Ako správne kombinovať členkové topánky – 30 stylingových tipov

Drahé dámy, viete, ako si správne obliecť svoje topánky?

 

Je tam niečo bezstarostné v jesennej móde, keď sa na kotníkové topánky? Sú veľmi pohodlné a nenahraditeľné v prechodných ročných obdobiach. Kotníkové topánky sú tak univerzálne, že môžu byť kombinované s akýmkoľvek druhom šiat a štýlu. To často končí v módnom fiasku: topánky na členky patria medzi typy obuvi, v ktorých sú spáchané niektoré z najväčších chýb.

Dámska papuče v centre pozornosti 

Kotníkové topánky dámske jesenné módne trendy

Máte obľúbené bootey a ako ich nosíte? 

Kotníkové topánky správne nosia jesenné módne trendy
Jesenná móda - súčasné trendy 

členkové topánky dámske kabáty čierne jesenné módne trendy

Buďte opatrní s ponožkami!

Nikdy nesmiete nosiť staré ponožky so svojimi topánkami. V mnohých prípadoch sú tieto viditeľné. K tomu dochádza najmä vtedy, ak sú pestré farby. Rozhodnite sa skôr o ponožky, ktoré zostávajú diskrétne alebo neviditeľné. Sú to tie, ktoré pokrývajú spodnú časť vašej nohy alebo sú v hnedej farbe alebo v podobe tela.

Podzimné topánky pre módne dámske dámy

päta stilettos dámy jesenné módy jenas módne trendyAko dosiahnuť módny vzhľad

dámy jeseň móda módne trendy herbstschuehe hnedá

Na jeseň sme radi nosili kotníkové topánky s džínsy. Existuje celý rad pravidiel, ktoré z neho najviac využívajú.

Urobte si nohy dlhšie

Kombinujte elegantné členkové topánky s pevnými džínsy. Toto vám vizuálne rozšíri nohy.

Rolované džínsy

Ak počasie nie je tak zima, môžete džínsy nad kotníky topiť. To bude zdôrazňovať váš štýl, všetko na vašej postave obzvlášť silné.

Dajte si džínsy 

Kotníkové topánky nosia jesenné módne trendy

Zdôraznite svoje členky

Kombinujte široké nohavicové manžety s pevnými topánkami na členky. Toto zdôrazňuje členky a robí váš každodenný vzhľad trochu rozmanitejší. Potom môžete nosiť rovnaké členkové topánky so sukne a budete mať úplne iný vzhľad.

Dajte dlhšieho džínsy

Radi ste nosiť dlhšie denim nohavice, pretože to robí vaše nohy vyzerajú elegantnejšie? To je dobrý nápad a spojili by sme ho s vysokými topánkami. Vyberte si pohodlný dizajn, pretože kotníkové topánky sú takmer úplne skryté.

Kotníkové topánky s džínsy

dámy jeseň móda módne trendy herbstschuehe

Príležitostné a elegantné súčasne

dámy jesenné móda módne trendy herbstschuehe košele zelená

Elegantný vzhľad s ženskými kotníckymi topánkami po celý rok

dámy jesenné móda módne trendy jeseň džínsy džínsy zelená

V skutočnosti sa kotníky môžu nosiť po celý rok. Dokonca aj na niektorých chladnejších letných večiach sú niekedy užitočné. Tu sú niektoré vzory, ku ktorým máte prístup bez ohľadu na sezónu.

Čierne nohavice a členkové topánky s výtlačkami

Hľadáte ten správny spôsob, ako si toľko nosíte? Kotníkové topánky sú pre tento účel celkom vhodné, za predpokladu, že sú kombinované s čiernymi nohavicami. V skutočnosti zostávate na bezpečnej strane, ak je celé oblečenie v tejto farbe alebo aspoň neutrálne a rezervované.

Hnedé topánky a biele oblečenie

Ak chcete povzbudiť seba a svojich priateľov, spojte hnedé topánky so svetlým, možno úplne bielym oblečením. Odporúčame pre pádu super hubené nohavicové nohavice v kombinácii s dlhým sveterom.

Spojte nohavice so špicatými čižmy 

čierne topánky dámske módy jeseň módne trendy

Vyplňte čierne

topánky dámska jeseň móda trend farby čierna

Dlhé nohavice so špicatými topánkami

Milujete voľné nohavice v retro štýle? Dokonalé prispôsobenie špicatým členkám.

7/8 nohavice so členkovými topánkami

Prijmite prvé teplé dni jari alebo začiatku jesene v elegantných 7/8 nohaviciach a kombinujte ich s členkovými topánkami. Vzhľadom k tomu, že sú mimoriadne dobré, mali by byť určite veľmi elegantné a majú zaujímavý profil alebo zaujímavé detaily.

Pevné nohavice v kotníkových topánkach

Ak máte radi veľmi tesné nohavice, môžete položiť nohavicové manžety do mierne vyšších topánok. Kombinácia s dlhším vrchným odevom. Pre ležérny vzhľad môžete dokonca prevrátiť nohavice.

Kotníkové topánky majú niečo v nich, čo robí aj "nesprávne" vyzerá očarujúce. Ale prečo nevyužívate tieto pravidlá a nevyužívate čo najviac svojho vzhľadu?

Ukáž svoj vlastný štýl!

topánky dámska jeseň móda nosia džínsy módne trendy

na ceste

topánky dámska jeseň móda aktuálne módne trendy

Dajte si pohodlie!

topánky dámska jesenné móda nohavice módne trendy

Nechajte sa inšpirovať nižšie uvedenými príkladmi!

topánky s podpätkami dámske módy spadajú módne trendytopánky dámska jeseň móda džínsy módne trendy topánky dámske móda jeseň džínsy módne trendy topánky dámske jesenné módy džínsy topánky dámske jesenné módne šaty dlhé nohy módne trendy topánky dámska jeseň móda mini sukňa módne trendy topánky dámskych módnych trendov na jeseň topánky dámska jeseň móda tlačí módne trendy topánky dámy jeseň móda retro jablká módne trendy topánky dámy padajú módne tipy módne trendy topánky dámy módne módne trendy džínsy módy topánky dámy kabát zvuk jeseň módne trendy topánky dámy sveter béžový pád móda módne trendy botičky kombinujú trendy na jeseň módne trendyklinové päty topánky dámy spadnúť módne legíny módne trendytopánky hnedé ženy jesenné módne trendy