Čínsky nový rok – 10 stojí za to poznať veci o ohni

Tu je 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť o čínskom novom roku červeného ohňa kohúta

2017 čínsky nový rok je rokom červeného ohňa kohúta. Začína 28. januára 2017 a trvá do 15. februára 2018. To je rok, v ktorom musíte tvrdo a trpezlivo pracovať na dosiahnutí svojich cieľov. Znak znamenia kohúta je ovládaný ohnivým prvkom Yin. Tentokrát sa musí stráviť v harmónii so sebou, ako aj s priateľmi a rodinou.

čínsky nový rok ohňový kohút horoskop predpovedať 2017 astrologické astrologické znamenie

prvý Rok ohňového kohúta bude mať náročný štart. Prvých pár mesiacov po čínskom novom roku bude najťažšie, pretože potom každý z nás bude musieť bojovať proti svojim zlým návykom a strachom, aby zostal na ceste k úspechu.

druhý

Mali by sme sa vyhnúť konfliktom. Toto je čas, keď sa každý z nás musí často vycvičiť, aby hľadal vnútornú rovnováhu mysle a duše. Čínsky nový rok by mal byť vynaložený v súlade s manželom, rodinou, priateľmi a kolegami.

tretina V roku požiarneho kohúta budeme musieť tvrdo pracovať, pretože kohút je známy svojim účelom. Toto je čas, keď si každý z nás môže nielen vybudovať úspešnú kariéru, ale aj sledovať svoje sny. Podľa čínskeho horoskopu je rok ohňového kohúta vhodný pre úspešnú sebarealizáciu, ako aj pre dosiahnutie nových profesionálnych výšin.

Každý začiatok je ťažký, ale slnko vždy stúpne

čínsky nový rok ohňový kohút horoskop 2017 hviezda znamenie nové roky predvečer
4. Podľa čínskeho horoskopu by sme mali byť rozumní s peniazmi počas celého roka a mali by sme ich minúť na naše reálne finančné zdroje. Každé pridružené riziko by sa malo dobre posúdiť. To bude tiež dobrý rok pre podnikanie. Niektorí už môžu zvážiť založenie vlastnej spoločnosti. Stredne veľké spoločnosti sa začínajú rýchlo rozširovať a zachytia veľké nové trhy a regióny.

5. Ak chcete zostať zdravý, musíte žiť v blízkosti prírody. Liečba bylinami a hubami, homeopatia, alternatívne postupy, jóga a meditácia sa odporúčajú. Mali by ste viesť vyvážený život a chrániť sa pred chorobami čo najviac.

6. Mnohí singlovia budú mať takmer 90% šancu spoznať a vziať si lásku k svojim životom. Ak ste už začali rodinu, je vhodný čas na plánovanie tehotenstva.

7. V roku požiarneho kohúta bude hlavná farba červená. Nemali by sme však túto farbu nosiť. Okrem červených šiat a doplnkov by sme sa mali vyhnúť aj noseniu červených kameňov, ako je rubín alebo žula. Aby sme sa vyhli červenej požiarnej búrke, mali by sme obmedziť naše voľby na zemitých farbách, ako je hnedá, béžová a žltá. Hnedé a žlté sú farby, ktoré sú vhodné pre všetky znamenia zverokruhu.

Postava požiarneho kohúta sa môže vyskytnúť v akejkoľvek forme

čínsky nový rok ohňový kohút horoskop 2017 hviezda znamenie nové roky predvečer

Trh je pripravený na čínsky nový rokčínsky nový rok oheň kohút horoskop predpovedať 2017 zverokruhu astrológia predpovede ázijský zverokruhu8. Doma a v kancelárii by sme mali mať fialové odtiene. Po Feng Shui, keď sa pri nastavovaní spoliehate na túto farbu, vždy bude s vami šťastie. Fialová farba, vytvorená zmiešaním modrej a červenej farby, symbolizuje silu, šľachtu, luxus, nezávislosť, tvorivosť a ambície.

9. V roku oheň kohúta, takmer všetky znamenia zverokruhu Číňana sa bude cítiť dobre. Predstavitelia Zodiac Draka budú mať veľmi úspešný rok. Zodiac Rat a Tiger tiež očakáva plodný rok. Pre tých, ktorí sa narodili pod znameniami kozy, opice a ošípané, bude to zmes dobrých i zlých, zatiaľ čo môžu byť nejaké problémy so znakmi zajaca, koňa a psa. Ale ak máte silnú vôľu, nič vám nebráni dosiahnuť vaše ciele.

10. Dajte dva kamene pre čínsky Nový rok – Ametyst a Topaz. Ametyst je známy ako kameň duchovnosti a prosperity. Má utišujúci a relaxačný účinok a ovláda negatívne myšlienky. Pomáha tiež prekonať staré emocionálne rany. Topaz je liečivý kameň, ktorý stimuluje metabolizmus a trávenie. Reguluje tiež krvný obeh, vyrovnáva nervy a myseľ. Modrý Topaz podporuje umeleckú inšpiráciu, posilňuje štítnu žľazu a pomáha schudnúť. Žltý topaz pôsobí proti zlej nálade a proti nespavosti. Pomáha organizmu zbaviť sa znečisťujúcich látok a regenerovať nové tkanivá.

Modelujeme svoj vlastný osud. Ak to považujete za samozrejmosť, každý sa stane majstrom jeho života. Takže sme sa rozhodli najlepšie, ak sa s nami vezmeme niektoré z nich do čínskeho nového roku ohňa. Majte pekné a šťastné nové 2017!

Zlepšite svoj zostatok a udržiavajte svoj zostatok!

čínsky nový rok ohňový kohút horoskop 2017 tradícia zverokruhu

Dúfame, že svet je pripravený na čínsky nový rok
čínsky nový rok ohňový kohút horoskop 2017 tradícia zverokruhu oslavuje Silvestra

Darček na čínsky nový rokčínsky nový rok oheň kohút horoskop astrologie

Zostaň pozorný a energický ako červený kohút

čínsky nový rok ohňový kohút horoskop 2017