Najväčší výrobcovia topánok odhaľujú svoje tajomstvá!

Aké topánky preferujete?

Už v dobe kamennej človek potreboval obuv ako ochranu proti podlahe horúceho kameňa. V mnohých historických prameňoch z Číny, Egypta a iných raných civilizácií sa každodenné používanie obuvi považuje za nevyhnutnú nevyhnutnosť. Egypťania pečlivo vytvorili koncepciu prvých známych a viac zdobených topánok na svete, vymýšľajúcich podrážky topánok. Kvalita topánok bola však určená na pokazenie spoločenského postavenia svojich majiteľov - aristokracia mala otvorené sandále vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, zatiaľ čo chudobní ľudia si mohli dovoliť len staré a opotrebované topánky. O otrokoch nebolo dovolené nosiť topánky a mali by pracovať naboso v zlých podmienkach na arabskej púšti. O pár storočí neskôr sa v Grécku narodili topánky na päte, na prelome 20. storočia boli obľúbené tenisky a tenisky.

Výrobcovia obuvi - to najlepšie z najlepších

výrobca obuvi manolo blahnik

Osem medzi pätnásť najlepších výrobcov obuvi na svete sú taliansky - aktuálne štatistiky od predbehnúť taliansky výrobca obuvi Salvatore Ferregamo svetoznámy španielsky topánky návrhár Manolo Blahnik. Obaja vývojári obuvi sa odlišujú od svojich konkurentov svojimi inovatívnymi nápadmi a individuálnym prístupom k zákazníkom.

Majstrovské dielne spoločnosti Ferregamo v dámskej obuvi zahŕňajú klinové podpätky a s.g. Cage podpätky (Topánky na podpätku), ktoré sa za posledných 100 rokov tešia rastúcemu záujmu a teraz sa nachádzajú v každej ženské kabinete na topánky.

Blahnik nikdy neštudoval dizajn topánok, ale získal svoje zručnosti vďaka mnohým návštevám rôznych tovární na topánky a hodinám diskusií so skúsenými dizajnérmi.

Výrobca obuvi hviezd sa stal sa hviezdou

výrobca obuvi fabrizio
Iný Talian sa dnes stal menom pre seba výrobca obuvi hviezd Pasquale Di Fabrizio vytvoril elegantné topánky bývalého amerického prezidenta Ronalda Reagana a tanečných topánok Michaela Jacksona. Okrem toho môže počítať aj všetky obuv Sylvester Stallone vo filmoch Rocky ako zásluhy. patrí slávny okruh klientov Di Fabrizio aj Arnold Schwarzenegger, Robert De Niro, Elizabeth Taylor, Madonna, Sharon Stoneová, atď.! Najlacnejšie topánky tu stojí asi 470 eur, niektoré modely zapôsobia nielen svojim unikátnym dizajnom, ale aj cenou - nad 3 500 eur! Akonáhle výrobca obuvi povedal novinárovi, že niektoré hviezdy zabúdajú na zaplatenie - Stallone má stále niekoľko čiastok, ktoré mu zostali!

Hviezda, ktorá sa stala výrobcom obuvi

Predstavte si, že jeden z najlepších hollywoodskych hercov a milionárov sedí na drevenej lavičke niekde vo Florencii, spojí kusy kože a šiť ich, až kým sa v jeho rukách nevysvetlí majstrovské dielo. Na konci 90. rokov Daniel Day-Lewis absolvoval kariéru a úplne zmizol z verejnosti takmer päť rokov. Počas tejto dovolenky sa rozvíjala nová vášeň anglického herca - výroba obuvi!

Výrobca obuvi - Daniel Day-Lewis bol starostlivý pracovník

Výrobca obuvi vášnivý herec

Víťaz Oscar sa inšpiroval unikátnymi a neporovnateľnými návrhmi legendárneho výrobcu obuvi Stefana Bemera. Keď sa Day-Lewis osobne oboznámil s výrobcom obuvi počas testu topánky, chcel vedieť všetko o konštrukcii obuvi! Bemerova skvelá práca vzbudila v hercovi veľké nadšenie pre vynikajúce umenie výroby topánok. Spýtal sa Bemera, aby mu odhalil tajomstvo výroby obuvi. O niečo neskôr sa herec presťahoval do Florencie so svojou ženou a synom a strávil tam osem mesiacov, kým sa naučil jemnú techniku ​​až po najmenší detail a dokázal zvládnuť toto remeslo sám! Bol to pracovitý robotník - každý deň o 8:00 hod. Sa Day-Lewis dostal do továrne na topánky a celý deň si urobil topánky!

Predchodcovia topánok slúžili našim predkom ako ochrane proti podlahe horúceho kameňa

topánka výrobcu topánok vyrába najstaršie topánkyV starovekom Egypte by sa sandále mali prispôsobiť sociálnemu štatútu ich majiteľa

výrobca obuvi stará egyptská

Výrobcovia obuvi - Vytváranie elegantných a moderných topánok je skutočné umenie

výrobca obuvi jemná práca

Výrobcovia obuvi chodia do detailov s veľkou láskou a starostlivosťou

Výrobcovia obuvi robia topánky

Výrobca obuvi - Salvatore Ferregamo a jeho vášeň na topánky

výrobca obuvi taliansky salvatore fergamo

Výrobca obuvi Taliansko Salvatore

Salvatore Ferregamo vyrábal topánky pre svetovo preslávené hviezdy ako Sophia Loren a Audrey Hepburn

salvatore ferragano sophia lore

výrobca topánok salvatore ferragamo

Výrobcovia obuvi - Inovatívne nápady a bohatá predstavivosť by mali byť jedno

výrobca obuvi salvatore

Vďaka Salvatore Ferregamovi pozná dnešný svet s.g. Cage podpätky a klinovou pätou 

výrobca obuvi kaefig heel shoes

Kliešte päty moderné topánky výrobcu

Výrobca obuvi - Manolo Blahnik a jeho farebné elegantné dámske topánky

Výrobca obuvi Manolo Blahnik

výrobca obuvi balhnik manolo blahnik topánka majster Výrobca obuvi kolekcie Blahnik kolekcia výrobcu obuvi manalo blahnik