“Let’s Dance” Sudca Motsi Mabuse – vášnivý tanečník

motsi mabuse horúce obrázky celebrít

Vzrušujúce fakty o Motsi Mabuse a milovaní vášho života

 

Motsi Mabuse sa narodil 11.04.1981 v Južnej Afrike. Jej rodičia sa presťahovali do Pretorie, kde úspešne ukončila strednú školu. Vždy mala túžbu po tanci. Ale študovala právo, aby neskôr prevzala advokátsku kanceláriu svojho otca.

Motsi Mabuse

celebrity Motsi Mabuse tancujú diva
Potom sa osud začal hrať a rozhodol sa inak. Tanec zmenil život Motsi Mabuse. Zriekla sa právnického vzdelávania v prospech svojej kariéry v oblasti tanca.

Tanečná diva

Motsi mabuse horúce v žltej minidress

V roku 1998 sa stala víťazkou víťazstva vo svojej krajine. O rok neskôr sa stretla s jej budúcim manželom. To bol Timo Kulczak. To sa stalo počas akcie Blackpool Dance Festival. Prišla do Nemecka vo veku 18 rokov.

Člen poroty Motsi Mabuse tancuje s Evgenijom Voznyukom v televíznej show "Let's dance"

Člen poroty Motsi Mabuse tancuje s Evgenijom VoznyukomMilostný príbeh

Timo a Motsi Mabuse radi rozprávajú o ich milostnom príbehu a najmä o tom, ako sa navzájom spoznali. Ton Greten z Holandska bol vonku a urobil veľa hluku. Obaja sa pozreli z okien, aby zistili, čo sa deje.

Párik miluje hovoriť o svojom milostnom príbehu

Motsi Mabuse dessingstars celebrity

Videli sa okamžite a hovorili 3 minúty. Ale ostatní ľudia v hoteli si sťažovali, že by mali byť pokojní. Celá vec je trochu detinská a surová, oba náznaky, keď o nej hovoria. Čo sa nakoniec stalo, bolo, že vymenili svoje telefónne číslo.

Zmeškaný let 

Bolo dohodnuté, že sa navzájom stretnú 18. decembra o 10.00 hod. Timo bol veľmi nervózny a čakal na dohodnutom mieste. Ale Motsi zmeškala svoj let. Potom zavolala a povedala, že stratila letu. Obaja sa zamilovali a rozhodli sa ísť spolu tancovať. Tam začali sociálne tancovať. Páčilo sa im to a oni sa tiež stali pármi v živote.

Timo Kulczak a Motsi Mabuse

celebrity timo kulczak a motsi mabuse horúce

V skutočnosti ide o osudovú schôdzku pre Motsi v každom smere. Takmer sa rozhodla, že prestane tancovať navždy. S predchádzajúcim partnerom nebola spokojná. Okrem toho sa chcela viac sústrediť na štúdium. Ale spolu s Timom sa jej túžba po tanci znova zobudila. Vďaka svojej spoločnosti sa rozhodla pokračovať v tanci.

Vášnivý tanečník

Euro Dance Festival 2012 motsi mabuse horúci

Spoločná kariéra Motsi a Timo

V spoločnej slávnej histórii došlo po spoločnom vystúpení v čiernobieleho klubu Pforzheim. V rokoch 2009 a 2010 sa stali nemeckými majstrami v kategórii Latinské tance. Po desiatich rokoch úspešnej kariéry sa stiahli zo scény. Robili to zo scény, ale nie z tanca.

Od roku 2011 sa Motsi Mabuse zúčastňuje "Let's Dance", teraz je na porote. A určite pripravuje nové plány do budúcnosti!

Člen poroty "Let's Dance"

Jorge Gonzalez, Motsi Mabuse a Joachim Llambi

Jorge Gonzalez, Motsi Mabuse a Joachim Llambi     

Motsi Mabuse dessingstars celebrity

10 bodov pre Motsi

Let's Dance - RTL tanečná show Motsi Mabuse

Očarujúca a veľmi talentovaná dáma

krásna motsi mabuse tancuje

Štýlový štýl

Motsi Mabuse Kresťan Augustin / GALA

V romantickom fialovom šate

Motsi Mabuse-'The Raffaello Summer Day 2012'

Presvedčený pred kamerou

prominentné motsi mabuse horúce

Motsi a Sylvie

Členovia poroty Sylvie van der Vaart a Motsi Mabuse

Člen poroty Motsi Mabuse