50s účesy: slávni ľudia z tejto éry

retro účesy štýlu ikony účesy padesátých rokov účesy

Účesy 50. rokov a slávni ľudia tejto doby

 

Moderné trendy v účesoch v tomto roku sú silne ovplyvnené štýlom 50., 60. a 70. rokov 20. storočia. 50. roky sú obľúbeným zdrojom inšpirácie, z ktorých jeden veľmi často čerpá.

Chceli by ste sa na ňu obrátiť pri výbere nového účesu? Ak áno, ponúkame vám dosť nezvyčajný prístup. Predstavujeme vám skvelé a obľúbené účesy, ale aj slávnych ľudí, ktorí ich nosili.

Štýlový strih v retro štýle

retro haaschnitte 50s účesy účesy
Lucille Ball

Jeden z najpozoruhodnejších trendov medzi účinkami 50. rokov určil Lucille Ball. Takýto strih môže zdôrazniť jemnosť tvárových prvkov na okrúhlych tvárach.

Lucille Ball a jej červené vlasy

lucille ball 50s účesy

Rita Moreno

Druhá hviezda, ktorá silne zdôraznila svet 50. rokov účesov, sa nazýva Rita Moreno. Spomínate si na ňu? Možno budete túto príležitosť využiť ako príležitosť znovu sa pozrieť na film "West Side Story".

Rita Moreno z "West Side Story"

Rita Moreno 50s účesy účesyJames Dean

Po dvoch dámách je teraz čas na gentlemana. Jeho vízia bola veľmi výrazná pre účesy mužov 50. rokov. To ide ruka v ruke s myšlienkou "zlého chlapca".

Zlý chlapec James Dean

James Dean 50s účesy dievčat účesy

Bill Haley a Elvis Presley

Obaja pracovali veľa spoločne. Tiež sú často viditeľné na spoločných záberoch. Jej úžasné účesy 50. rokov sú veľkým vzorom pre mnohých mužov aj dnes, hoci sú aj v modernejšej podobe.

Bill Haley a Elvis Presley

Bill Haley Elvis Presley 50s účesy účesy mužov

Marilyn Monroe

Pokiaľ ide o 50. rokov účesov v dámách je reč, ktorá ešte stále fascinuje dámy a ich stylistov dodnes, môžete v každom prípade preskočiť Merlina. Je to skvelé ... Obrázky hovoria samy za seba.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe 50s účesy

Eartha tmel

Bob vo vlnách bude jedným z hitov na jeseň. Ale ako dávno ste mali prvýkrát taký účes? Pozrite sa na video slávneho hit "Santa Baby" a nájdete tam správnu odpoveď.

Eartha tmel

Eartha Kitt účesy 50s účesy

Tmel s pekným lepiacim účesom

Vlasové vlasové účesy Eartha

Nancy "Ka Shen" Kwan

Romantické, dlhé a jemné zväzky - to znie naozaj moderné. Ale to bolo rovnaké s účesmi 50. rokov. Ako dôkaz toho môžu slúžiť aj fotografie Nancy "Kaen" Kwan.

Nancy "Ka Shen" Kwan

Billie Holiday

Pri hľadaní inšpirácie v 50. rokoch by ste sa tiež mohli pozrieť na fotografie Billieho dovolenky. Má tiež výborný štýl a skvelú charizmu. Stojí za to, aby ste ich zavolali do života.

Billie Dovolenka s kvetmi vo vlasoch

Billie Holiday účes s účesmi kvetín 50. rokov

Sophia Loren

Sophia Loren bola v 50-tych rokoch dobre známa. Jej obraz tiež ovplyvnil štýl účesov. Pozrite sa na naše fotky a získajte inšpiráciu! Zvlášť vhodné sú tieto účesy pre tých z vás, ktorí ich chcú mať zvlášť romantickú.

Sophia Loren vždy nosí módny účes 

Účesy účesu Sophia Loren 50. rokov

Zoznam by mohol pokračovať. Tu je niekoľko umelcov, ktorých 50. účesy by ste mali určite sledovať: Dorothy Dandridge, Connie Francisová, Elizabeth Taylorová, Audrey Hepburnová, Grace Kellyová, Bettie Mae Page.

Sophia s krátkym účesom

Účesy účesov Sophia Loren Kurzhaaschnitte 50. rokov