Muži s bradou – tradíciou, ktorá dnes definuje módu

Muži s vousom sú vousy

Muži s fúzmi - magické trendy v roku 2015

Dobre upravení muži s vousmi sú zriedkavou skupinou štýlu, do ktorej chcú takmer všetci ľudia patriť. Zdá sa to pre niektorých ľudí príliš ťažké. Ale mali by ste to tiež vyskúšať. Pretože muži s bradou boli vždy a stále sú symbolom mužnosti a sily.

  Toto typické príslušenstvo pre mužov dnes nezaniklo.

Muži s vousom často vyznávajú autoritárske a expresívne

Štýloví muži s vousom
Prakticky je 3-dňový vous ešte viac

3 dňové vousy sú napríklad super. Súhlasíte s tým? Pamätajte si, že holenie vousy by nemalo byť každodennou záležitosťou. Stačí iba odstrániť bradu v určitých oblastiach. Na zostávajúcich miestach stačí odstrániť bradu.

Dokonca aj brada môže byť atraktívna, pokiaľ zostane dobre upravená

Muži s vousy iba v brade

Stín

Prvým aspektom, ktorý chceme diskutovať vo vzťahu k trendom holenia v bradách v roku 2015, je tieň. Táto metóda je vhodná najmä pre mužov, ktorí spĺňajú tieto kritériá:

  • Vlasy rýchlo rastú;
  • Máte silnú bradu.

V cieli by vás mal naučit štýl na holenie v tieňovej fúzii: Som príliš mužská na to, aby som každodenne oholela svoje vousy.

Jemne ohožte bradu s pravou úrovňou holenia

Muži s holiacimi strojčekmiVlasy dopĺňajú tvár a tým charakter človeka

Muži s bradou s i bez

strnisko

Vzhľad strmeňov je tiež veľmi moderný medzi trendmi holenia v bradách v roku 2015. On je tiež veľmi súvisí s tieň štýlu. Ale vzhľad strnišťa vám umožní pestovať bradu viac. Ale mali by ste zvyknúť na dobrú starostlivosť, aby ste mohli vyzerať príťažlivo.

U niektorých mužov by bol najvhodnejší prístup: rastúce 3-dňové vousy. Potom musíte trimovať bradu na úroveň "tieňa" každé tri dni. Druhý alebo tretí deň budete mať strnisko.

Vyberte si pravý vous pre svoju tvár a životný štýl!

Muži s bradou štvorica

Dokonca aj malé vousy menia vzhľad muža

Muži s vousy málo vousy

Muži s bradami sú jednoducho atraktívnejší

Muži s vousy brady tri dni

Okamžite ohoďte fúzy

Aj v roku 2015 môžete mať krátke vousy a vyzerajú moderne. Ale požiadavky na dobrú sochu sú ešte vyššie ako v predchádzajúcich rokoch. So súčasným skratom budete musieť venovať väčšiu pozornosť okrajom. Môžete tiež zdôrazniť čeľuste nádherne týmto prístupom.

Všetci ľudia, ktorí chcú dosiahnuť typický vzhľad, môžu využiť tento prístup. Najmä manažéri a vedúci pracovníci by mohli nosiť taký vous a udržať si profesionálny vzhľad.

Vzhľad námorníka rozpráva príbehy

Muži s štýlmi fúzatých včiel

Železný muž tiež nosí dobre upravenú a módnu bradu

Muži s fúzom v štýle ironamann

Husté vousy

Pri holení tohto typu vousy sa musíte priblížiť k tvári a dosiahnuť nastavenie výšky 2 mm. Nebolo by nadbytočné používať profesionálne súpravy na holiace strojčeky.

Muži s tlustou fúzou dosahujú viac charakteristických tvárí a jasnejšiu definíciu tvárí. Ale tu sa volá zvláštna pozornosť. Tento fúzny produkt rýchlo stráca požadovaný vzhľad.

Buďte trpezliví a starostlivo sa postarajte o svoje pekné brady

Rudočasní muži s fúzom

Muži s vousmi sú zarážajúci a prirodzene krásny - skutočný oko-lovec

Muži s moderným fúzom

Brány majú veľmi dlhú tradíciu 

Muži s intelektuálnym vousom

To sú tri z niekoľkých trendov holenia v bradách v tomto roku. Tiež sa oznamujú všetky druhy prirodzene vyzerajúcich variantov.

Je však dôležité, aby sme tento rok, rovnako ako pred všetkými rokmi, vybrali variant, ktorý vám vyhovuje veľmi dobre. Minimálne tri kritériá sú rozhodujúce:

Po prvé, mali by dosiahnuť požadované výsledky prostredníctvom správneho Bartrasura. Po druhé, výber musí zodpovedať vašej práci a vašej pozícii. Po tretie, malo by to byť kasárna, o ktorú by ste sa mohli skutočne starať správne a dlho.

Dobre upravené vousy sú skutočným klenotom

Muži s blondou červenou farbou

Nech je krása dokonalá!

Muži s vôňou krásy