Sagittarius Zodiac – Vyberte drahokamy, ktoré zodpovedajú znameniu zverokruhu

Strelec Zodiac - drahokamy pre zverokruhu Strelec

Zástupcovia Strelec majú v určitom zmysle priamy a otvorený charakter. Sú silní a rozumní, pripravení čeliť nespravodlivosti a bojovať proti nim. Strelec ovláda všetky veľké výzvy v živote, ale v istom zmysle je absolútne bezmocný proti malým každodenným intrígom.

Sagittarius Zodiac - Ste zvedaví, ktoré skvosty vhodné pre toto zverokruhu?

Sternzeichen Sagittarius zodpovedajúce kamene tipov

Strelec Zodiac - červená rubínová

sternzeichen schütze passede kamene rubínovo červené
Ľudia, ktorí sa narodili v prvom desaťročí tohto zverokruhu, sú priamočiare a úprimní. Najmä v láske. V živote sú vedené ich vášňou. Vedomie a podvedomie sú navzájom úzko spojené. Majú veľké kreatívne schopnosti. Ich úspech má mnoho vzostupov a pádov. Pre ňu sa odporúčajú drahokamové granáty, fialové ametysty a tyrkysové.

Granát je vhodný aj pre toto zverokruhu

Strelec Zodiac granát prvé desaťročie

Fialový ametyst za prvé desaťročie

Strelec hviezda podpísať fialové ametyst prvé desaťročieTurquoise Gem

Sagittarius hviezda podpísala tyrkysové prvé desaťročie

Hľadajú a veľmi energické sú ľudia z druhej dekády Strelec. Majú otvorený charakter, sú náchylní k vedeckej práci, sú veľmi romantickí. Strelci z tohto desaťročia sú veľmi odvážni.

Ľudia z druhej dekády sa cítia veľmi priťahovaní k politike, ale zároveň nemajú potrebné vlastnosti na to, aby sa s nimi vôbec vyrovnali. Sú veľmi rýchlo inšpirované projektmi, ktoré nedokážu ukončiť.

Títo strelci musia nosiť drahokamy v červeno-modrej a fialovej. Pomáha im udržať si udržateľnejšie úsilie. Tieto drahokamy tiež spôsobia, že nevýhody ich charakteru sú menej nápadné. Zvlášť odporúčané ruby, chalcedón a ametyst v tmavo purpurovej.

Zástupcovia druhej dekády môžu uprednostniť rubín ako drahokam 

Strieľačka Zodiac Ruby druhé desaťročie

Chalcedón je pre ňu vhodný

Strieľačka Zodiac Chalcedon druhé desaťročie

Ametyst v Dark Violet má tiež dobrý účinok na týchto strelcov

Sagittarius hviezda znamenie ametyst tmavo fialová

Narodení v treťom desaťročí v Strelec sú veľmi rozporuplné osobnosti. Na jednej strane sú takmer despotické vo svojom úsilí o moc, a na druhej strane môžu byť veľmi štedré. Vykazujú vypočítavú racionalitu, ale môžu niekedy získať skutočné hnevové útoky.

Strelci z tretej dekády majú veľký zmysel. Môžete prekonať iných ľudí a mať strategický talent. Potrebujete drahokamy v červeno-zelenej farbe. Budú ich inšpirovať a urobiť im lepšie, aby sa v živote realizovali.

Vyberte si zodpovedajúci drahokam, ak ste z tretej dekády

Zodiac Sagitarius lazurit tretí decad