyhovovali vašej osobnosti a vášmu štýlu. To umožňuje výber lacnejšieho modelu, ktorý sa hodí vášmu oblečeniu, uspieť!

Prajeme Vám správnu voľbu s touto bohatou ponukou hodiniek!